Vtipy - vstup na vlastní nebezpečí !

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Vart » 13 lis. 2005, 12:55

Dva jehoviste klepou na dvere:
..Kdo je tam?
Svetkove Jehovovi, jen si chceme popovidat.
..A kolik vas je?
Jsme tu dva
..Tak si popovidejte

Dnes by se mi tenhle forek hodil, jen kdyby se ti dva ohlasili tim vyse napsanym zpusobem :roll:
Uživatelský avatar
Vart
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 357
Věk: 38
Registrován: 26 srp. 2005, 22:24
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Šimi » 13 lis. 2005, 13:06

Vart píše:..Dnes by se mi tenhle forek hodil, jen kdyby se ti dva ohlasili tim vyse napsanym zpusobem :roll:


Je to nepříjemná situace, chce to odložit veškeré ohledy a nekompromisně je poslat do análu. :alfajka:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod mirek » 13 lis. 2005, 17:13

Šimi píše:
Je to nepříjemná situace, chce to odložit veškeré ohledy a nekompromisně je poslat do análu. :alfajka:

Kolega to prý udělal šalamounsky - zeptal se jich, zda ta pomoc bližnímu se týká jen spolujehovistů, a když se dozvěděl, že ne, protože ten jejich šéf miluje všechny stejně, donesl jim kýbl a hadr, a ať mu teda v rámci pomoci bližnímu vytřou chodbu. Od té doby ho nikdo spasit nechodí.
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tomsoyer » 13 lis. 2005, 17:37

mirek píše:
Šimi píše:
Je to nepříjemná situace, chce to odložit veškeré ohledy a nekompromisně je poslat do análu. :alfajka:

Kolega to prý udělal šalamounsky - zeptal se jich, zda ta pomoc bližnímu se týká jen spolujehovistů, a když se dozvěděl, že ne, protože ten jejich šéf miluje všechny stejně, donesl jim kýbl a hadr, a ať mu teda v rámci pomoci bližnímu vytřou chodbu. Od té doby ho nikdo spasit nechodí.

:twisted: :lol: :lol: :lol: :twisted: Super, já je vyhodil asi pred rokem ode dveří větou - že jsem ateista a nemám na ně čas na to oni mi odpověděli, že mi to vyloží, abych o tom přemýšlel. Tak sem jim odvětil, že když budu chtít přemýšlet o nějaké víře tak ta jejich to rozhodně nebude a že celkově můj pohled na jakoukoliv církev či sektu je silně negativní a odmítavý a že už mi začíná docházet trpělivost(při tom sem se tvářil hodně zle :) ). Načež se raději ryhle otočili ode dveří a zmizeli :wink:
Uživatelský avatar
tomsoyer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1024
Registrován: 22 čer. 2005, 16:19

Příspěvekod Mathias Sandorf » 13 lis. 2005, 23:35

Tátu takhle překvapili jednou na ulici v Praze. Zeptali se, jestli zná jehovu a on bez váhá ní odvětil: "Samozřejmě, Jehova jsem já." Stáli tam jak zařezaný a nebyli schopný odpovědi, tak táta vklidu odešel
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Příspěvekod Alferi » 14 lis. 2005, 00:06

Mathias Sandorf píše:Tátu takhle překvapili jednou na ulici v Praze. Zeptali se, jestli zná jehovu a on bez váhá ní odvětil: "Samozřejmě, Jehova jsem já." Stáli tam jak zařezaný a nebyli schopný odpovědi, tak táta vklidu odešel

:lol:
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 návštevníků