TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce II.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod dix » 14 dub. 2005, 04:58

no tez musim o w o larsenoch pustit svoj nazor...su to podla mna komercne tabaky od orlika pre nenarocnych spotrebitelov/ ale samozrejme cenovo dostupe/.Kedze som nuteny skoro rano vstat :x /to je horor je iba sest/
stihnem malu nadobu RY k caju 8)
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod piter » 14 dub. 2005, 07:08

dix píše:no tez musim o w o larsenoch pustit svoj nazor...su to podla mna komercne tabaky od orlika pre nenarocnych spotrebitelov/ ale samozrejme cenovo dostupe/


cenove dostupne? vzdyt ty krabickoidy stoji nejvic v pomeru cena/gramaz z tabaku u nas nyni prodavanych - 295 Kc 50 g :?
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod harel » 14 dub. 2005, 07:48

No a už som opäť v strede t.z. Premier Cru. A večer otváram, po predvčerajšom úspešnom trafikovom love, Balkán sobranie alebo London mixture. 8)
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod Alferi » 14 dub. 2005, 08:38

Zkoušel jsem Peterson Irish Whiskey a docela mě překvapilo, že jsem žádnou Whiskey ani Whisky nezaregistroval. Jenom příjemný naturál s převahou V :shock: . Ale jinak jsem si docela užil. :)
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod mycroft » 14 dub. 2005, 11:19

piter píše:
mycroft píše:Dlouhodobě provádím rekognoskaci téhle Larsenovy "sedmistovkové" kolekce. Už několikrát mě napadlo, že podle toho co jsi tu porůznu napsal by ti mohl Signature vyhovovat pro svou podobnost s HD BB a přitom vyšší kvalitu. Pro mě je z této série špičkou 1864, následuje Old Fashioned, poté Clasic a Colectors. Signature pro mě je na chvostě protože z nějakýho důvodu výrazněji močkuje, než ostatní zmíněné.
Na druhou stranu, pořád je tato série tím nejlepším, co je u nás v ČR z aromatiků k mání.


No me 1864 ze vzorku prilis nezaujal - je to typ aromatiku co zrovna nemusim - prilis nevyrazny, spis bych se tedy klonil k Taurendilovu nazoru ohledne sena :-) (i kdyz samozrejme kazdy ma jine chute, takze to ber s nadhledem :) )

Ale zato Vintage mi chutna den ode dne vic, ma opravdu vynikajici aroma :puffy:

Pak můžu doporučit k vyzkoušení ještě Clasic - oválná pixla s přístavem. Je Signature dost podobný intenzitou aroma.
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 45
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Příspěvekod Nevill » 14 dub. 2005, 11:23

Včera Peterson Sweet Killarney a potom Luxury Blend...až jsem z toho nějakej skoro přeslazenej... :O)
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod forgi » 14 dub. 2005, 12:04

Minulý týždeň som kúpil 100g plechovku MB Vn. 1 s dátumom výroby 14.1.1998. Obzeral som ho v tej trafike už dlhšie a podpichoval predavačky že na tak starý tabak treba dať zžavu :D , ale nakoniec som už nevydržal a kúpil ho. Aj tak to nebolo tak veža (516,- Sk) Včera som ju otvoril a nedočkavo nacpal. Očakával som že tých 7 rokov mu muselo výrazne pomôcť. Je fakt, že je značne jemnejší, menej štípe než čerstvý, ale inak som vežký rozdiel nezaznamenal. Je to však dobré pofajčenie.
Uživatelský avatar
forgi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 472
Věk: 62
Registrován: 05 srp. 2004, 19:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Milan Zabloudil » 14 dub. 2005, 12:50

Já to mám teď takové jednotvárné :( , než mi přijdou tabáky :D , ráno si dám Sweet Kill, pak Conniss Choic, to mám za sebou petersony, odpoledne HD BB nebo OHD a večer dle chuti :D :D :D
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nevill » 14 dub. 2005, 13:36

forgi píše:Minulý týždeň som kúpil 100g plechovku MB Vn. 1 s dátumom výroby 14.1.1998. Obzeral som ho v tej trafike už dlhšie a podpichoval predavačky že na tak starý tabak treba dať zžavu :D , ale nakoniec som už nevydržal a kúpil ho. Aj tak to nebolo tak veža (516,- Sk) Včera som ju otvoril a nedočkavo nacpal. Očakával som že tých 7 rokov mu muselo výrazne pomôcť. Je fakt, že je značne jemnejší, menej štípe než čerstvý, ale inak som vežký rozdiel nezaznamenal. Je to však dobré pofajčenie.


Netuším teda kolik je teď zrovna kurz slovenské koruny, ale připadá mi to nějak hodně - u nás stojí 100g plechovka MB Vn.1 nějakých 280,- Kč...
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Taurendil » 14 dub. 2005, 14:25

Nevill píše:
forgi píše:Minulý týždeň som kúpil 100g plechovku MB Vn. 1 s dátumom výroby 14.1.1998. Obzeral som ho v tej trafike už dlhšie a podpichoval predavačky že na tak starý tabak treba dať zžavu :D , ale nakoniec som už nevydržal a kúpil ho. Aj tak to nebolo tak veža (516,- Sk) Včera som ju otvoril a nedočkavo nacpal. Očakával som že tých 7 rokov mu muselo výrazne pomôcť. Je fakt, že je značne jemnejší, menej štípe než čerstvý, ale inak som vežký rozdiel nezaznamenal. Je to však dobré pofajčenie.


Netuším teda kolik je teď zrovna kurz slovenské koruny, ale připadá mi to nějak hodně - u nás stojí 100g plechovka MB Vn.1 nějakých 280,- Kč...


280 Kc x 1,3 = 364 Sk. Plus si prirataj extra marzu, pac obchod, kde to forgi kupil, je predrazeny uz z principu a raoven na "exkluzivnom" mieste...
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dix » 14 dub. 2005, 19:33

piter píše:
dix píše:no tez musim o w o larsenoch pustit svoj nazor...su to podla mna komercne tabaky od orlika pre nenarocnych spotrebitelov/ ale samozrejme cenovo dostupe/


cenove dostupne? vzdyt ty krabickoidy stoji nejvic v pomeru cena/gramaz z tabaku u nas nyni prodavanych - 295 Kc 50 g :?


jo...200 krabka 95 tabak :twisted:
Na dobru noc NC 8)
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod piter » 14 dub. 2005, 20:13

Tak sem konecne nasel tabak, ktery si zatim nejvice rozumel s klubovkou - a to Signature, ktereho jsem si v ni ted na vecer dopraval a k tomu dobry 8lety bourbon.

Jinak dnes byl cely den takovy nasladko :) Krome vecerniho Signature to byl Black and Bright (z Killarney Ebony), Irelands Pride BC (z Aranu) a odpoledni Signature (z BC). Cili vyjimecne dnes doma nebyly citit prazce :lol:

:puffy: :puffy: :puffy:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Qido » 15 dub. 2005, 07:13

Včera odpoledne se v hovorně jednoho nejmenovaného pražského kláštera :wink: sešli na pokec a pokouření dva nejmenovaní členové klubu :wink: . Já měl nacpaný MB Plumcake a byla to špička (i když ne taková jako outdoor), akorát že můj nový kotlík je hlubší, než jsem zvyklej, takže jsem ke konci neodhadl množství zbývající náplně a dole zbyly nějaký neshořelý drobky :oops: Snad se dýmka nebude moc zlobit.
S Bohemundovým Irish Oakem to šlo docela dobře dohromady, aspoň podle mého názoru (vlastně spíš náčuchu).

PS: Z toho, že se klerikální frakce schází ausgerechnet v době předsedovy nepřítomnosti, prosím nevyvozujte žádné unáhlené závěry. Veškeré obavy a poplachy jsou zhola bezpředmětné.
Generál Francisco Q. Franco
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod bigdragon » 15 dub. 2005, 07:19

to PS už je zřejmě off topic a patří do koutku duchovní útěchy :D :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod tuton » 15 dub. 2005, 07:24

V hovorne nejmenovaneho prazskeho klastera se dobre bafa ;-) Jinak dnes v ramci zahajovani pracovniho dne jsem nacpal Signature. Chutna mi nejak vic nez poprve. Dokourit plechovku asi nebude problem.
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 49
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot] a 34 návštevníků


cron