Venkovni tabak

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Jana » 23 led. 2005, 17:47

Simon píše:Tie co aj mne, napr. vsetky cherry a berry a pod. :lol:
:lol: i to prase ma vkus :lol:


To jde, tak já mám vkus jako prase :lol:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Simon » 23 led. 2005, 20:06

Jana píše:
Simon píše:Tie co aj mne, napr. vsetky cherry a berry a pod. :lol:
:lol: i to prase ma vkus :lol:


To jde, tak já mám vkus jako prase :lol:


ja taky :lol: ... ale rika se, ze prase je prej inteligentni :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod forgi » 24 led. 2005, 08:29

Simon píše:ja taky :lol: ... ale rika se, ze prase je prej inteligentni :)


Nie je prasa, ako prasa.... tie stvornohe su vsak naozaj dost chytre! :lol:
Uživatelský avatar
forgi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 472
Věk: 62
Registrován: 05 srp. 2004, 19:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Jana » 24 led. 2005, 10:02

forgi píše:
Simon píše:ja taky :lol: ... ale rika se, ze prase je prej inteligentni :)


Nie je prasa, ako prasa.... tie stvornohe su vsak naozaj dost chytre! :lol:


Děkuju! Jen nevím, jestli to měla být pochvala nebo urážka :roll:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Simon » 25 led. 2005, 14:59

hlasim dalsi venkovni objevy, vcera sem si dal zase dunhill royal yacht, doma, a zase to byl boj, extremne blbe horel, ve vzduchu byl takovej hodne tezkej .... proste stejna bida jako v predchozich pokusech, tak sem se nasral, a zbytek dymky sem vzal kolem pulnoci se psem ven, mezi dverma sem zapalil a v klidku to dobafal az do dna, kolem byla prijemna vune, proste parada, kazdopadne s nim budu dal venku experimentovat
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 25 led. 2005, 15:09

hmmm to je divny...mne RYčko hori nadherne.Indoor. :|
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod imagoo » 25 led. 2005, 15:11

Simon píše:hlasim dalsi venkovni objevy, vcera sem si dal zase dunhill royal yacht, doma, a zase to byl boj, extremne blbe horel, ve vzduchu byl takovej hodne tezkej .... proste stejna bida jako v predchozich pokusech, tak sem se nasral, a zbytek dymky sem vzal kolem pulnoci se psem ven, mezi dverma sem zapalil a v klidku to dobafal az do dna, kolem byla prijemna vune, proste parada, kazdopadne s nim budu dal venku experimentovat


... a jsem se divil, že Ti nejede. Já ho bafám téměř pokaždé venku. Ale denně bych ho taky nemohl.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Simon » 25 led. 2005, 15:18

dix píše:hmmm to je divny...mne RYčko hori nadherne.Indoor. :|


muze to bejt i fajfkou, priste zkusim misto jirsu petersona :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Simon » 25 led. 2005, 15:18

imagoo píše:
Simon píše:hlasim dalsi venkovni objevy, vcera sem si dal zase dunhill royal yacht, doma, a zase to byl boj, extremne blbe horel, ve vzduchu byl takovej hodne tezkej .... proste stejna bida jako v predchozich pokusech, tak sem se nasral, a zbytek dymky sem vzal kolem pulnoci se psem ven, mezi dverma sem zapalil a v klidku to dobafal az do dna, kolem byla prijemna vune, proste parada, kazdopadne s nim budu dal venku experimentovat


... a jsem se divil, že Ti nejede. Já ho bafám téměř pokaždé venku. Ale denně bych ho taky nemohl.


mne to primo stvalo, pac sem v RY citil, ze mne proste musi chutnat, jen ze neco je nekde spatne
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod bromden » 25 led. 2005, 15:23

Mně teda RY šmakuje uvnitř i venku... bohužel už mám jenom jeden a půl piksle :cry:
To mi připomíná že už jsem ho aspoň týden neměl... hned jak dojdu dom tak si ho dám :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod dix » 25 led. 2005, 15:44

Simon píše:
dix píše:hmmm to je divny...mne RYčko hori nadherne.Indoor. :|


muze to bejt i fajfkou, priste zkusim misto jirsu petersona :)

moze to byt aj tym ze moja pixla je z 2002 roku.Mozno iny zber. :idea:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Koureni outdoor

Příspěvekod vs3 » 28 led. 2005, 15:41

Ja kourim vetsinou venku, vzhledem k tomu, za nas minibyt neobyvam sam, tak musim brat chte nechte ohledy na svoji drahou polovicky, ktere vune dymky zapacha. Ale venku kourim naprosto kazdy tabak, ktery mam. Vyborne si vychutnam Old Dublin, My Mixture 965, z prirodnich tabaku UF, Sherlock Holmes, Irish Oak, z aromatiku jsem venku kouril Sunset Breeze, Sweet Killarney. Doma kourim jenom vyjimecne, kdyz zakuruji novou dymku - coz je bohuzel hodne zridka - a to proto, abych se mohl plne soustredit na to, jak tabak hori, jak se dymka chova a vsechny ty srandicky okolo. Jinak uprednostnuji koureni venku, rad chodim, takhle jit lesem nebo po louce s dymkou, to je naprosty balzam na dusi. Po Dublinu se taky rad projdu, kdyz mi vitr nevyfoukava dymku z ruky. Je to pocit podobny atmosfere Hercula Poirota - Viktorianske domy, omitky nasakle tradici, genius loci mista, kde Peterson vyrezava do briaru jeden skvost za druhym. Jsem spise neklidny clovek a proto mi moc nejde jenom tak sedet a bafat. Ale kdyz jsem venku, tak se vsechny vjemi nasobi ...
Uživatelský avatar
vs3
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 24
Registrován: 29 črc. 2004, 10:55
Bydliště: Dublin, Irsko

Příspěvekod vitsoft » 28 led. 2005, 15:53

A ono se v irských lesích a loukách smí kouřit ? Jak to teď vypadá v klubech, pubech, parcích, na ulicích po této stránce?
Uživatelský avatar
vitsoft
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 227
Registrován: 10 led. 2005, 19:17
Bydliště: Vitkov

Koureni dymky v Dublinu

Příspěvekod vs3 » 31 led. 2005, 10:01

vitsoft píše:A ono se v irskych lesich a loukach smi kourit ? Jak to ted vypada v klubech, pubech, parcich, na ulicich po teto strance?


Uz jsem to asi pred pulrokem popisoval na stare dobre dymce.tk. Od te doby se toho bohuzel nebo bohudik - zalezi na tom, z ciho pohledu - mnoho nezmenilo. Ale dobra zprava je kazdopadne ta, ze venku se jeste kourit muze :D Jen nikdo nevi, na jak jeste dlouho :( Ale v klubech a pubech se kourit nesmi, puby ztratili neco z toho typicky irskeho, z toho tradicniho. Na druhou stranu jim to pridalo na krase, protoze bez koure je videt i na steny, bar, obrazy, atd. Irske hospody jsou zevnitr i zvenku velmi pekne, s takovyma malyma stolickama, drevo, kuze, krb ... dokud se tu kourilo, tak si toho vseho clovek ani nevsiml.

Kdyz si chce kdokoliv zakourit, jde ven. Vetsina hospod tu ma takove miniverandy, jedny dvere, dva metry mista a druhy dvere. Venkovni jsou vetsinou otevrene neustale, tim vznika prostor "v zavetri", kde se da bafat a podpalovat a nepromrznout a neprofouknout. Hodne pubu, baru a dalsich hospudek se rychle prizpusobilo a upravilo dvory v zadni casti domu na venkovni zahradky pro kuraky, odelali tomu steny, na vrch natahli plachtu aby tam moc nefoukalo a neprselo, dali tam par svetel, stolu, takovy ty ohrevny spiraly a hlavne televize, bez tech by to "preci" neslo. A tak si kurak muze vychutnavat pohodli hospody, i kdyz je vlastne venku.

V nocnich barech je tolik lidi, ci lepe receno tolik kuraku, ze se tvori hluky (ne hloucky) na ulicich, vsichni hulej jak kominy a blijou po narozich. A aby toho nebylo malo, tak po narozich blijou i ti, kteri nekouri. Jednoduse proto, ze Irove jsou narod ozralu. A proto se mi tu tak libi :D .

Doufam, ze jsem tim alespon castecne zodpovedel otazku. Diky za ni. vs3.
Uživatelský avatar
vs3
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 24
Registrován: 29 črc. 2004, 10:55
Bydliště: Dublin, Irsko

Příspěvekod Todík » 31 led. 2005, 10:31

Simon píše:
forgi píše:
Simon píše:kterej tabak divocakum vadi?


Tie co aj mne, napr. vsetky cherry a berry a pod. :lol:

:lol: i to prase ma vkus :lol:
... ja jen abych pristi rok necekal na divocaka treba s balkanem a nedivil se pak ze tam jen sam mrznu a divocaci sou v jinym poli kukurice mimo dosah dymu i kulovnice :)


Mno to už jsem na "mysliveckým soudu" dostal "pokutu" za odhánění zvěře při honu tabákovým dýmem z dýmky. :lol:
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků