Nové tabáky od Orlíku..?

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Nové tabáky od Orlíku..?

Příspěvekod Michal Hubacz » 28 led. 2005, 10:38

Jaký máte názor na tabáky Sweet Dublin Vanilla, Sweet Dublin Double Mixture a Sweet Dublin Irish Whiskey...?
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod tuton » 28 led. 2005, 11:14

Sweet Dublin Irish Whiskey (na obalu je silueta hlavy s cilindrem a dva sikme pruhy - zeleny a oranzovy) jsem kdysi kouril (asi tak v 94 - 96). Uz si to moc nepamatuju, takze muj vztah je spis zalozenej na nostalgii. Ostatni uvadene Orliky neznam.
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod bromden » 28 led. 2005, 11:18

Mám dojem že jsem snad jednou kouřil vzorek nějakýho SweetDublinu - rozdávali to v Olympii... připadlo mi to jako další variace na téma Skandinavik/Alsbo, nijak mne to nedojalo... takže jestli to byl SweetDublin (čímž si jistý nejsem), tak nic moc :? .
(hlavně aby byl ten Gawith :lol: )
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: Nové tabáky od Orlíku..?

Příspěvekod piter » 28 led. 2005, 17:25

Michal Hubacz píše:Jaký máte názor na tabáky Sweet Dublin Vanilla, Sweet Dublin Double Mixture a Sweet Dublin Irish Whiskey...?


co to zas ma byt? :-)))) nejaka novinka? dalsi vyborny orlik na nasem trhu? :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod dix » 28 led. 2005, 17:51

vazne je skoda pri tak velkom mnozstve vybornych tabakov kere idu z orliku takyto vyber...to dopadne ako alsbo,lebo te tabaky ako alsbo su.
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Re: Nové tabáky od Orlíku..?

Příspěvekod Fénix » 30 led. 2005, 18:31

Michal Hubacz píše:Jaký máte názor na tabáky Sweet Dublin Vanilla, Sweet Dublin Double Mixture a Sweet Dublin Irish Whiskey...?


o tom jsem neslyšel ani na Orlik semináři :roll:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Grandpapa » 30 led. 2005, 20:06

Tak jsem včera náhodou našel zapomenuté dvě kuřácké sady (asi tak z roku 94) kukuřička + čističe + Sweet Dublin Danish Mixture Irish Whiskey a Sweet Dublin Light Danish Mixture Irish Whiskey. Tabák jak troud těžko ke kouření. Ale pro zajímavost popis výrobce :

Sweet Dublin: Sladká dublinsko-dánská směs. Pro tuto moderní dánskou směs jsme vybrali nejlepší viržinské tabáky a jemný tabák Black Cavendish. Jsme přesvědčeni, že budete mít požitek z jemné a příjemné chuti, protože se do něj přidává jemná a jedinečná irská wisky pro chuť a vůni.
Obal je s žlutým a zeleným pruhem v levém horním rohu a postavou pána s cylindrem v ruce .

Sweet Dublin Light : Sladká lehká dublinsko-dánská směs. Pro tuto lehkou dánskou směs jsme vybrali řadu lehkých jakostních viržinských tabáků a jemný tabák Black Cavendish s malým podílem vyzrálého tabáku Burley. Jsme přesvědčeni, že budete mít požitek z jemné a příjemné chuti, protože se do něj přidává jemná a jedinečná irská wisky pro chuť a vůni.
Obal je s oranžovým a zeleným pruhem v levém horním rohu a hlavou pána s cylindrem.

Otevřel jsem a čuchnul = sladké a whiska i po 10 letech
Uživatelský avatar
Grandpapa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 64
Věk: 70
Registrován: 22 lis. 2004, 22:23
Bydliště: Žihle

Příspěvekod dix » 31 led. 2005, 07:34

4fenix...su na strankach orliku./Ale ani ja som o nich neslysel :wink: /

Te ody na radost co prezentuje vyrobca na obale nejsu iste pre nikoho meritko.Kua ked i po deseti letech fachci aroma...to je ina chemie. :shock:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod archduke » 31 led. 2005, 15:52

Od Orliku mam nejradeji Dark Strong Kentucky. Vanilku a rum/alkohol v tabaku nemusim.
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod Grandpapa » 31 led. 2005, 21:08

Už vím proč jsem to před 10 lety někam založil. Otevřel jsem jeden sáček, svár držel ale tabák suchý jak troud. Navlhčil a zkusil. Lidi mě se i fajfka přilepila do fousů jak je to sladký, že by se ta Viržinie tak rozležela ?
Nacpal jsem to do pěnovky a stejně se mi to nepodařilo ničím přerazit pořád to cítím (asi půjde pod kohoutek vydrbat). Dát to do dřeva tak jsem snad musel tu dýmku vyhodit.

Mně od Orlika celkem chutnal Skandinavik Regular a Mixture se taky dá. Občas jsem nucen koupit když mi dojde tabák a trafika za rohem (20 km ) nic jiného nebere ale třeba to bude tím, že lepší Orlik než drátem do oka.
Uživatelský avatar
Grandpapa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 64
Věk: 70
Registrován: 22 lis. 2004, 22:23
Bydliště: Žihle

Příspěvekod dix » 01 úno. 2005, 05:51

archduke píše:Od Orliku mam nejradeji Dark Strong Kentucky. Vanilku a rum/alkohol v tabaku nemusim.


zajimavy tabacik 8)
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava


Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků