Irish Oak

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod loom777 » 03 úno. 2005, 18:21

kam by jste zařadili Peterson Irish Oak? Flavored British pressed tobaccos? to asi ne, ne? :?:

nějaké rozdělení typu: (1) Heavy Latakia. (2) Light Latakia. (3) VA mixtures (with or without Orientals and/or B. Cavendish). (4) Pressed VA without Perique. (5) Pressed VA, with Perique. (6) Flavored British pressed tobaccos (7) Flavored mixtures
Uživatelský avatar
loom777
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 183
Registrován: 25 led. 2005, 11:48
Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod Fénix » 03 úno. 2005, 22:42

loom777 píše:kam by jste zařadili Peterson Irish Oak? Flavored British pressed tobaccos? to asi ne, ne? :?:

nějaké rozdělení typu: (1) Heavy Latakia. (2) Light Latakia. (3) VA mixtures (with or without Orientals and/or B. Cavendish). (4) Pressed VA without Perique. (5) Pressed VA, with Perique. (6) Flavored British pressed tobaccos (7) Flavored mixtures


Zvláštní otázka :? No ale kdybych měl z tohoto vybírat tak 3)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dix » 03 úno. 2005, 22:49

neda sa niekedy presne kategorizovat...ako v hudbe...Irish Oak je crossover.Krizenec kery nereprezentuje niektoru z tych "cistych" smesi.
Fakt zvlasti otazka...ked jeden precita pixlu tam to je bile na zelenem
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 03 úno. 2005, 23:24

dix píše:neda sa niekedy presne kategorizovat...ako v hudbe...Irish Oak je crossover.Krizenec kery nereprezentuje niektoru z tych "cistych" smesi.
Fakt zvlasti otazka...ked jeden precita pixlu tam to je bile na zelenem


Btw když už jsme u IO - na nové krabce se už narozdíl od původní nepíše o burley :shock:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dix » 03 úno. 2005, 23:31

tak toto potvrdzujem...osobne tam toho barley ani moc necitim...
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod bromden » 04 úno. 2005, 12:20

loom777 píše:hajzlové, dostali Burleyho.... pomsta bude sladká

:roll: pardon :shock:


Z IO bych ještě vyhodil ten cavendish, odstranil ten podezřelej přísmrad (jenž činí tento tabák kouřutelným jen občas), dal trochu víc africký V na úkor U.S. a byla by to fajn V+P :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Qido » 04 úno. 2005, 16:31

bromden píše:Z IO bych ještě vyhodil ten cavendish, odstranil ten podezřelej přísmrad (jenž činí tento tabák kouřutelným jen občas), dal trochu víc africký V na úkor U.S. a byla by to fajn V+P :lol: :lol: :lol:


A ještě možná přidat drobet latakie, předělat obrázek na plechovce, snad trochu pozměnit název... ale pořád se bavíme o tomtéž tabáku 8)
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod dix » 04 úno. 2005, 19:35

Preco nekomu nechuti IO alebo akykolvek iny druh tabaku...akademicka otazka nadlho.Mne osobne tez extra nechuti.Kupil som ho len preto lebo som silny fanusik V+P smesi...a iny momentalne ani nebol na trhu./co sa tyka v+p/ ale nastastie som dnes natrafil na jednu pixlu escudo/aj ked som nad nou rozmyslal je nekrestansky draha/ ale neda mi to a kupim ju.
Ked viem ze su lepsie tabaky nemam chut fajcit te horsie./bozsky DLNR,Elizabethan,Escudo,Three nuns,BP...
Aj ked IO je vysoko kvalitny tabak ide o chut...ne o kvalitu.
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Bohemund » 04 úno. 2005, 22:04

vs3 píše:Proc ti nechutnal Irish Oak? Ja ho mam hodne rad, jen mi pri poslednich dvou kournich zpusobil mensi otreseni smyslu, takze musim byt opatrnejsi, z jake dymky jsi ho kouril?


Pálil na jazyku a na můj vkus hořel až příliš rychle. Kouřil jsem ho z Petersonky Donegal Rocky XL 81.
Jinak nic proti Petersonovi. Spíš naopak. Je to můj nejoblíbenější výrobce(dýmek i tabáku). :)
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod dix » 04 úno. 2005, 22:14

Hori podla mna dobre.Treba fajcit pomalsie.Teplota horenia sa mne nezdala brutalna.Skus Plumcake ten hori ako autogen.
Uznat treba kvalitu tabaku.
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Bohemund » 05 úno. 2005, 21:00

dix píše:Hori podla mna dobre.Treba fajcit pomalsie.Teplota horenia sa mne nezdala brutalna.Skus Plumcake ten hori ako autogen.
Uznat treba kvalitu tabaku.


No nevím. Je to asi dost subjektivní. Neřekl bych, že kouřím nějak zvlášť rychle. Možná byl trochu mumiózní, tak hořel rychleji :) Každopádně ho neodsuzuji, ale mám trochu jiné favority :wink:
Autogeny radši ne :shock: , mám rád svůj jazyk a nutně ho potřebuju :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod Alferi » 06 úno. 2005, 23:02

Qido píše:
loom777 píše:kam byste zařadili Peterson Irish Oak?


Já tabáky řadim zásadně buď do dýmky, nebo do koše :lol: :lol: :lol:


No nic, zase mám jednou vtipnou náladu :?


To jsi nějaký dobře placený archivář :shock: .

To, že se nezmiňují o Burley mě dost překvapuje, já ho z IO cítím docela zřetelně, až dominantně :P . Asi mám jinou hubu.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod vs3 » 14 úno. 2005, 16:02

Bohemund píše:
vs3 píše:
Bohemund píše:Proc ti nechutnal Irish Oak? Ja ho mam hodne rad, jen mi pri poslednich dvou kournich zpusobil mensi otreseni smyslu, takze musim byt opatrnejsi, z jake dymky jsi ho kouril?


Palil na jazyku a na muj vkus horel az prilis rychle. Kouril jsem ho z Petersonky Donegal Rocky XL 81.
Jinak nic proti Petersonovi. Spis naopak. Je to muj nejoblibenejsi vyrobce(dymek i tabaku). :)


to je divny :). stipat by teda nemel. ma zajimavou, dost vyrazne drevitou chut, to by tak nejspis melo byt, alespon podle jmena :D, ale nikdy jsem se nesetkal s tim, ze by stipal na jazyku. spis jsem zjistil, ze neni az tak slaby, jak jsem si myslel. spise naopak.

S nazorem na Peterson jako firmu souhlasim, jen se mic nelibi ta cukrova strategie. tri nebo ctyri nejnovejsi tabaky jsou takovy macbarenovsky cukrovinky, to mi teda nechutna ani omylem - luxury blend, gold blend ... skoda. misto toho by mohli prijit s novou latakii. treba. :(
Uživatelský avatar
vs3
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 24
Registrován: 29 črc. 2004, 10:55
Bydliště: Dublin, Irsko

Příspěvekod dix » 16 bře. 2005, 19:08

mala poznamka k IO...plech je na prd dnes som prekladal tabak do skla+zvlcenie.Asi najhorsia tesnost pixle aku som kedy mal.
Aj tak budem rad ked uz bude dofajceny...te orientaly v nom mi vadia.
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod tuton » 16 bře. 2005, 19:40

dix píše:mala poznamka k IO...plech je na prd dnes som prekladal tabak do skla+zvlcenie.Asi najhorsia tesnost pixle aku som kedy mal.
Aj tak budem rad ked uz bude dofajceny...te orientaly v nom mi vadia.


Ja mam cerstvou zkusenost s netesnosti plechovky od Sherlocka. Ten Peterson to zacina pekne flakat :-(
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků