Diskuse o politice

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Koho volíš, Losnu nebo Mažňáka ???

ODS
34
51%
KSČM
1
1%
KDU-ČSL
2
3%
ČSSD
3
4%
někoho jiného
7
10%
ježka v kleci
20
30%
 
Celkem hlasů : 67

Příspěvekod mycroft » 09 led. 2006, 11:29

Simon: Skvostné shrnutí!
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 45
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Příspěvekod bromden » 09 led. 2006, 12:15

Simon: Pěkně řečeno :wink: Až na drobný nesouhlas s hodnocením té privatizace (nikoli co do zvolené metody, nejsem ekonom, abych to mohl posoudit), když už to chtěli dělat takhle, tak to měli do důsledku promyslet a legislativně podchytit, bylo tam, alespoň soudím, děr jak maku...)

Gris: ... otázka je jak budeš juchat po volbách, až nás rudorůžová koalice po volbách dodaní a zmáčne jak citrón, aby se nemakačenkům a soudruhům (a v neposlední stále četnější ČSSD úřednické voličské základně) odvděčila vyšším sociálním bakšišem (a dalšími teplými dotovanými relaxačními místy ve st. správě)...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Gris » 09 led. 2006, 12:37

Tak mne hned nekamenujte, ja politice nerozumim, je to pouze nazor.
Ale s temi komunisty moc nesermujte, k tomu je ODS vylozene tlaci.
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod Simon » 09 led. 2006, 12:37

bromden píše:Simon: Pěkně řečeno :wink: Až na drobný nesouhlas s hodnocením té privatizace (nikoli co do zvolené metody, nejsem ekonom, abych to mohl posoudit), když už to chtěli dělat takhle, tak to měli do důsledku promyslet a legislativně podchytit, bylo tam, alespoň soudím, děr jak maku...)


s tema dirama mas pravdu, ale udelat to IMO neslo ... nebo mas pocit ze po tech 16ti letech od revoluce uz mame aspon z 50% fungujici zakonodarstvi? :)

... a dokud si panove neuvedomi ze v jednoduchosti je krasa tak bude jen hur. vasik klausu to rekl ve svym novorocnim projevu celkem presne
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Simon » 09 led. 2006, 12:38

Gris píše:Tak mne hned nekamenujte, ja politice nerozumim, je to pouze nazor.
Ale s temi komunisty moc nesermujte, k tomu je ODS vylozene tlaci.


tak bud chlap a svuj nazor si podpor argumentama ;)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Fénix » 09 led. 2006, 12:59

Simon píše:vasik klausu to rekl ve svym novorocnim projevu celkem presne


Bohužel, podle názorů většiny našich profesorů na fakultě jsou i připravované rekodifikace zásadních zákoníků paskvily, zpravdila delší, nesrozumitelnější a celkově blbější než ty současné :)

Nemluvě o stovkách dalších právních předpisů, o kterých se už během procesu schvalování veřejně ví, že budou potřebovat novelizaci, ovšem účinnost se jim jaksi neposune :roll: . V lepším případě je to proto, že parlamentní stádo hlasuje "omylem" bez znalosti obsahu, v horším pak, že to dělají schváně, aby se stihlo podle evidentně dočasného a chybného, ale přesto zcela platného a účinného paskvilu něco nakrást, zrušit atp.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Simon » 09 led. 2006, 13:20

Fénix píše:
Simon píše:vasik klausu to rekl ve svym novorocnim projevu celkem presne


Bohužel, podle názorů většiny našich profesorů na fakultě jsou i připravované rekodifikace zásadních zákoníků paskvily, zpravdila delší, nesrozumitelnější a celkově blbější než ty současné :)

Nemluvě o stovkách dalších právních předpisů, o kterých se už během procesu schvalování veřejně ví, že budou potřebovat novelizaci, ovšem účinnost se jim jaksi neposune :roll: . V lepším případě je to proto, že parlamentní stádo hlasuje "omylem" bez znalosti obsahu, v horším pak, že to dělají schváně, aby se stihlo podle evidentně dočasného a chybného, ale přesto zcela platného a účinného paskvilu něco nakrást, zrušit atp.


ad prvni cast - to verim

ad druha cast - ta banda soudruhu v parlamentu nevi pro co hlasuje, tech der z nich vyuzije jen par. vetsina z panu poslancu sou jen nuly ktery se normalne neuzivi a maji ejn dostatecne flexibilni pater a schopnost splhu vzhuru.
neco ve stylu porekadla, kdo neumi - uci :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Gris » 09 led. 2006, 13:42

Nazor si prece muzu vytvorit, aniz bych shanel nejaky argumenty ne?

Navic svoje argumenty jsem uz rekl.
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod Simon » 09 led. 2006, 14:09

Gris píše:Nazor si prece muzu vytvorit, aniz bych shanel nejaky argumenty ne?

Navic svoje argumenty jsem uz rekl.


na zaklade ceho si pak ten nazor udelas? ... prectes si ho v novinach nebo co?

psals jen ze se se nam dari dobre diky cssd a ze dobre prodali telecom :)
... to prvni neni argument a to druhy je blbost
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Gris » 09 led. 2006, 14:11

Takhle jsem to tedy urcite nenapsal. Ani jedno.

Pokud vim napsal jsem, ze jsou za CSSD videt zmeny k lepsimu, a ze prodej Telekomu probehl jiste lepe nez urychlena privatizace po revoluci. Tot vse, a za tim si stojim.
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod Simon » 09 led. 2006, 14:20

Gris píše:Takhle jsem to tedy urcite nenapsal. Ani jedno.

Pokud vim napsal jsem, ze jsou za CSSD videt zmeny k lepsimu, a ze prodej Telekomu probehl jiste lepe nez urychlena privatizace po revoluci. Tot vse, a za tim si stojim.


fajn, tak rozved proc ... proc si za tim stojis
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Fénix » 09 led. 2006, 14:21

to Gris: ať už tady zaujmeš postoj jakýkoli, tak měj hlavně na paměti, že tohle je dýmkařské Forum, a nenech se případnými konflikty v těchto OT místnostech vyhnat :wink:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Gris » 09 led. 2006, 14:37

Kdepak, ja jsem klidas.

Rozvedu:

ad prodej Telekomu: Ja bych ho neprodaval, ale kdyz uz, tak probehl podle meho prodej daleko odborneji a stat z nej mel vic, nez z fabrik rozdavanych po revoluci zadarmo a za symbolicke ceny.

ad zmeny k lepsimu: za vlady CSSD se opravila prevazna vetsina skol, na skolaky jde vic penez v ramci vyucovani, v neposledni rade se jedna o zvyseni materske, coz se mne osobne velmi dotyka. Utahuji se srouby ruznym Czechtekarum, Pitrum, Krejcirum, VZP a podobnym individuim, se kterymi z duse nesouhlasim, lekarniky s jejich stavkou nevyjimaje.
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod Simon » 09 led. 2006, 14:43

Gris píše:Kdepak, ja jsem klidas.

Rozvedu:

ad prodej Telekomu: Ja bych ho neprodaval, ale kdyz uz, tak probehl podle meho prodej daleko odborneji a stat z nej mel vic, nez z fabrik rozdavanych po revoluci zadarmo a za symbolicke ceny.

ad zmeny k lepsimu: za vlady CSSD se opravila prevazna vetsina skol, na skolaky jde vic penez v ramci vyucovani, v neposledni rade se jedna o zvyseni materske, coz se mne osobne velmi dotyka. Utahuji se srouby ruznym Czechtekarum, Pitrum, Krejcirum, VZP a podobnym individuim, se kterymi z duse nesouhlasim, lekarniky s jejich stavkou nevyjimaje.


ad telecom - takze ses vedome rozhodl ignovat to co sem psal, ze samotnej eurotel mel pred rokem stejniu cenu za jakou se ted s velkou slavou pro plebs prodal telecom + eurotel?

ad zmeny k lepismu - ctihodnosti nemam dalsich otazek :) ... kupredu leva a slepe zpatky ni krok a hned zitra porucime vetru a desti
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Gris » 09 led. 2006, 14:46

ad telekom: tvuj nazor jsem registroval a souhlasim, ale prijde ze porad lepsi dostat aspon neco, nez vubec nic ne?

ad ostatni, nerozumim moc co tim chces rict.
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 návštevníků


cron