Obchody v Bratislavě + napálená dýmka

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Re:

Příspěvekod mato » 10 říj. 2005, 18:32

K tej web-stranke: Je pravda, ze "katalog" tam je....len ja by som si predstavoval nieco ako aspon excelacky dokument, kde mate nazvy a ceny (aspon velkoobchodne). A okrem toho niektore obrazky su tam furt tie iste a urcite to nezobrazuje cely sortiment. Ked uz nemaju nikoho kto by sa im o tu webstranku staral, tak kludne sa o to postaram...aspon budem vediet vzdy novinky co tam maju :) Alebo a to by bolo asi moc na slovenke pomery nieco na sposob etrafika.cz. Lenze to asi cakam moc. Neviem, preco je z tejto strany taky nezaujem, ci uz zo strany managera tejto pobocky alebo samotneho pana Stanislava, prosto je to velka neznama. Je mozne, ze nemaju ani tak zaujem o maloodberatelov a velkoodberatelom je katalog zasielany postou...ktovie. Ale kazdopadne si myslim, ze nikomu by to neublizilo, keby to bolo pekne na stranke aspon raz za mesiac aktualizovane. Na druhu stranu nemozem vsak povedat na panov predajcov ani jedno krive slovo, lebo su v odbore velmi znali a da sa s nimi dobre porozpravat. Aj ked velmi velke minus su priestory, jednak som to nasiel na druhy krat, lebo prvy krat som to vzdal som proste nevedel kam ist lebo sa prestahovali z toho prizemia do toho strasneho bytu niekde v tom strasnom dome....a aj ked som to nasiel a videl co je to za miesto....som si povedal, ze vazne aj posledny krat. Aj ked rad by som sa tam vratil, ale to miesto je prosto odpudzujuce. Takze radsej vyuzivam moznosti inych trafik, aj ked maju maly vyber a nie su take lacne ako mostex. Zaujimalo by ma, ci je tam fakt taky lacny najom alebo preco tam vlastne sidlia....napr tak sklady na starej vajnorskej sak to je tiez na periferii, preco by to nemohlo byt napr tam?? Ale ako vravim su veci, ktore nikdy nepochopim.
mato
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 38
Registrován: 19 črc. 2005, 13:57
Bydliště: Bratislava

Re:

Příspěvekod mato » 10 říj. 2005, 18:40

A este jedna malicka vecicka. Ked som zasiel pozret davnejsie na stranku mostex.cz, zistil som ze ich specializovana predajna je aj na Nam. SNP v Bratislave, co je Stanislaw Cigar and Pipe Shop, co asi niektori z vas viete. O to horsie bolo moje rozcarovanie, ked som tam bol a zistil, co je to za obchodik, je to malicke a skoro ziadny vyber, jedine coho je tam velky vyber su !!cigarety!! aj ked to nesie nazov cigar and pipe. Ale OK. Na Slovensku sme zvykli na vselico. Som cakal proste normalnu predajnu aspon malu, ked uz tak s moznostou objednavky tovaru od mostexu....cohokolvek. Proste som len sklamany. Tak som si tam aspon kupil filtre, aby sa nepovedalo, boli calkom lacne :) A mali aj balzove.
mato
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 38
Registrován: 19 črc. 2005, 13:57
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ajdzi » 10 říj. 2005, 23:31

tak tak, je to uboha traficka, ten stanislaw pod manderlom, najlepsie je na tom asi pepiplyn, v prechode medzi vysokou a obchodnou...
Uživatelský avatar
Ajdzi
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 114
Věk: 51
Registrován: 20 zář. 2005, 14:11
Bydliště: bratislava

Re:

Příspěvekod mato » 11 říj. 2005, 13:26

Hej to mas pravdu....akurat vyber fajok nie je to, co by som si predstavoval, aj ked vybrat sa z toho da :), Tiez je pravda, ze maju celkom siroky vyber tabacikov a hlavne za dobre ceny. By ma velmi zaujimalo, ci by sa aj na Slovensku neoplatilo zriadit nejaky specializovany obchod, ako v Cechach, kde ich maju relativne hojne. Sice niektore u nas nesu taketo nazvy, ale vyber je chudobny.
mato
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 38
Registrován: 19 črc. 2005, 13:57
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ajdzi » 12 říj. 2005, 01:33

hm,specializovany obchod na slovensku...aaaach...zostava modlitsa a verit.... my mame s meduardom taky plan, ze ked vyhrame sportku... tak vtedy to pride!!!!! :D dovtedy :( :x
Uživatelský avatar
Ajdzi
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 114
Věk: 51
Registrován: 20 zář. 2005, 14:11
Bydliště: bratislava

Příspěvekod dix » 21 pro. 2005, 16:07

Kto ma chut na Pistachio od Pala Olsena dnes som nasiel pixlu /teda jednu som zobral...sak za kilecko, nekup.../.Skratka ostala tam este jedna, plus modry Caledonian.Shoping palace na Zlatych pieskoch, v Tesco casti.
Buona Apettito compagneros!
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Michal Hubacz » 21 pro. 2005, 20:43

Ajdzi píše:hm,specializovany obchod na slovensku...aaaach...zostava modlitsa a verit.... my mame s meduardom taky plan, ze ked vyhrame sportku... tak vtedy to pride!!!!! :D dovtedy :( :x


Mozna se velmi brzy dockate specializovaneho obchodu aj na slovensku..:)))
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod dix » 30 pro. 2005, 18:13

Ludia...oplati sa smejdit po trafikach v prilahlych velkomarketov./Teda pre BA a okolie/
Uz som ukoristil dvoch dedkov.Pre neznalcof Caledonian Virginia flake z roku 2002...
Takto odlezany....to bude tučny tabacik! A este su..Kua kde to vykopavaju :shock:

ps 130 kačic... :wink:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod carolco » 30 pro. 2005, 18:26

dix píše:Ludia...oplati sa smejdit po trafikach v prilahlych velkomarketov./Teda pre BA a okolie/
Uz som ukoristil dvoch dedkov.Pre neznalcof Caledonian Virginia flake z roku 2002...
Takto odlezany....to bude tučny tabacik! A este su..Kua kde to vykopavaju :shock:

ma to na svedomi likvidacia barczi tabak v ruzinove. pozostatky z predajne presuvali do inych predajni barczi. sam som sa takto dostal ku mnozstvu dunhillov, caledonianov a aj nejaky ten erin flake sa nasiel. myslim ale, ze vsetko dobre sa uz rozchytalo.
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dix » 30 pro. 2005, 18:35

teda v ruzinove mali slusnu zasobu...k nasemu poteseniu/ aj ked len docasnemu/ 8)
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod mato » 01 kvě. 2006, 11:19

Michal Hubacz píše:
Ajdzi píše:hm,specializovany obchod na slovensku...aaaach...zostava modlitsa a verit.... my mame s meduardom taky plan, ze ked vyhrame sportku... tak vtedy to pride!!!!! :D dovtedy :( :x


Mozna se velmi brzy dockate specializovaneho obchodu aj na slovensku..:)))


No to som vazne zvedavy, kedy to bude :))
Ja som uz pochoval aj posledne nadeje :D
mato
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 38
Registrován: 19 črc. 2005, 13:57
Bydliště: Bratislava

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 návštevníků


cron