Vesele prihody s trafikanty

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Twineryy » 10 bře. 2005, 12:46

Bohemund píše:No, to bohudík bylo opravdu kvůli tomu, že to tam snad bude lepší. :wink:
Myslím, že o zrušení tam nic nepsali. Ale při těch změnách by mohli změnit i obsluhující personál. Jsou jak spící panny :lol:


No o těch pannách bych si dovolil pochybovat :lol: :lol: . A že si mě nevšímaly, dokud jsem se neozval, to mi naprosto vyhovuje. Nesnášim, když mi do toho někdo kecá, čumí přes rameno a snaží se radit :roll: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Bohemund » 10 bře. 2005, 12:59

Twineryy píše:
Bohemund píše:No, to bohudík bylo opravdu kvůli tomu, že to tam snad bude lepší. :wink:
Myslím, že o zrušení tam nic nepsali. Ale při těch změnách by mohli změnit i obsluhující personál. Jsou jak spící panny :lol:


No o těch pannách bych si dovolil pochybovat :lol: :lol: . A že si mě nevšímaly, dokud jsem se neozval, to mi naprosto vyhovuje. Nesnášim, když mi do toho někdo kecá, čumí přes rameno a snaží se radit :roll: .


Éééé, tak jsem to nemyslel. :oops: :lol: Jen mám trochu pocit, že nevědí o co go. Nic víc. To, že si mě nevšímaly, mi naprosto vyhovovalo :wink:
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod Twineryy » 10 bře. 2005, 13:06

Bohemund píše:Éééé, tak jsem to nemyslel. :oops: :lol: Jen mám trochu pocit, že nevědí o co go. Nic víc. To, že si mě nevšímaly, mi naprosto vyhovovalo :wink:


Moc nevědí, to je pravda :D .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Jana » 10 bře. 2005, 15:52

Twineryy píše:
Bohemund píše:Éééé, tak jsem to nemyslel. :oops: :lol: Jen mám trochu pocit, že nevědí o co go. Nic víc. To, že si mě nevšímaly, mi naprosto vyhovovalo :wink:


Moc nevědí, to je pravda :D .


Ale uctivě z povzdálí sledujou nás znalce, jak odborným pohledem projíždíme vitrínky .. to mi vyhovuje. Nejvíc nesnáším ty, co nic neznají, furt mě obtěžují rádoby pomocí a nabízí mi "novinky" v zaprášeným stavu, aromatiky typu v" tak hezký krabičce nemůže být špatná směs" apod.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Twineryy » 11 bře. 2005, 08:33

Jana píše: Nejvíc nesnáším ty, co nic neznají, furt mě obtěžují rádoby pomocí a nabízí mi "novinky" v zaprášeným stavu, aromatiky typu v" tak hezký krabičce nemůže být špatná směs" apod.


Přesně. Nejhorší to bylo v Kutný Hoře: celkem příjemný dýmkařství a v něm dva rypáci s dýmkou (asi majitelé), co vševědoucně a hlavně blbě radili.
"Meerschaumovej filtr ? (znalecké pousmání nad nevědomostí začátečníka) To nemáme pane, protože nic takovýho není. "
"To si pletete (snažil se mi poradit druhej), do filtrů se dávaj uhlíky." Oba souhlasně pokývali hlavama a demonstrativně vyfoukli kouř na utvrzení svých slov.

Skoro mi jich bylo líto. Dělaj ze sebe blbce a ani o tom nevědí :D .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod bromden » 11 bře. 2005, 09:04

Twineryy píše:
Jana píše: Nejvíc nesnáším ty, co nic neznají, furt mě obtěžují rádoby pomocí a nabízí mi "novinky" v zaprášeným stavu, aromatiky typu v" tak hezký krabičce nemůže být špatná směs" apod.

Přesně. Nejhorší to bylo v Kutný Hoře: celkem příjemný dýmkařství a v něm dva rypáci s dýmkou (asi majitelé), co vševědoucně a hlavně blbě radili.
"Meerschaumovej filtr ? (znalecké pousmání nad nevědomostí začátečníka) To nemáme pane, protože nic takovýho není. "
"To si pletete (snažil se mi poradit druhej), do filtrů se dávaj uhlíky." Oba souhlasně pokývali hlavama a demonstrativně vyfoukli kouř na utvrzení svých slov.
Skoro mi jich bylo líto. Dělaj ze sebe blbce a ani o tom nevědí :D .

A já Tě trumfnu...
Slečna-radička v Sherlockovi ve vodičkové, když jsem tam očumoval tabáky, jakože co by stálo za to, mi doporučovala pergamony a jacarandy, a když jsem odmítl s tím že jsou sladký a hnusný, tak mi doporučila PureLatakii... potud dobře, ale odůvodnění mi vyrazilo dech: Ten zkuste, je dobrej, dřív se to vyrábělo jako BlackAmbrosia
To si asi s něčím pletete...
Nepletu, to vím od jednoho jeden staršího pána co sem chodí pro tabák, a ten to musí vědět, ten kouří už třicet let...

Jo, takže pro ty co to dosud nevěděli: PureLatakia a Black Ambrozia jedno jsou :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Twineryy » 11 bře. 2005, 09:13

bromden píše: A já Tě trumfnu...
Slečna-radička v Sherlockovi ve vodičkové, když jsem tam očumoval tabáky, jakože co by stálo za to, mi doporučovala pergamony a jacarandy, a když jsem odmítl s tím že jsou sladký a hnusný, tak mi doporučila PureLatakii... potud dobře, ale odůvodnění mi vyrazilo dech: Ten zkuste, je dobrej, dřív se to vyrábělo jako BlackAmbrosia
To si asi s něčím pletete...
Nepletu, to vím od jednoho jeden staršího pána co sem chodí pro tabák, a ten to musí vědět, ten kouří už třicet let...

Jo, takže pro ty co to dosud nevěděli: PureLatakia a Black Ambrozia jedno jsou :lol:


Taky dobrý :lol: .
Ten argument "kouřím už xx let (doplňte číslo), já to musim vědět" moc dobře znám. Ohánějí se jím hlavně dýmkaři na soutěžích a většinou vědí opravdu prd :D .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod LUBO » 11 bře. 2005, 09:23

a niekedy ani netusia, aku fajku maju v ruke, lebo ked ju kupili cez Dan-Pibe, tak je urcite danska, a nie od Paula Beckera. asi ako Jirsa, ktory je tiez cez Dan-Pibe dostat. :wink:
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Jana » 11 bře. 2005, 09:40

Twineryy píše:Taky dobrý :lol: .
Ten argument "kouřím už xx let (doplňte číslo), já to musim vědět" moc dobře znám. Ohánějí se jím hlavně dýmkaři na soutěžích a většinou vědí opravdu prd :D .


V dýmkařství ve Stuttgartu mi takhle jeden mnohaletej dýmkař doporučoval Erina jako typickou latakií jemný chuti a o Capstain flake se vyjadřoval jako o solidním aromatiku !!! Tak jsem poděkovala za názor a myslela si svý :roll:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod piter » 11 bře. 2005, 11:18

Uz sem to tu psal kdysi, me zas presvedcovala jedna pani trafikantka, ze levnejsi dymky se nedelaji z briaru (pod tisic kc), ze ty se slepuji a briarem pouze kytuji. A byla neoblomne presvedcena o sve pravde :lol:


jo a tez sem zazil prodany Black and Bright memu priteli jako neutral - dostal jsem ho tehdy na Vanoce :wink:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Twineryy » 11 bře. 2005, 12:52

piter píše:jo a tez sem zazil prodany Black and Bright memu priteli jako neutral - dostal jsem ho tehdy na Vanoce :wink:


No tak to je hustý, aromatičtější je snad jenom Alsbo Vanilla :lol: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Milos Cerman » 11 bře. 2005, 20:56

Dobý fóry.
Já mám lepší :
Před několika roky jsem já začínal prodávat takovýhle zboží. Přišel můj historicky první zákazník, a chtěl knot do Zippa. Chytře jsem se rozkouknul po regálech, a knot jsem nenašel. V počítači to zboží bylo, a v rgále ne a ne najít. Po chvíli jsem to vzdal, a přiznal se, že knot není.
"Našel jsem jenom kamínky Zippo !" Zákazník souhlasil, že si vezme alespoň ty kamínky, já mu je dal, on zaplatil a odešel. Jdu vrátit krabici do regálu, a tam stálo platíčko s kamínkama. Já mu prodal KNOT ! - - - Od tý doby ten zákazník nepřišel.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod lukas » 12 bře. 2005, 10:01

Trafikantka v Lounech mi nabízela kvalitní dýmky, prý od firmy "Spitfit" :o ....Jak že se jmenuje ten výrobce, táži se. ....No "Spitfit" nebo "Siptif" /přitom vytahuje krabici/...já čtu "Spitfire" a mám se k odchodu. .....Trafikantka: "Počkejte, ale ty jsou kvalitní. Lepší neseženete!" ...... Já: :shock: "Díky. Nashle" ...Dal bych smile, ale vtipný mi to moc nepřišlo.
Uživatelský avatar
lukas
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 354
Registrován: 25 srp. 2004, 18:45
Bydliště: Louny

Příspěvekod Šimi » 15 bře. 2005, 20:37

Dnes jsem v Brně navštívil prodejnu Valmont na Masarykově ulici. Chtěl jsem se jen kouknout na nějaké dýmky. Prošel jsem prodejnu a nic sem neviděl. Už sem vycházel ven a za dveřmi byly tři stojany asi s 15 dýmkami. Koukám na ně a nechci aby si mě někdo všímal. Slečna na pultem na mě promluvila, jestli bych nechtěl vidět dýmek víc. Odvětil jsem že sem se chtěl jen mrknout. Trvala na svém, a tak sem řekl že jo. Ukázala mi vzadu schody dolů. Byl nad nimi nápis KRÁLOVSTVÍ DÝMEK. Sešel sem tam a čuměl a čuměl a .......
Ten nápis nad schody jsem normálně přehlídl a odešel bych s pocitem, že tam prd mají.
Tam dole to byla paráda. Mají tam dokonce ARAGORNA a GIMLIHO.
Tolik dýmek jsem pohromadě jěště neviděl. Příští nákup asi provedu tam.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod LUBO » 16 bře. 2005, 08:27

to musi byt bezvadne, tiez by som sa tam rad zasiel podivat. skoda, ze nieco take nemame v bratislave.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků