Tabák pro začátečníka - diskuse

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Fénix » 16 bře. 2005, 21:52

oznámení - platí to, co jsem napsal v "Tabák pro začátečníka - návrhy", tzn. vlastní návrhy tabáků suňte tam, zbytek tady.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bromden » 18 bře. 2005, 13:15

Jak jsme se tak bavili o těch začátečnických tabácích, tak jsem si zase jednou koupil Elyseé, a dost se změnil, řekl bych... možná jsem měl pech na hodně suchý balení, ale byl vyschlý na hranici kouřitelnosti, a připadl mi, že naprosto ztratil tu karamelovou chuť co si pamatuju, a naopak je o honě víc ovocný-nakyslý... no, dovlhčím, nechám odležet a uvidím, ale oproti tomu co si pamatuju je to vývoj hodně ve směru k "aromatickému mainstreemu" :?
Jen dodatek, pořád ještě ho lze považovat za slušný startovací tabák :wink: stále kvalita tabáku ve stylu Planta, kvalita aromatizace slušná, míra aromatizace stejná, jen styl aromatizace se změnil...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod dix » 18 bře. 2005, 13:33

Podla mna sa takto domrvil cize lubozvucne posral black vanilla od planty.
Kedysi davno ked som este fajcil aj aromatik tobacco v nom prevladal burley aj chutou a aromatizace bola skor prirodna.Vramci gul.blesku som menil daco s Graveirom a skusil som ho...no bieda..sama chemia.
V starej niekolko rocnej pixli mi este stale voni ne po chemii ale po burley.
Holt novy casy.

dixovo kyvadlo

no aby som nebol off topic poznam na madarskom fore jedneho greenhorna kery na ciernej vanilkovej plante zacinal a uspesne... :wink:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod bobo » 20 bře. 2005, 19:14

Som sice len zacinajuci fajkar, ale par mojich postrehov.
Zda sa mi rozumnejsie pre zelenacov poradit tabak z hladiska toho ako hori, , nacpava sa a nesustredit sa az natolko na chut (aj tak to este nerozoznavaju a nemaju velmi s cim porovnavat). Vychadzam z vlastnych skusenosti, ked prvy tabak som si kupil cross-cut (Belle Epoque) a najviac ma stvalo, ze mi stale zhasinal. Potom som to vyskusal s HD Honey Dew a mal som radost, ze sa mi fajku podarilo dofajcit az do dna. Prave preto si myslim , ze pre zaciatocnikov je dolezite kupovat najma loose cut, resp. ready rubbed (napr. spominane HD Honey, alebo Kentucky Bird). Casom sa snad prepracujem aj z hladiska chuti k inym specialitkam.
bobo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 11
Věk: 61
Registrován: 20 bře. 2005, 19:00
Bydliště: Malacky

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků