V. KLÁNÍ ZEMÍ KORUNY ČESKÉ

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod LUBO » 18 dub. 2005, 17:44

ale teraz uz vidim, ze mas pravdu, je to Zbyszek.
clanok o nom a jeho zbierke je tu:
http://www.republika.pl/calumet/nowe.htm
http://www.republika.pl/calumet/nowe.h311.jpg
asi sa potom so Zbigniew-om podobaju, predpokladam.
ospravedlnujem sa za mylne krstne meno.
Naposledy upravil LUBO dne 18 dub. 2005, 17:45, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod vitsoft » 18 dub. 2005, 17:44

Bednarczyka jsem poznal až tady v Olomouci, měli jsme na hotelu sousední pokoje. Odposlechl jsem, že mu žena říkala Zbysiu, což je IMHO domácká zdrobnělina od Zbigniew a odpovídá našemu Zbyšek.. Jeho vizitku taky nemám, ale na obalu fajfky, co jsem od nich koupil, je napsáno Zbigniew Bednarczyk (Mr. Bróg).
Uživatelský avatar
vitsoft
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 227
Registrován: 10 led. 2005, 19:17
Bydliště: Vitkov

Příspěvekod LUBO » 18 dub. 2005, 17:47

tak teda hovorime stale o jednej osobe, ktorej sa raz hovori Zbyszek a raz Zbigniew a stale to znamena jedno meno, ako napriklad Jozef a Jozko? :lol: preto som bol z toho trochu pomotany a nech som cital tie texty, ako som chcel, stale mi to nebolo nejako jasne, kto je ten Zbyszek, ked som identifikoval Zbigniewa. :lol:
skoda, ze nerozumiem dobre po polsky.
ja som od neho kupil tu obrovsku fajku v drevenej kazete s priehladnym akrylovym naustkom, tam je nadpis Mr. Brog, co mi je jasne, ze sa za nim skryva meno bednarczyk, len som si nakoniec zacal mysliet, ze Zbyszek a Zbigniew su dve rozne osoby z tej istej rodiny. :lol:
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod LUBO » 18 dub. 2005, 17:57

este raz by som Ti chcel vyjadrit uznanie za to, ze nas informujes o sutaziach a ze si tak rychlo a perfektne zdokumentoval celu sutaz.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod vitsoft » 18 dub. 2005, 18:06

Jestli to je ta na obrázku kl050025.jpg v bílém pouzdru blíž k objektivu, tak na ni si brousili zuby dva Olomoučáci, asi třikrát se k ní vraceli, pořád ji brali do ruky a mudrovali okolo ní.
Nevěděl jsem, žes ji koupil ty. Akrylátového náústku bych se trochu bál, pokud se neprotáhne lihem po každém kouření, bude tam vidět každá kapka kondenzátu. Fajfka pouze pro celmi čistotné kuřáky :)
Uživatelský avatar
vitsoft
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 227
Registrován: 10 led. 2005, 19:17
Bydliště: Vitkov

Příspěvekod LUBO » 18 dub. 2005, 18:10

nie, moja bola v tej drevenej kazete vzadu po boku Renaty. este som taky naustok nemal, ale ratam s tym, ze kanalik bude neskor tmavy. kanalik ma totiz brusenu, ale nevyhladenu povrchovu strukturu. ved uvidime. budem sa o nu starat, ako sa patri.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod sholim » 18 dub. 2005, 20:05

Fenixi,
až bude možné nějakým způsobem vpašovat fotografie na net, tak dej vědět. Neříkam, že jsou tak dobré jako ty první, ale snad něco řeknou.
Uživatelský avatar
sholim
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 61
Registrován: 08 lis. 2004, 13:12
Bydliště: Rájec

Příspěvekod Šimi » 18 dub. 2005, 21:27

to LUBO:

Lubo ty jsi mě ve své reportáži tak popsal, že se mi až uši červenaly. Dík. Ty jsi na mě též zapůsobil velmi hlubokým dojmem. Už když jsem přijel domů jsem tě popisoval ženě. Bohužel jsem nedokázal najít vhodná slova, a ani teď nevím jak přesně ten dojem popsat. Ale viděl jsem již předtím tvoji fotku a představoval jsem si tě přesně takového, jakého jsem tě spoznal. Máš velmi charismatický, milý a optimistický výraz, dokreslený účesem, který ti propůjčuje až mystický vzhled. Rád jsem se stebou setkal a věřím, že to nebylo naposledy.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod piter » 18 dub. 2005, 21:46

Panove, jak se tady tak popisujete tak ani nevite jak me mrzi, ze jsem vas jeste osobne nepotkal :(

No aspon ze Simiho obcas slysim :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 19 dub. 2005, 05:13

Chtěl bych taky ještě jednou poděkovat Lubovi za všechny rady a názorné ukázky které mi umožnily dosáhnout času který je pro mé domácí kouření naprosto vyjimečný a myslím, že za to může (tak trochu) i ta bezvadná atmosféra klání. Taky jsem si až teď (v práci) v klidu přečetl Lubovu reportáž je naprosto dokonalá (jinak jsi Lubo taky přesně odpovídal tomu jak jsem si Tě představoval) ale dovolím si maličkou kverulantí poznámečku mě to kouření s té hruškovice nepřišlo moc hnusný přiznám se že zakuřování mých tří dýmek bylo horší. A můj postřeh zelená byla jen na povrchu lak nepouštěl ani nepuchýřkoval a to jsem kouřil opravdu horce i na mě a zevnitř byla vymazaná nějakou černou pastou

PS na 48% bych se mohl zůčastnit Brna, ale je to sudý týden :( to mívám podle rozsudku kluky) a tak nevím jestli budou nebo nebudou chtít abych jel
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod LUBO » 19 dub. 2005, 07:01

ale kamarati, nechvalte ma, rad som vam vsetko ukazal, slubil som vam to a ved sme aj bojovali spolocne pod jednou zastavou.
co sa tyka fajky, ja som nespominal, ze sa z nej zle fajcilo. kedze ju mam na Slovensku a teraz doma 2 tyzdne nie som, tak sa jej neviem pozriet dovnutra, nebol som si isty, ci bola vymazana, alebo bola zelena aj vo vnutri. stale sa mi zda, ze bola namocena cela do farby. pokial bola vymazana, tak sa na sutazne ucely viacmenej hodi, pokial bola len s holym nafarbenym horlavym drevom, tak to uz je otaznejsie a ako ste videli, jeden na to aj doplatil. a to horiace drevo za mojim chrbtom som naozaj citil, az som sa cudoval, ze citim tak intenzivne drevo. a moje to samozrejme nebolo. a niektorym tam bolo zle, mozno sa ciastocne dofajcili k drevu.
co ma ovsem mrzi, ze mam doma fajku, ktoru nebudem moct fajcit. jednoducho by sa musela po case vyhodit, lebo by prehorela a prehori vtedy, ked budes fajcit drevo. a to budes, lebo taky je ten material a asi vsetci tomu veria, ze to prehori, inac by sa z toho uz fajky davno robili ako z hlavneho materialu a postavili by sa vedla Briar-u. vstupne bolo 400 Kc pri uhrade dopredu, brno bude za 500. ale radsej zaplatim 500 a dostanem briar-ovu rustik-prosec-ku, len aby som mal "naozajstnu" fajku. inac, ja organizatorom vobec nic nevycitam, akcia bola zvladnuta vyborne, dokonca si myslim, ze o tom materiali vobec netusili a Zbigniew ich postavil v piatok pred hotovu vec. ale mohlo to byt aj inak.
tu ide len o jedno:
pili sme mineralku po 10 minutach, ako hovori CIPC, merali sme cas pri priprave tabaku 5 minut a 1 minutu pri zapalovani. boli tam borci aj z Brna a aj z Prachatic, maju na to, aby sa prekonal republikovy rekord pana Cinku. ale v takom pripade by nemohol byt uznany, lebo kazdy protest proti takemu uznaniu by bol opravneny. a ja by som neprotestoval, pre mna je to zabava, ale ini, co to beru vazne, by sa mozno ohlasili. nebola by to skoda, ked si Olomoucki dali tolku namahu, aby tak pekne zabezpecili celu sutaz, ked by sa potom nemohli hrdit tym, ze prave v olomouci na ich sutazi sa urobil nejaky rekord? napriklad dokonca svetovy? keby tam bola Danuta Pytel, tak by sa mozno nieco take stalo.
takze o tom to je, co sa tyka hruskovej fajky, nakoniec, ja budem na tu sutaz v dobrom spominat, hoci som zbabral cas, lebo som sa tam dobre zabavil, stretol som kamaratov a doniesol som si domov jeden naozajstny unikat.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod LUBO » 20 dub. 2005, 08:59

Lukas Weiss - Rumcajs dal nejake fotky na web:
http://www.rumcajs.com/klani2005.php
ale mne sa zial zobrazuju len nazvy jednotlivych jpg a prazdne policka a neda sa mi nic nakliknut a ani ziadne obrazky nevidim. je ich tam hodne. no, dufam, ze vy ostatni budete mat viac stastia, ako ja.
aj tejto informacii vdacime Petrovej stranke dymkarske kluby.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Návštěvník » 20 dub. 2005, 09:10

Zobrazuje se mi to OK.
Pěkné.
Návštěvník
 

Příspěvekod LUBO » 20 dub. 2005, 09:11

tak neviem, kde moze byt v mojom pocitaci znova problem. :cry:
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod bigdragon » 20 dub. 2005, 09:22

Lubo nemáš náhodou v prohlížeči zakázáno zobrazování obrázků?
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků