O Zdravi/Vse.....o nikotinove zavislosti ale...../

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod tuton » 23 kvě. 2005, 06:58

Mozna jsem uz jednim z poslednich, kdo si pozorne precetl jedno z mnoha varovani, objevujici se na tabakovych vyrobcich. Ale vzhledem k tomu, ze nemusim byt sam, kdo se ty napisy snazi ignorovat, je tu jista nadeje, ze prijdu s necim novym.

Na krabicce Elemek jsem se docetl: Ministerstvo zdravotnictvi varuje - Vas lekar nebo lekarnik Vam muze pomoci prestat s kourenim.

Poselstvi je jasne. Bacha na lekare nebo lekarnika, jeste byste mohli prestat kourit.... :D :D :D
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Jana » 23 kvě. 2005, 09:26

tuton píše:Mozna jsem uz jednim z poslednich, kdo si pozorne precetl jedno z mnoha varovani, objevujici se na tabakovych vyrobcich. Ale vzhledem k tomu, ze nemusim byt sam, kdo se ty napisy snazi ignorovat, je tu jista nadeje, ze prijdu s necim novym.

Na krabicce Elemek jsem se docetl: Ministerstvo zdravotnictvi varuje - Vas lekar nebo lekarnik Vam muze pomoci prestat s kourenim.

Poselstvi je jasne. Bacha na lekare nebo lekarnika, jeste byste mohli prestat kourit.... :D :D :D


Díky, člověče já mám lékárníka v domě ( švagrová ) a nebejt tvýho upozornění, mohlo to špatně dopadnout :wink:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Nevill » 23 kvě. 2005, 09:34

tuton píše:Mozna jsem uz jednim z poslednich, kdo si pozorne precetl jedno z mnoha varovani, objevujici se na tabakovych vyrobcich. Ale vzhledem k tomu, ze nemusim byt sam, kdo se ty napisy snazi ignorovat, je tu jista nadeje, ze prijdu s necim novym.

Na krabicce Elemek jsem se docetl: Ministerstvo zdravotnictvi varuje - Vas lekar nebo lekarnik Vam muze pomoci prestat s kourenim.

Poselstvi je jasne. Bacha na lekare nebo lekarnika, jeste byste mohli prestat kourit.... :D :D :D


Vůbec bacha na celý farmaceutický průmysl, neustále podporují ty hysterické nekuřáky, aby jim pak šly víc na odbyt nikotinové žvejkačky a náplasti... :smoke3:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod dick » 25 kvě. 2005, 18:03

tuton píše:Mozna jsem uz jednim z poslednich, kdo si pozorne precetl jedno z mnoha varovani, objevujici se na tabakovych vyrobcich. Ale vzhledem k tomu, ze nemusim byt sam, kdo se ty napisy snazi ignorovat, je tu jista nadeje, ze prijdu s necim novym.
Na krabicce Elemek jsem se docetl: Ministerstvo zdravotnictvi varuje - Vas lekar nebo lekarnik Vam muze pomoci prestat s kourenim.
Poselstvi je jasne. Bacha na lekare nebo lekarnika, jeste byste mohli prestat kourit.... :D :D :D

Jeste ze nas rodinny lekar, kdyz me videl s chuti bafat :puffy:, tak mi to nejen schvalil, ale "donutil" me, abych porusil jednu ze zasad a pujcil mu dymku a zabafal si se mnou. :lol:
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Milos Cerman » 25 kvě. 2005, 19:52

Svojí obv. lékařce jsem před časem vysvětlil, že dýmka ani doutník není kouření, ale radost. A svého zubaře jsem poznal před několika léty když si kupoval tabák.
Jsem na tom relativně dost dobře :smoke5:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod tuton » 18 srp. 2005, 07:18

Na smokersforums jsem narazil na odkaz na vysledky vyzkumu tykajici se pasivniho koureni. Z vyzkumu mimo jine vyplyva, ze vlivy pasivniho koureni na zdravi se ponekud precenuji.

Koho by to zajimalo, odkaz je tady

(Jedna se o pdf soubor a text je v anglictine)
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Graveir » 18 srp. 2005, 07:35

Milos Cerman píše:Svojí obv. lékařce jsem před časem vysvětlil, že dýmka ani doutník není kouření, ale radost. A svého zubaře jsem poznal před několika léty když si kupoval tabák.
Jsem na tom relativně dost dobře :smoke5:


:)) tak to je dost dobry...ja rikam ze tabak aspon na zubech zvyrazni kontury spatnym plombam a kazum, tak ma pak zubar snazsi praci
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Milos Cerman » 18 srp. 2005, 08:07

Graveir píše::)) tak to je dost dobry...ja rikam ze tabak aspon na zubech zvyrazni kontury spatnym plombam a kazum, tak ma pak zubar snazsi praci

Řekl bych, že kontury na zubech jsou zřetelný hlavně při špatným čištění zubů. A to se týká i nekuřáků :!:
Ne všechny zubní pasty na který je reklama jsou fakt funkční !:smoke5:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Graveir » 18 srp. 2005, 08:32

zuby cistim dobre, ale ten hnedej flek z boku na stolicce vylezl az nedavno a tipuju to na kaz :) a rek bych ze hnedej je bud od bafani ci od kaficka.
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod LUBO » 13 říj. 2005, 10:41

vraj toto vsetci potrebujete, tak sup sup do lekarne:
http://ilekaren.pravda.sk/pages/tovar.a ... ar_id=2777
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod tomsoyer » 13 říj. 2005, 10:48

To je zajímavé.
IMHO šikovný marketing - nikdo si řekl kolik je kuřáků tak pro ně uděláme vitamínový doplněk.
C, E a defakto B-komplex, kyselina listová atd..., nic speciálního a vyskytující se ve vetšině vitaminových preparátech.
Uživatelský avatar
tomsoyer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1024
Registrován: 22 čer. 2005, 16:19

Příspěvekod Milos Cerman » 13 říj. 2005, 16:13



Je to sice prezentovaný jako nezbytnost, ale já bych to do huby nevzal.
Kdo ví, jestli v tom není nějaký protikuřácký svinstvo :!: :?: :!:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Breer » 14 říj. 2005, 18:37

zuby mam biele a v poriadku, TObacovit nemusim a fajcenie fajky ma na moje zdravie pozitivny vplyv... :)
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod Graveir » 14 říj. 2005, 21:47

Graveir píše:zuby cistim dobre, ale ten hnedej flek z boku na stolicce vylezl az nedavno a tipuju to na kaz :) a rek bych ze hnedej je bud od bafani ci od kaficka.

tak nakonec to byla prasklina na sklovine hlubsi ale odmit mi to zubar vrtat. pry se to zatahne...tak me napadla paralela s karbonem v dymce :) A fakt se to zatahlo :)
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 návštevníků