O Zdravi/Vse.....o nikotinove zavislosti ale...../

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Simon » 10 led. 2005, 14:15

Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod piter » 10 led. 2005, 16:55

Simon píše:o neco presnejsi clanek
http://zpravy.idnes.cz/zahranicni.asp?r ... anicni_lja


cigarety, kterych se to hlavne tyka, nemam rad, ale toto je uz opravdu omezovani !! :x
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 10 led. 2005, 17:19

Simon píše:o neco presnejsi clanek
http://zpravy.idnes.cz/zahranicni.asp?r ... anicni_lja


"Chtějí-li si majitelé restaurací kouřící zákazníky udržet, nezbývá jim než dodatečně vybavit kuřácké místnosti. To je však dosti nákladné. Zákonnou normu předepisující výkonné ventilátory a čističky vzduchu zatím splňují jen dvě procenta restaurací. "

:shock:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Simon » 10 led. 2005, 17:24

Fénix píše:
Simon píše:o neco presnejsi clanek

http://zpravy.idnes.cz/zahranicni.asp?r ... anicni_lja


"Chtějí-li si majitelé restaurací kouřící zákazníky udržet, nezbývá jim než dodatečně vybavit kuřácké místnosti. To je však dosti nákladné. Zákonnou normu předepisující výkonné ventilátory a čističky vzduchu zatím splňují jen dvě procenta restaurací. "

:shock:


zase urednik premyslel a vymyslel dokonale ciste vzduch kterej neni ani v nemocnici na pooperacnim oddeleni, ... kreteni
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Milos Cerman » 10 led. 2005, 20:34

Malé upřesnění pro Bromdena :
Tabáky (jestli se tak tomu maglajzu dá říkat ) pro vodnice MAJÍ KOLKY.
Kolková cena je 105,- Kč za 50 gr.
Mám pocit, že kolkování "erárního " tabáku není problém - Kolkované doutníky se taky prodávají po jednom, stačí totiž kolek na krabici.
Držím palce Tvému projektu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod piter » 10 led. 2005, 20:43

to Bromden: to zni skvele !! :D akorat - muze si dymkar donest dymky vlastni nebo jsou povolene jen hlinenky podniku? :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bromden » 11 led. 2005, 10:07

piter píše:to Bromden: to zni skvele !! :D akorat - muze si dymkar donest dymky vlastni nebo jsou povolene jen hlinenky podniku? :lol:


Jasně, ty erární hliněnky je jen dýmková osvěta, šance pro sklerotiky a testovací příležitost :wink:
Akorát musím zapracovat na počátečním kapitálu :roll:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Simon » 15 led. 2005, 15:18

ja bych to zdravi a tabak nejak moc neresil, furt lepsi kvalitni prirodni tabak nez tohle:
http://ekonomika.idnes.cz/test.asp?r=te ... 4A&r2=test

...nehlede na to ze u narodu ktery rozumely prirode byl tabak lek az vselek :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod imagoo » 17 led. 2005, 08:07

Sem tam se najde někdo trochu rozumnej:
http://www.virtually.cz/?art=8202
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Qido » 17 led. 2005, 17:13

Rozumnej??? Dyť to je jako "nemám rád požáry a hasiče"! "Nesnáším, když se kouří tam, kde jsou děti" - a u toho nesnášení zůstanu, nic neudělám (teda udělám: napíšu brilantní esej do novin) a budu čekat, až to trh vyřeší; ty děti před tím chránit by přece byl tupý zákaz, diktát, regulace...

No nic, prostě nemám rád Ladislava Jakla, nic si z toho nedělejte :puffy:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod koudy » 17 led. 2005, 17:55

Jana píše:
bromden píše:Víš, co to dá práce, propít podporu v pivech a rumech? To musí být strašná dřina, třeba se motají z toho jak jsou po té noční šichtě utahaní. Zkus trochu empatie, víš jak by jim to udělalo nedobře, když se vracejí z takový desetihodinovky, s žaludkem na vodě, a někde na veřejným místě se nadechnou Tvého hnusného uzeného dýmu... :twisted:


No tak sorry, já halt nemám pochopení, já jsem byla vždycky asociál :twisted: A když se vracejí z noční chlastačky, tak jim asi skutečně znechutí usínání pohled na člověka, kterej obloženej taškama, šanonama, notebookama a jinejma nesmyslama sviští do práce :oops: s menší vidinou toho, jak si po tý svý divný nechlastací šichtě večer nebo v noci dá svoje oblíbený uzený pokouření 8) Já se asi radši pro jistotu stydím :oops:
Asi jsem už starej,ale Jana měla strašnou pravdu v tom,že jsem dříve chodil sdýmkou i po nákupech ajedenkrát se mi stalo že mne dohnal mladší kolega,který mi bez jakékoli zášti řekl ,že věděl že jsem kdesi před ním protože voní!!! celá ulice,dneska mám strach že nějaká jihočeská matka mne spláchne hasičákem i v kavárně protože sedí a tlachá s kamarádkou u kafe a dvojky bílého a na klíně obě drží caparty z kočárků zaparkovaných venku.
Uživatelský avatar
koudy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 20
Věk: 70
Registrován: 19 lis. 2004, 18:16
Bydliště: jihlava

Příspěvekod Jana » 17 led. 2005, 18:47

koudy píše: Asi jsem už starej,ale Jana měla strašnou pravdu v tom,že jsem dříve chodil sdýmkou i po nákupech ajedenkrát se mi stalo že mne dohnal mladší kolega,který mi bez jakékoli zášti řekl ,že věděl že jsem kdesi před ním protože voní!!! celá ulice,dneska mám strach že nějaká jihočeská matka mne spláchne hasičákem i v kavárně protože sedí a tlachá s kamarádkou u kafe a dvojky bílého a na klíně obě drží caparty z kočárků zaparkovaných venku.


Já si připadám převážnou většinu času strašně stará :wink: Kdysi jsem si myslím už na dýmka.tk povzdychla, jak na letišti v odděleným baru, kde se kouří, si ke mě přisedla maminka s maličkym mimčem a kočárem. Já se zastyděla, rychle típla ( nezabíjejte mě za to prosím :oops: ) doutníček a omluvně po ní koukla. A ona dala dvojku, zapálila cigáro a funěla to prckovi rovnou do ksichtu.

Jákl je někdy cvok, ale v tom jak jde proti proudu se mi hodně líbí. Já jsem taky z principu proti většině ... teda pokud většina není proti skákání z vokna :P
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Fénix » 18 led. 2005, 02:10

Qido píše:Rozumnej??? Dyť to je jako "nemám rád požáry a hasiče"! "Nesnáším, když se kouří tam, kde jsou děti" - a u toho nesnášení zůstanu, nic neudělám (teda udělám: napíšu brilantní esej do novin) a budu čekat, až to trh vyřeší; ty děti před tím chránit by přece byl tupý zákaz, diktát, regulace...

No nic, prostě nemám rád Ladislava Jakla, nic si z toho nedělejte :puffy:


Souhlasím s Jaklem :twisted:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Qido » 18 led. 2005, 11:07

Fénix píše:Souhlasím s Jaklem :twisted:


Nesouhlasím s Jaklem :lol:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jana » 18 led. 2005, 11:34

Fénix píše:Souhlasím s Jaklem :twisted:


Souhlasím s Fénixem a myslím to upřímně :twisted:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků