Chladič

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod harel » 01 dub. 2005, 09:10

Fénix píše:
harel píše:
Kyri píše:Hloupá otázka - všude tady čtu rady typu - nikdy nerozebírej dýmku na čištění, když je ještě teplá. A najednou rozebíráte dýmky i během kouření :?:

Poznam ludi co rozoberaju fajku pocas fajcenia - vacsinou na sutaziach. Ja to nerobim, lebo nemockujem a ked ano tak zoberiem servitku, alebo papierovy kapesnik otocim fajku trubelou dole a odsajem trosku slin bez rozoberania. Ale ako hovorim stane sa mi to 2 x do roka ked mam zly tabak inac naozaj nemockujem.


"Šťastná to žena" (c) :lol:
:wink:
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod Šimi » 01 dub. 2005, 09:21

To já když už je potřeba, tak strčím čistič do náústku, ale asi jen 2 - 3 cm. To úplně stačí.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Re: Ahoj všichni 31.3.

Příspěvekod Návštěvník » 01 dub. 2005, 13:45

harel píše:Normálne to chyť do prstov alebo klieští, vytrhni ten hliníkový nezmysel odtiaž, hoď ho do koša a v pokoji si zapáž. Tak ako píše Alferi , je to chladič, kt. nič nevychladí akurát sa ti bude tvoriť kondenzát alias močka :wink:

Tak jsem ho vyndal a vykouřil svou MB vanilku bez něj. Úplně něco jiného, jiný tah, jiná chuť (možná za to může nově otevřený tabák).
Vanilka mi vždy dost močkovala (hlavně nově otevřená), no a tentokrát to bylo o poznání lepší. Ještě vyzkouším, ale asi to už tak zůstane.
Díky :lol:
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník » 01 dub. 2005, 13:58

Ještě jsem zapomněl - to čištění je také mnohem jednodužší a asi i kvalitnější.
Návštěvník
 

Re: Ahoj všichni 31.3.

Příspěvekod Šimi » 01 dub. 2005, 20:36

Kyri píše:[Tak jsem ho vyndal a vykouřil svou MB vanilku bez něj. Úplně něco jiného, jiný tah, jiná chuť (možná za to může nově otevřený tabák).


Tak to budu muset taky zkusit. S chladičem mám jen svoji churchwardenku. Při prvním posezení s ní, ten chladič vyndám z ní.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Šimi » 27 dub. 2005, 19:28

Tak jsem ten chladič onehdá vytáhl a musím říct, že bez něj se to bafá líp. Opravdu tem požitek byl lepší. Sice bylo větší vlhko v náústku a musel jsem ho během kouření občas profouknout, ale nepálil mě jazyk a pochutnal jsem si mnohem víc.


PRYČ S CHLADIČI
:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Qido » 28 dub. 2005, 07:36

Jo, já jsem taky chladiče vyhodil a dávám místo nich balzu. Je to daleko lepší. Když si vzpomenu, jak jsem do své první dýmky vyráběl chladič z vrutu pilkou na železo... :oops:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Milan Zabloudil » 28 dub. 2005, 10:40

Já mám tři malé dýmky na vzorky s chladičem a musím říct, že mi nevadí. :D Třeba je to tím, že je nekouřím pravidelně, ale jen abych otestoval chuť tabáku bez filtru.
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nick » 28 dub. 2005, 13:28

Take mam jednu malou lulku s chladicem/ma na sobe i zavit co jde do troubele, takze nejde odstranit/me to ale nevadi. :) Koureni je OK ,cisteni je horsi.
Uživatelský avatar
Nick
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1065
Věk: 49
Registrován: 02 srp. 2004, 09:13
Bydliště: Vsetín

Příspěvekod bromden » 28 dub. 2005, 13:54

Takouvou jsem měl, pidi apple s nápisem albania, a taky jsem jí opravil... vzal jsem kombinačky, do nich chytl chladič a vyrval ho i s čepem.
Od tý doby je čištění OK, s kouřením je to horší... vlastně to nejde :oops: :roll:
(vzhledem k tomu že jsem ji získal několikadenním vydržením od kámoše na týdení pitce na chatě, nebyla to až taková ztráta... vlastně se mým majetkem stala až po té opravě... :lol: )
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Dotaz

Příspěvekod dick » 29 dub. 2005, 11:10

Při komunikaci s p.Kloučkem jsem narazil na :
".... 8mm čep, 9mm filtr nebo případně 9mm filtr s redukcí na vložku s chladičem :?: " Nevíte co je to ?
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Re: Dotaz

Příspěvekod carolco » 29 dub. 2005, 11:36

dick píše:Při komunikaci s p.Kloučkem jsem narazil na :
".... 8mm čep, 9mm filtr nebo případně 9mm filtr s redukcí na vložku s chladičem :?: " Nevíte co je to ?


to bude zrejme taka mala hlupost, ktoru si mozes zastrcit do fajky namiesto filtra. je z umelej hmoty a na jednom konci ma zrezanu hlinikovu trubicku dlhu cca 1 cm. cize ak si fajciar mysli, ze potrebuje chladic, tak to tam zastrci namiesto filtra, iny to nepouzije vobec. mam doma dve taketo redukcie, ale nepouzivam ich. ak chces, prilezitostne vyfotim a mozem ti to poslat.
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dick » 29 dub. 2005, 11:52

To Carolco : Ď
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Re: Dotaz

Příspěvekod Milos Cerman » 29 dub. 2005, 19:23

dick píše:Při komunikaci s p.Kloučkem jsem narazil na :
".... 8mm čep, 9mm filtr nebo případně 9mm filtr s redukcí na vložku s chladičem :?: " Nevíte co je to ?


Firma LORENZO to cpe do všech dýmek, ale taky CHACOM a BREBIA.
Oni s tím obcházejí německý zákony. V Německu se totiš nesmí prodávat dýmka bez filtru, ale kuřáků, kteří nechtějí filtr jedost a dost. :pipe1:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Re: Dotaz

Příspěvekod carolco » 29 dub. 2005, 20:36

Milos Cerman píše:
dick píše:Při komunikaci s p.Kloučkem jsem narazil na :
".... 8mm čep, 9mm filtr nebo případně 9mm filtr s redukcí na vložku s chladičem :?: " Nevíte co je to ?


Firma LORENZO to cpe do všech dýmek, ale taky CHACOM a BREBIA.
Oni s tím obcházejí německý zákony. V Německu se totiš nesmí prodávat dýmka bez filtru, ale kuřáků, kteří nechtějí filtr jedost a dost. :pipe1:


ja som to nasiel aj u savinelli a dokonca mam dve vyrocky od ser jacopo, ktore to maju tiez. zvlastne vsak na tych vyrockach je, ze to maju bez tej hlinikovej casti, cize akosi nechapem, na co to tam vobec guidi daval. nevie niekto vysvetlit?
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


cron