O bruyeru

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Milos Cerman » 11 čer. 2005, 22:23

ttygr píše:co se týče vymazávání medem a vylévání aljkoholem, už jsem o tom slyšel, ale vždy jen radu: nedělej to. eště mi to nikdo nikdy neřekl jako dobrý tip...:-)) sem holt klikař:-))


Jednou jsem se kdesi dočetl, že med se používá jako bezpečný pojidlo do zakuřovacích past. Snad to prej používají Dunhillové. Není to údaj se zárukou, ale pravda je, že nová Dunhillka je uvnitř docela pěkně lesklá.
Fakt je, že většinavýrobců složení zakuřovací pasty tutlá. A taky je fakt, že podle vzhledu je pasta od každýho výrobce trošku jiná.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Šimi » 11 čer. 2005, 22:48

Nevill píše:Za 250 Kč? Že by prosečská BPK...? No jednu takovou jsem si koupil jako svou úplně první dýmku a po půlroce kouření je stále provozuschopná.


Mám taky jednu za 200,- a je naprosto funkční. Povedlo se mi ji i ně¨kolikrát řádně rozpálit a nic.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Návštěvník » 13 čer. 2005, 06:59

Taky mám jednu za 200,- a naprosto v pohodě . Je sice nadvrtaná, ale zase na to, co si užila je OK.
Návštěvník
 

Příspěvekod country » 13 čer. 2005, 07:16

Taky nemám nic proti řadovým BPK za pár stovek, mám dvě moc prímové, kouřím z nich rád a spokojeně už dlouho, navíc se o ně nemusím bát když se třeba povalujou na stole v báru nebo v kapse bundy na pochůzkách někde v lese. A krom toho si myslím, že v cizině v téhle kvalitě za tyhle peníze dýmčičku budete těžko hledat (myslím vcelku dobře provedené opravdu bruyérové na naši měnu jen za několik set Kč). :wink:
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 57
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 13 čer. 2005, 09:44

Co se mého názoru týká, tak nech dřevo dřevem a když máš trochu scitu, tak dýmku dobře zakouříš i bez vymazávacího medu či alkoholu.

ttygr píše:co se týče vymazávání medem a vylévání aljkoholem, už jsem o tom slyšel, ale vždy jen radu: nedělej to. eště mi to nikdo nikdy neřekl jako dobrý tip...:-)) sem holt klikař:-))
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků