Peterson Sherlock Holmes

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Peterson Sherlock Holmes

Příspěvekod Simon » 11 srp. 2004, 11:27

maly dotaz, chutna tady nekomu peterson sherlock holmes? ja vzdycky kdyz se dokourim do poloviny, tak si rikam, ze je to opravdu pekny a prijemny tabak a sam sebe se ptam, proc ho nekourim casteji.....od poloviny do konce se pomalu zhorsuje a ke konci je to hnus stylove podobnej university flake, podivne chutnajici chaos vseho mozneho i nemozneho a to si rikam, ze si ho uz zase dlouho nedam:)))) Jak jste na tom vy?
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Twineryy » 11 srp. 2004, 11:45

Moc mi nechutnal, takovej průměr. Stejný pocity jsem měl i z Irish Oaku. Zato Old Dublin, ten zase u mě získal Petersonům body zpátky. To je fakt lahůdka.
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Fénix » 11 srp. 2004, 11:50

No Sherlocka, toho já můžu, nejvíc mi na něm chutná ten konec, když je jako UF :-)) Ale ne, on je podle mě od začátku trochu podobnej UF.
Patří sice k těm silnějším směsím, ale jelikož si ho dávám v malé hlavičce, nevadí mi to. A fakt mi chutná až do dna, ale to taky může být malou hlavičkou. Teď jsem ho ale nechal vyschnout, tak ho budu muset před srazem trochu oživit:)
Btw. na Dýmce.tk mám recenzi, která vystihuje můj vztah k tomuhle tabáku.

Jo a ještě abych doplnil - taky ho nekouřím moc často, nevím proč.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod tuton » 11 srp. 2004, 11:55

Ja Sherlocka neznam. Ale je-li to stejny hnus jako University Flake, pak ma ty nejlepsi predpoklady stat se mym favoritem :D . Vcera jsem mel moznost si privonet a nebylo to spatny. Nacpal jsem ale Dunhill De Luxe Navy Rolls. To je vyborne pokoureni.
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Simon » 11 srp. 2004, 11:55

Fénix píše:No Sherlocka, toho já můžu, nejvíc mi na něm chutná ten konec, když je jako UF :-)) Ale ne, on je podle mě od začátku trochu podobnej UF.
Patří sice k těm silnějším směsím, ale jelikož si ho dávám v malé hlavičce, nevadí mi to. A fakt mi chutná až do dna, ale to taky může být malou hlavičkou. Teď jsem ho ale nechal vyschnout, tak ho budu muset před srazem trochu oživit:)
Btw. na Dýmce.tk mám recenzi, která vystihuje můj vztah k tomuhle tabáku.

Jo a ještě abych doplnil - taky ho nekouřím moc často, nevím proč.


a prijde ti, ze ma celou dobu koureni stejnou chut? mne teda ne
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Fénix » 11 srp. 2004, 12:06

Simon píše:a prijde ti, ze ma celou dobu koureni stejnou chut? mne teda ne

ani nevím, až si ho zase nacpu, určitě dám vědět. Podle mě většina tabáků mění chuť v průběhu kouření, některé sice jen málo, ale jiné zase opravdu hodně :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Simon » 11 srp. 2004, 13:03

Fénix píše:
Simon píše:a prijde ti, ze ma celou dobu koureni stejnou chut? mne teda ne

ani nevím, až si ho zase nacpu, určitě dám vědět. Podle mě většina tabáků mění chuť v průběhu kouření, některé sice jen málo, ale jiné zase opravdu hodně :D


opravdu hodne meni jen aromatiky na temer cistem cavendishy.....ostatni se jen a pouze postupne vyvijeji:))

a holmes se prave tvari "docela" prirodne a hlavne necavendishove, virginia a burley, takze me ta ultra zmena chuti dost prekvapila....a nasrala:)))
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod gandalfino » 12 srp. 2004, 15:59

Jeden čas jsem nekouřil téměř nic jiného než Sherlocka a jsem rád, že jsem ho během mého "testovacího" období vyzkoušel. Podle mého názoru je třeba vykouřit ho tak 2-3 krabičky (a ve vícero dýmkách), aby si člověk udělal objektivní názor. Vřele ho doporučuji na zakuřování nových dýmek.
Uživatelský avatar
gandalfino
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 37
Registrován: 11 srp. 2004, 13:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Fénix » 28 srp. 2004, 22:20

Slíbená analýza sherlocka - podle mě drží své specifické aroma hodně dobře, i když ke konci je takový kořeněný, výraznější. Mě prostě chutná celou dobu
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod meduard » 04 zář. 2004, 21:26

sice po dlhej dobe, ale neda mi vratit sa k problematike sherlock holmes, ked som ho fajcil prvykrat, chutil mi prave ten koniec
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod POGO » 05 zář. 2004, 20:35

Já Sherlocka kouřím dosti pravidelně.A právě díky tomu že dokáže svou chuť dosti dlouho držet se stal jedním zmých oblíbených. :D
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod Dutch » 07 zář. 2004, 15:52

Ja mam tabacek Peterson Sherlock Holmes velmi rad a patri k mojim favoritum, i kdyz je pravda, ze po opetovnych zapalenich meni nekdy docela zasadne chut. Nejlepsi je zapalit a dokourit az dokonce. Zrovna dneska jsem si ho vzal do prace a uz se na nej moc tesim az si ho dam do dymky BPK.
Uživatelský avatar
Dutch
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 črc. 2004, 08:45
Bydliště: Sádek


Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků