Nespokojeny Machiavelli

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Milan Zabloudil » 06 kvě. 2005, 16:48

Nechtěl jsem již v této debatě figurovat, ale dostává se to někam jinam. Mám návrh - zkusme všichni zapomenout na emoce a TY MACHIAVELLI začni novým threadem kam dáš svůj příspěvek ze strany 10. To si myslím je námět na debatu a ne pouhé plácání.
Sice s tebou nesouhlasím v otázkách přístupů, uzavření či neuzavření debat atd... , ale to je vedlejší. Když napíšeš, že se ti něco nelíbí - OK, může se o tom diskutovat, ale odsoudit něco, že je to špatné proto, že to nevyhovuje tobě - to si myslím není úplně ono.
A, že spousta lidí dříve píše nebo mluví (zvláště mladých) je normální, když se podíváš do KDÚ (to by jeden chvilkama bl..), ale základ je komunikovat a ne odsuzovat něco jen proto, že je to jinak než se mně líbí. Můj osobní názor je, že klub musí být alespoň zčásti uzavřen pro klubisty - od toho je to klub.
Doufám, že je to můj opravdu poslední příspěvek zde.
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 06 kvě. 2005, 16:50

Milan Zabloudil píše:Nechtěl jsem již v této debatě figurovat, ale dostává se to někam jinam. Mám návrh - zkusme všichni zapomenout na emoce a TY MACHIAVELLI začni novým threadem kam dáš svůj příspěvek ze strany 10. To si myslím je námět na debatu a ne pouhé plácání.
Sice s tebou nesouhlasím v otázkách přístupů, uzavření či neuzavření debat atd... , ale to je vedlejší. Když napíšeš, že se ti něco nelíbí - OK, může se o tom diskutovat, ale odsoudit něco, že je to špatné proto, že to nevyhovuje tobě - to si myslím není úplně ono.
A, že spousta lidí dříve píše nebo mluví (zvláště mladých) je normální, když se podíváš do KDÚ (to by jeden chvilkama bl..), ale základ je komunikovat a ne odsuzovat něco jen proto, že je to jinak než se mně líbí. Můj osobní názor je, že klub musí být alespoň zčásti uzavřen pro klubisty - od toho je to klub.
Doufám, že je to můj opravdu poslední příspěvek zde.


Promiň, ale kvůli tomu příspěvku (na který jsem, jak píšu, reagoval) nebudeme přeci zakládat druhý podobný thread :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod seng » 06 kvě. 2005, 16:53

Fénix píše:Promiň, ale kvůli tomu příspěvku (na který jsem, jak píšu, reagoval) nebudeme přeci zakládat druhý podobný thread :)


Taky nevidim prinos v tom to roztahovat co se tyce poctu mistnosti.. Jinak souhlas s tim, at M. napise par bodu o kterych chce diskutovat, zadne komentare jen ty body at to ma sanci zustat ve vecne rovine.

Pak samozrejme muze ty sve body hned okomentovat, stejne jako kdokoli, kdo bude chtit... Pokud ale zase napise dlouhy prispevek, kde ty body nebudou rozeznatelne mezi spoustou nareku, tak se nepohneme...
Uživatelský avatar
seng
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 45
Registrován: 29 led. 2005, 13:44
Bydliště: Slaný

Příspěvekod Milan Zabloudil » 06 kvě. 2005, 16:54

Myslel jsem to tak, že celou tuhle sra... vymazat a bude-li mít Mach. zájem, ať si založí nový thread s novým začátkem.
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 06 kvě. 2005, 16:58

Milan Zabloudil píše:Myslel jsem to tak, že celou tuhle sra... vymazat a bude-li mít Mach. zájem, ať si založí nový thread s novým začátkem.


hm, každý by měl mít právo napravit svou chybu... ale to by jí nejprve musel uznat, přinejmenším sám sobě
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Machiavelli » 06 kvě. 2005, 16:59

na to mam jedinou odpoved - jakmile to smazete, postrada dalsi debata smysl, protoze zmizi predchozi pripevky a tim i to co je mozne brat jako dukaz ...

nicmene mizim a mejte se hezky vikend.
Machiavelli
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 20
Registrován: 02 úno. 2005, 16:37
Bydliště: Praha

Příspěvekod Machiavelli » 06 kvě. 2005, 17:00

ale panove, kazdy delame chyby, ale ja svou nevidim a vy svoje take ne ...

mejte se.
Machiavelli
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 20
Registrován: 02 úno. 2005, 16:37
Bydliště: Praha

Příspěvekod piter » 06 kvě. 2005, 17:01

seng píše:
Fénix píše:Promiň, ale kvůli tomu příspěvku (na který jsem, jak píšu, reagoval) nebudeme přeci zakládat druhý podobný thread :)


Taky nevidim prinos v tom to roztahovat co se tyce poctu mistnosti.. Jinak souhlas s tim, at M. napise par bodu o kterych chce diskutovat, zadne komentare jen ty body at to ma sanci zustat ve vecne rovine.

Pak samozrejme muze ty sve body hned okomentovat, stejne jako kdokoli, kdo bude chtit... Pokud ale zase napise dlouhy prispevek, kde ty body nebudou rozeznatelne mezi spoustou nareku, tak se nepohneme...


ja myslim ze uz neni vubec potreba neco resit ci s necim hybat - Machiavelliho postoj zname, nazor si kazdy svuj udelal, takze proc zacinat debatu nanovo, vsak ono to vysumi.

A jinak novy thread by neresil vubec nic, dost ze uz byl Machiavellimu venovan tento.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 06 kvě. 2005, 17:08

No a nebude tím jediným důvodem pro změnu kastování, hvězdiček a zakázaných komnat pouhá žárlivost? :idea: To, že nemůžeš tak kam Elli?
A teď už skutečně odcházím (nikoliv zdechnout :) ) do houští
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Fénix » 06 kvě. 2005, 17:21

bigdragon píše:No a nebude tím jediným důvodem pro změnu kastování, hvězdiček a zakázaných komnat pouhá žárlivost? :idea: To, že nemůžeš tak kam Elli?
A teď už skutečně odcházím (nikoliv zdechnout :) ) do houští


nechte si ty freudoviny, já bych po žádných důvodech nepátral. Prostě rebel bez příčiny :wink:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod meduard » 06 kvě. 2005, 17:46

machiavelli: prispejem svojim skromným názorom........bol som na dvoch zrazoch pip-e klubu, kde som strávil niekolko hodín v družných debatách s ludmi, ktorých som videl po prvý raz a samozrejme som si s nimi hned tykal....žiadne trapné mlčanie som si nevšimol
za druhé vôbec nerozumiem o čo ti tou kritikou ide...je to úplne mimo dosah môjho chápania.....japončina....poblémy ktoré s tým máš sú pre mňa nepochopitelné.....asi považujem iné veci za dôležité.......nebudeš ty taký lahký grafoman...?
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 06 kvě. 2005, 18:24

To Machiavelli

Pokud tě nějaká zvrácená touha přimějě se sem vrátit a nebo dokonce přispívat, poprosím tě o jedno. Přečti si tento analogický příklad, a jako PRVNÍ věc co uděláš napiš, co si o tom myslíš.

Sedíš si tak s kamarády v hospodě, a přijde k tobě úplně cizí chlap, a zcela vážně ti řekne: " Už nějakou dobu sleduju tebe a tvojí tvorbu. Je to fakt hnus a myslím, že jsi trouba. A co vy na to?", obrací se k tvým kamarádům. Zaskočení kamarádi řeknou toliko "No, nám se to líbí, a Machiavelli, ten je v pohodě" a on na to "tak v tom případě jste stejný hovada jako váš kámoš. "

Co uděláš? Budeš mu vděčný za konstruktivní názor a řekneš mu: "To je ale zajímavé, děkuju. Můžete mi o tom říct víc?"

Asi ne, tak mu zřejmě řekneš něco od plic, a tví kamarádi nejspíš taky.

Jenomže on se začne divit a řekne: "No teda, z vašeho přístupu jsem zhnusen, vůbec konstruktivně nereagujete na mé faktické poznámky!"

A ten týpek u tebe klidně dál zevluje, sem tam si zanadává. Na jakoukoli reakci, ať k věci nebo k jeho osobě řekne jen "Proč mě nemáte rádi? umíte jen nadávat." No a nakonec vám řekne "Je mi vás líto. Teď musím domu, ale zítra se zase uvidíme a budeme pokračovat"
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 06 kvě. 2005, 18:36

A ještě jedna věc, pro případ, že bys opět nechápal pointu.

Bude ti šuma fuk, jetli je ten člověk hodnej na děti, jestli je to univerzitní profesor nebo třeba papež. Protože se chová jako hulvát a primitiv. A těžko se sním budeš bavit o čemkoliv, dokud nepřizná buď dočasné pomatení smyslů nebo svůj omyl.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Šimi » 06 kvě. 2005, 18:40

mycroft píše:
piter píše: Kacirsky vtip byla v podstate regulerni debata (ac ostrejsi).

No nevim, mě teda připadala podstatně agresivnější, nekorektnější a osobně urážející.
Chci říct, že mě vytočila mnohem víc.


Asi tak.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod bigdragon » 06 kvě. 2005, 18:44

bodejť ne :twisted:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků