Nespokojeny Machiavelli

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Bohemund » 06 kvě. 2005, 18:46

bigdragon píše:bodejť ne :twisted:


Toť :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod Fénix » 06 kvě. 2005, 18:55

Bohemund píše:
bigdragon píše:bodejť ne :twisted:


Toť :twisted: :twisted:


Ba ba :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Šimi » 06 kvě. 2005, 18:59

Machiavelli -

radši nám řekni, jak dlouho bafáš, co bafáš, kolik máš dýmek, jak jsi začal apod...
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Fénix » 06 kvě. 2005, 19:01

Šimi píše:Machiavelli -

radši nám řekni, jak dlouho bafáš, co bafáš, kolik máš dýmek, jak jsi začal apod...


Zas to s tím konstruktivním přístupem nepřeháněj :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Šimi » 06 kvě. 2005, 19:33

Že by profesionální deformace? :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Jana » 08 kvě. 2005, 17:34

Teda pár dní se sem nedostanu a příjdu o takhle "zásadní" spor! Pokud můžu pár drobných poznámek - ve světě netu, prezentací i dýmek a tabáku se pohybuju dost dlouho na to, abych zasvěceně mohla říct toto :

1. dýmka.net je ojedinělý projekt, který velmi kvalitně zpracovává osvětu pro dýmkaře
2. jak prostor v diskusi, tak srazy jsou dle mého pro několik desítek přispěvovatelů a návštěvníků zajímavé, přínosné a poučné, jinak by tím netrávili tolik času
3. elitářství, kastovnictví či jinou formu segregace znám. A podle mýho nejlepšího přesvědčení TADY neprobíhá způsobem, který by neumožnil víc než to, že poněku "intimnější" sdělení a prezentace fotek neprobíhají úplně veřejně. Což je v pořádku.
4. i z vlastní zkušenosti vím, že pokud mám trochu víc času, zkouším nevypadnout z rytmu a chodit sem. Tj. kdyby to tu dlouhodobě stálo za prd, budu radši spát nebo chodit krmit papoušky do parku.

Btw. kdo má problémy s psaním v afektu, čtěte si to před odesláním. Překlepy a špatný mezery čtení textu poněkud zněsnadňují.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Twineryy » 08 kvě. 2005, 19:02

Nemám bohužel teď čas fórum pravidelně číst, což mě velmi mrzí, jenom sem tam nahlídnu a přečtu, co mě zajímá.

Nečetl jsem všechny příspěvky v tomto threadu, takže možná budu opakovat slova ostatních, ale Machiavelliho výroky se mě celkem dotkly (asi jako ostatních, soudě dle počtu příspěvků). Je to nesmyslnej výblitek někoho, kdo nemá ani páru o co vlastně v projektu dymka.net jde. Já jsem se na tomto a starším fóru dozvěděl neuvěřitelnou spoustu užitečných informací. Díky němu jsem si poprvé zkusil dýmku renovovat, našel jsem odvahu si vlastní dýmku vyrobit. Díky Lubovi jsem se dozvěděl o jiných, než klasických tvarech dýmek, o nových nevšedních designech a výrobcích. V Kulovém blesku jsem ochutnal spoustu vzorků tabáku, za které bych jinak třeba zbytečně utrácel. Na prvním srazu jsem se sešel s lidmi, se kterými můžu klidně celej den mluvit o dýmkách a nebudou mě mít za exota. Sám jsem snad taky někomu pomohl radou, nebo návodem. O tohle na dymce.net jde a ne o to, kolik má kdo hvězdiček. To je jenom pro pobavení. Myšlenka pipe klubu padla mnohem dříve, než vzniklo nové fórum.
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Michal Hubacz » 08 kvě. 2005, 19:23

prolítnul jsem to velmi rychle těm emocím nerozumím taktéž... Myslím že stačilo aby bylo věcně a janě odpovězeno na otázky, které tu jsou položené....

- proč jsou tu hvězdičky..?
Protože je považujeme za smysluplné

- proč se tady používají hesla..?
Protože heslo je všude potřeba pro vytvoření profilu, který nám mimo jiné dáva možnost monitorovat nepřečtené příspěvky od poslední návštěvy, soukromé zrávy apod.... Předpokládám, že ani vy byste nechtěl aby Vám někdo lezl do soukromých zpráv....

- proč se o vtup do klubu žádá..?
Protože bychom rádi měli přehled o tom kolik má náš klub členů, třeba kvůli organizaci akcí pro ně a registraci v asociaci ADK, která nám byla nabídnuta....

- proč se na srazu kde jste byl přítomen i vy veskrze mlčelo.:?
Protože i vy jste mlčel...... Nebo jste snad byl jeden z těch mlčenlivých protože se s vámi někdo odmítnul bavit..? Tomu nevěřím a vy taky ne......

Věřím, že to tady vše šlo vyřešit bez emocí. Bohužel jste poněkud nešťastným způsobem píchnul do vosího hnízda.

Nerozumím ovšem jedné věci a budu rád když mi to osvětlíte. Proč jste hned od začátku nepřišel sám abyste nám svůj nesouhlas tloumočil osobně..? Proč to vzkazování po Elli..? Evidentně přístup na net máte, takže v tom bude asi něco jiného. Jak jsem tady tu diskusi v rychlosti prolítnul tak to vypadá, že jsou to pro vás věci podstatné a věci podstatné se nevzkazují a divím se Elli, že se k tomu propůjčila.....
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod Šimi » 08 kvě. 2005, 20:27

Twineryy píše:....Nečetl jsem všechny příspěvky v tomto threadu, takže možná budu opakovat slova ostatních, ale Machiavelliho výroky se mě celkem dotkly....


To se asi dotklo úplně všech. Ozvali se totiž členové, kteří často přispívají, což dělají jen z jednoho důvodu. Mají to tu rádi. To mluví za vše. Já sem to tu měl rád i bez hvězdiček.
Naposledy upravil Šimi dne 09 kvě. 2005, 15:26, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Fénix » 08 kvě. 2005, 22:35

Michal Hubacz píše:prolítnul jsem to velmi rychle těm emocím nerozumím taktéž... Myslím že stačilo aby bylo věcně a janě odpovězeno na otázky, které tu jsou položené....


První "věcné" otázky padly na straně 10. Bylo na ně odpovězeno, ale reakce M. byly stále stejné.

To je ale vše jaksi navíc, protože už jen sám první příspěvek, jeho forma, obsah, VŠE - to bylo pro členy Klubu dostatečné oprávnění na jakoukoli reakci, a ta mně přišla vzhledem k okolnostem ještě velmi umírněná (až do prvního vlastního příspěvku od M. pak už to samozřejmě padalo jak déšť). Asi si to nemyslím sám, jinak by ty reakce nepadly :wink:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Michal Hubacz » 09 kvě. 2005, 05:43

Fénix píše:
Michal Hubacz píše:prolítnul jsem to velmi rychle těm emocím nerozumím taktéž... Myslím že stačilo aby bylo věcně a janě odpovězeno na otázky, které tu jsou položené....


První "věcné" otázky padly na straně 10. Bylo na ně odpovězeno, ale reakce M. byly stále stejné.

To je ale vše jaksi navíc, protože už jen sám první příspěvek, jeho forma, obsah, VŠE - to bylo pro členy Klubu dostatečné oprávnění na jakoukoli reakci, a ta mně přišla vzhledem k okolnostem ještě velmi umírněná (až do prvního vlastního příspěvku od M. pak už to samozřejmě padalo jak déšť). Asi si to nemyslím sám, jinak by ty reakce nepadly :wink:


Nijak nezpochybňuji oprávněnost reakcí, které jsem tu četl. Jen je mi líto, že to tady působí díky názorům jednoho člověka poněkud rozhádaným dojmem a ten dotyčný se tím dokonale baví (alespoň to osobně uvádí).
Proto slovy Simona - ty wole chlapi uz toho nechte - a dodávám má slova - nemá to evidentně smysl.
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod dix » 10 kvě. 2005, 06:43

Pekne faciny...ale mne sa zase vidi ina pravda...dnes rano kliknem na "zobrazit nove prispevky od vasi posledni navstevy" a zase kukam :shock: desat threads o veciach mimo cize koutek duchovni utechy, darky k narozeninam a ine chujoviny a co sa tyka dymek pet/5/ threads....sa pomaly eclub moze zmenit na :zivotne faciny a dymky alebo tak nejak....tento pomer sa stava pravidlo a ja mam smolu lebo ma to nesere.Cele je to asi o prezamestnanosti/kua cerveny su predsa na neco dobry/ :P
Zlate casy ranne vzniku fora...sice sa obkecalo ale vzdy s mierou.
A ja som z toho unaveny..ale aj tak mozem ist do puče lebo aj tak tomu nerozumim. :mrgreen: Idem si kupit lano a obesit sa lebo ma fundovana vetsina vyobcuje z fora a ja by som plakal az do smrti.
Nech zije Machiavelli :lol:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod meduard » 10 kvě. 2005, 08:09

nebud smutný dix, evoluciu aj tak nezastavíš a aj toto forum podlieha evolúcii...ja väčšinu off threadov nečítam lebo sa k nim kvôli času nedostanem, než prelúskam fajkové, už nemám čas na iné....ale občas sa podarí...nech žije dymka.net
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 10 kvě. 2005, 09:37

dix píše:Pekne faciny...ale mne sa zase vidi ina pravda...dnes rano kliknem na "zobrazit nove prispevky od vasi posledni navstevy" a zase kukam :shock: desat threads o veciach mimo cize koutek duchovni utechy, darky k narozeninam a ine chujoviny a co sa tyka dymek pet/5/ threads....sa pomaly eclub moze zmenit na :zivotne faciny a dymky alebo tak nejak....tento pomer sa stava pravidlo a ja mam smolu lebo ma to nesere.Cele je to asi o prezamestnanosti/kua cerveny su predsa na neco dobry/ :P
Zlate casy ranne vzniku fora...sice sa obkecalo ale vzdy s mierou.
A ja som z toho unaveny..ale aj tak mozem ist do puče lebo aj tak tomu nerozumim. :mrgreen: Idem si kupit lano a obesit sa lebo ma fundovana vetsina vyobcuje z fora a ja by som plakal az do smrti.
Nech zije Machiavelli :lol:


Hele, Machiavelli si stěžoval na něco jinýho, dokonce bych řekl že na pravý opak (omezování svobody projevu ? Obrázek ) takže jsi off topic :lol: . Ale můžu ti založit vlastní thread Nespokojený dix :mrgreen:

Ne, j/k - chci říct jen to, že pokud ti tu připadá málo dýmkařských témat, nic ti nebrání rozjet tu tvá vlastní. Když ti to půjde, klidně z tebe udělám moderátora :lol: Ale návažet se do ostatních že se baví o tom o čem chtějí, v místnosti k tomu určené...? Však číst to nemusíš, já taky zpravidla vynechávám thread F1 i pár dalších :wink:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dix » 10 kvě. 2005, 13:40

..nemoh jsem si pomoci pane Obrst...ja jsem uz takovej navazivej. :P
Uz ani nemuknem...aj ked je to pekne ze: urcene mistnosti ale aj forum bolo urcene a uz neni..kua uz som mukol :P
4Meduard...clovece diky, uz som sa chcel obesit/len som nezohnal lano/ :wink:
Nech zije Che Guevara..Mao Ce-tung a samozrejme Machiavelli
:smoke5:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků