Přeschlý tabak - popálení jazyka??

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Přeschlý tabak - popálení jazyka??

Příspěvekod Pampalini » 10 kvě. 2005, 08:17

Zdarec, včera jsem kouřil SG FVF, stejně jako jindy s balsovým filtrem. Kouřil jsem pomalu a v klidu. O to víc jsem překvapen, že mám dost popálený jazyk. S tímto tabákem jsem nikdy neměl potíže. Je možné, že je to kvůli tomu, že je sušší? Dík za rady.
Uživatelský avatar
Pampalini
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 87
Registrován: 25 lis. 2004, 10:29
Bydliště: Praha

Příspěvekod forgi » 10 kvě. 2005, 08:26

Jasné, suchý tabak horí poodstatne horúcejšie a rýchlejšie a mňa okrem pálenia na jazyku aj škriabe v hrdle a nechutí.... Okrem toho si fajčil virginiu ktorá sama o sebe dosť štípe na jazyku. Navlhči a skús, pocítiš výrazný rozdiel.
Uživatelský avatar
forgi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 472
Věk: 62
Registrován: 05 srp. 2004, 19:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 10 kvě. 2005, 09:15

forgi píše:Jasné, suchý tabak horí poodstatne horúcejšie a rýchlejšie a mňa okrem pálenia na jazyku aj škriabe v hrdle a nechutí.... Okrem toho si fajčil virginiu ktorá sama o sebe dosť štípe na jazyku. Navlhči a skús, pocítiš výrazný rozdiel.


ten sg fvf musel bejt suchej na prach a/nebo rodzrobenej na mini castecky, normalni celej flake nejde rozbafat do faze kdy si spalis hubu ani s nejvetsim usilim a normalne nadrobenej tusim tez ne(ale tak uz sem ho dlouho nekouril)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Fénix » 10 kvě. 2005, 09:17

No jo, taky to ale může být úplně cokololiv, třeba skvrny na slunci :D Mě se ještě moc opravdových zákonitostí při kouření dýmky objevit nepodařilo :?
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Šimi » 10 kvě. 2005, 20:42

Jestli jsi ho kouřil tak, jako vždy, nejspíš to bude suchostí.

Mě se to stalo s mým HD BB. Kromě plechovky mi zůstala zásoba z tobolek ve skle. Tu jsem jaksi nějakou dobu zanedbával a protože v té sklenici byl už jen z1/3 tabák, tak mi vyschl vlivem vzduchu nad ním. Před nedávnem jsem si ho znovu nacpal a to bylo dílo. Hlavička měla horečku a vůbec mi to nechutnalo. V hubě hnusná štiplavá pachuť. Po 5 minutách boje sem to vyštáral (překvapilo mě bahno na dně) a abych vysušil to mokro a spravil si chuť, hned sem tam nacpal to samé, ale z plechovky. Chvilku hnus, ale po 5 min už to šmakovalo.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Simon » 10 kvě. 2005, 20:56

Šimi píše:Jestli jsi ho kouřil tak, jako vždy, nejspíš to bude suchostí.

Mě se to stalo s mým HD BB. Kromě plechovky mi zůstala zásoba z tobolek ve skle. Tu jsem jaksi nějakou dobu zanedbával a protože v té sklenici byl už jen z1/3 tabák, tak mi vyschl vlivem vzduchu nad ním. Před nedávnem jsem si ho znovu nacpal a to bylo dílo. Hlavička měla horečku a vůbec mi to nechutnalo. V hubě hnusná štiplavá pachuť. Po 5 minutách boje sem to vyštáral (překvapilo mě bahno na dně) a abych vysušil to mokro a spravil si chuť, hned sem tam nacpal to samé, ale z plechovky. Chvilku hnus, ale po 5 min už to šmakovalo.


bahno na dne vznika prave tim horkym horenim
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 10 kvě. 2005, 21:00

simone, i tym fajnym kvalitnym tabackem :twisted:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 10 kvě. 2005, 21:13

dix píše:simone, i tym fajnym kvalitnym tabackem :twisted:


:D asi pro neho nebyl tak fajny kdyz ho nechal preschnout :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Fénix » 10 kvě. 2005, 21:54

dix píše:simone, i tym fajnym kvalitnym tabackem :twisted:


grr :D

Budu si HD BB muset ještě koupit, abych si ho připomněl. První tobolka byla velmi povzbudivá :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Šimi » 11 kvě. 2005, 05:40

Simon píše:
dix píše:simone, i tym fajnym kvalitnym tabackem :twisted:


:D asi pro neho nebyl tak fajny kdyz ho nechal preschnout :)


No stalo se to tak, že tabáček z plechu je pěkně jemně nařezaný a super se nacpává a hoří. (posledně 54 min na 1 sirku) Z tobolky má tabák dlouhá vlákna a je třeba ho doupravit. Taky mi jaksi z plechovky víc zachutnal, po tom co jste mě k plechovce přemluvili, darebáci. Takže za to můžete VY, cha. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod malinkej.dablik » 16 srp. 2005, 21:46

zlata plechovka vyborna vec uzasne skladna a tabacek drzi vlhkost ted mam ve skle jeste vanilku a musim ji malinko dovlhcit
Uživatelský avatar
malinkej.dablik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 321
Věk: 44
Registrován: 05 srp. 2005, 20:52
Bydliště: Hradec Králové


Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků