Skandinavik mixture

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Fénix » 10 kvě. 2005, 17:00

bromden píše:
Fénix píše:
ower píše:abychom si rozumneli, nehledam nic co by melo podobnou chut jako skandinavik. spis charakter. tim myslim vlastne vse, krome chuti :)
Pak třeba vyzkoušej ostatní Skandinaviky. Ony mají poměrně (te_d v tom novém balení) specifické vlastnosti, jaké jsem u jiných směsí neviděl.
A to jako jaké? :shock:


Je to taková "plastikovost". Vidíš to hned po otevření na divné struktuře tabáku, který vypadá jak umělý. A styl aromatizace je taky o dost jiný než např. u Larsenů nebo nedej bože ÚPLNĚ jiných Amphor (dix)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Alferi » 10 kvě. 2005, 17:30

Milan Zabloudil píše:v žádném případě jsem nepsal, že je jako skandinavik :evil: , tak mě hned nemusíte kamenovat, jinak mě bude muset bohemund blahořečit :lol:


Nič som nepovedal, nič som nepodpisal, ako že sa Vasil menujem :lol: .
Musím se asi naučit číst :)
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod ower » 10 kvě. 2005, 17:52

to jeko ze je erinmore jako cigarety? :D to asi ne. ja jsem cigarety kouril, takze v tom bych problem mit nemel :)
Uživatelský avatar
ower
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 115
Věk: 40
Registrován: 19 bře. 2005, 01:36
Bydliště: hradec králové/praha

Příspěvekod Alferi » 10 kvě. 2005, 18:07

ower píše:to jeko ze je erinmore jako cigarety? :D to asi ne. ja jsem cigarety kouril, takze v tom bych problem mit nemel :)


Vůbec ne. Je to něco na cestě od aromatiku k naturálu. Jenom má trochu vyšší obsah nikotinu.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod ower » 10 kvě. 2005, 18:13

aha, no podle prispevku bych rekl, ze to urcite stoji za vyzkouseni. ja jsem si brousil zoubky na nejake petersony, asi nejvice na connosieurs choice. co vy na to? nebo je neco lepsiho?dik
Uživatelský avatar
ower
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 115
Věk: 40
Registrován: 19 bře. 2005, 01:36
Bydliště: hradec králové/praha

Příspěvekod Fénix » 10 kvě. 2005, 18:29

ower píše:ja jsem si brousil zoubky na nejake petersony, asi nejvice na connosieurs choice. co vy na to? nebo je neco lepsiho?dik


Ten mi dost nechutnal. Když počkáš, až dorazí k Nickovi, můžeš mít k dispozici další názor.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Milan Zabloudil » 10 kvě. 2005, 18:44

Connosieurs je skoro stejný jako SwKill, Gold blend atd.. od Petersona :)
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Simon » 10 kvě. 2005, 18:46

Milan Zabloudil píše:Connosieurs je skoro stejný jako SwKill, Gold blend atd.. od Petersona :)


connosieurs je vyrazne aromatictejsi nez sweet killarney, sweet killarney dokourim, connosieurs uz ne :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 10 kvě. 2005, 19:26

ower píše:to jeko ze je erinmore jako cigarety? :D to asi ne. ja jsem cigarety kouril, takze v tom bych problem mit nemel :)


boze...co ja som tak sprosty alebo mam slohovat jak v prvej triede... :P
Narazal som na silu erinmoru kera je urcite pre niekoho kto zacina s dymkou priam pekelna.Pre niekoho kto ma odfajcene roky na cigaretach to ani na prvy krat nemusi byt kraftig.
Jak tak kukam z tych fajnovych rad vznikol fajnovy mischung...asi ako na fajnovu otazku.Nechcem sa opakovat ale podobnu charakteristiku /pokial som teda porozumel otazke....comu ani sam neverim, / a dostupne na trhu by mohol mat golden blend alebo harmony od MB.
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Nick » 10 kvě. 2005, 20:46

Simon píše:
Milan Zabloudil píše:Connosieurs je skoro stejný jako SwKill, Gold blend atd.. od Petersona :)


connosieurs je vyrazne aromatictejsi nez sweet killarney, sweet killarney dokourim, connosieurs uz ne :)


Na "nove"Petersony sem byl vazne mooc zvedavy./sak aj od fenixe budu mit Connosieurs :) /Nejdrive sem mel reservu 2003-mix kocicka s pejskem-vsehochut a nic moc,pak Sunset-jemna mandle co sem kouril doma aby moja nebrblala/Jsem z tech tabaku zatim zmaten-Bud tam zapomeli dat TABAK nebo se Peterson rozhodl prevalcovat "Nemce" :(
ale to je off topic

4Ower nevim jak chutna Skandinavik takze nemuzu poradit,ale na trhu je dost "stavnatych"tabaku-napr Nappa nebo ted ty Larseny/bordo/
Uživatelský avatar
Nick
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1065
Věk: 49
Registrován: 02 srp. 2004, 09:13
Bydliště: Vsetín

Příspěvekod Milan Zabloudil » 11 kvě. 2005, 09:00

Tady vidíte, že někomu poradit je docela honča a aby si dotyčný vybral, je ještě větší průs.., protože co člověk to jiná chuť a jiný názor.
Nebylo by na čase oprášit projekt - tabák pro začátečníky a rozdělení tabáků. :D
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


cron