Reklamace suchého tabáku

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod seng » 10 čer. 2005, 20:51

Michal Hubacz píše:Co je špatného na hnědé barvě na keramice..? Pokud používám pro jeden druh tabáku jeden kousek keramiky čemu případné mírné zabarvení piškotu vadí??


No, tady jde asi o to, ze autor nechtel mit tolik piskotu - a proste nemuzes pouzit jeden pro vice tabaku, protoze se nasakne tou vuni atd. Kapesnik proste vyhodis a je ti to fuk, ze je cejtit....
Uživatelský avatar
seng
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 45
Registrován: 29 led. 2005, 13:44
Bydliště: Slaný

Příspěvekod Milos Cerman » 10 čer. 2005, 20:55

Michal Hubacz píše:Co je špatného na hnědé barvě na keramice..? Pokud používám pro jeden druh tabáku jeden kousek keramiky čemu případné mírné zabarvení piškotu vadí??


Ale to seš mimo mísu ! Tady přece nejde o barvu keramiky anebo papíru !! Ta barva přece svědčí o tom, že nějský látky se z tabáku vylučujou. Po několikátým použití jich bude v tomstřepu víc, a víc, až jich bude tolik, že začnou zlobit ! Potom budeš muset střep zahodit.... Kolik účtuješ za ten piškot ? Kapesník je levnější! :lol:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Milos Cerman » 10 čer. 2005, 20:59

dick píše: Já to nemám teď na čem zkusit.


To můžeš bejt jenom rád, že nemáš žádnej suchej tabák !

Jo, ten keramzit by šel, ale ten zase nemám já. Z květináče ho manželce neukradnu, mohl bych si zatáhnout do tabáku nějakou plíseň :!:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Fénix » 10 čer. 2005, 21:52

seng píše:
Michal Hubacz píše:Co je špatného na hnědé barvě na keramice..? Pokud používám pro jeden druh tabáku jeden kousek keramiky čemu případné mírné zabarvení piškotu vadí??


No, tady jde asi o to, ze autor nechtel mit tolik piskotu - a proste nemuzes pouzit jeden pro vice tabaku, protoze se nasakne tou vuni atd. Kapesnik proste vyhodis a je ti to fuk, ze je cejtit....


Tak to vidím i já.
Ale jsme trochu OT, kdyžtak dále ke zvlhčování zde: http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=491
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dick » 10 čer. 2005, 21:57

Když oni mě svedli :cry:
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Michal Hubacz » 10 čer. 2005, 22:21

Milos Cerman píše:
Michal Hubacz píše:Co je špatného na hnědé barvě na keramice..? Pokud používám pro jeden druh tabáku jeden kousek keramiky čemu případné mírné zabarvení piškotu vadí??


Ale to seš mimo mísu ! Tady přece nejde o barvu keramiky anebo papíru !! Ta barva přece svědčí o tom, že nějský látky se z tabáku vylučujou. Po několikátým použití jich bude v tomstřepu víc, a víc, až jich bude tolik, že začnou zlobit ! Potom budeš muset střep zahodit.... Kolik účtuješ za ten piškot ? Kapesník je levnější! :lol:


Ale no tak pane kolego, nač to mimomísové osočování...?:))) Ptal jsem se na mírné zabarvení..:))) Pokud by se někomu zdála cena piškotu závratná nic mu nebrání rozbít NOVÝ květináč jednou vypálený na malé kousky a funcki to splní stejnou jako piškot. No a Vy klidně dál používejte papírový kapesník.....:)))
Naposledy upravil Michal Hubacz dne 10 čer. 2005, 23:02, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod Michal Hubacz » 10 čer. 2005, 22:32

seng píše:
Michal Hubacz píše:Co je špatného na hnědé barvě na keramice..? Pokud používám pro jeden druh tabáku jeden kousek keramiky čemu případné mírné zabarvení piškotu vadí??


No, tady jde asi o to, ze autor nechtel mit tolik piskotu - a proste nemuzes pouzit jeden pro vice tabaku, protoze se nasakne tou vuni atd. Kapesnik proste vyhodis a je ti to fuk, ze je cejtit....


Ale to přece všichni dobře víme viz sekce o vlhčení tabáku. Dokonce i kapesník tam byl dopodrobna probíranej. Nakonec podlě mě největší ohlas získala misková metoda.:))) Otázka co autor nechce..:)) Proto se ptám na mírné zabarvení, protože jakékoliv zvlhčovadlo obalené extrakty z tabáku do něj rozhodně nepatří......
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod Michal Hubacz » 10 čer. 2005, 22:52

Myslím, že je naprosto jasné, že do tabáku nepatří jakýkoliv potenciální zdroj bakterií jako jsou třeba kousky mrkve nebo jablka. Jestli někdo použije kousek papírového kapesníku namočeného do převařené vody, nebo kousek JAKÉKOLIV jednou vypálené keramiky opět namočené do převařené vody je to až na drobnosti podobné. Každé má své pro a proti což si lze ostatně přečíst v kategorii věnované zvlhčování tabáku. Unikátní je misková metoda, ale i ta má jak jsem se dočetl své mouchy.
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod piter » 11 čer. 2005, 07:40

Ja sem s piskoty spokojen, vsak nejlepsi je mit na kazdy druh(typ) tabaku jeden piskot . . . . cili latakiovy necpu do aromatiku a obracene (i kdyz :lol: ) A aspon to nejsou nejake nevzhledne strepy . . .

Jediny problem co s nima mam je strach z toho, ze si na nem jednoho dne nedopatrenim vylamu zuby :oops: :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Šimi » 11 čer. 2005, 07:54

:lol: taky rád piškotky? :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Michal Hubacz » 11 čer. 2005, 14:07

piter píše:Ja sem s piskoty spokojen, vsak nejlepsi je mit na kazdy druh(typ) tabaku jeden piskot . . . . cili latakiovy necpu do aromatiku a obracene (i kdyz :lol: ) A aspon to nejsou nejake nevzhledne strepy . . .

Jediny problem co s nima mam je strach z toho, ze si na nem jednoho dne nedopatrenim vylamu zuby :oops: :lol:


Už jsi musel nějakej vyhodit..?.:))) A co barva, jsou stálobarevné..?.:)) Bacha, prát na 40:))!!!
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod Michal Hubacz » 11 čer. 2005, 14:12

Šimi píše::lol: taky rád piškotky? :lol:


Ty si děláš prdel, ale když jsem donesl první várku domů tak jejich podobnost s piškoty Opavia potvrdil mladej, kterej se po nich hned sápal. Takže je musím skladovat vysoko na polici aby na ně nedosáhnul.:)))
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod archduke » 12 čer. 2005, 03:27

Ja jsem zatim v plechu zadny suchy nemel, ale pytlik uz bych nekoupil. Tabak v tobolce jsem mel vzdy suchy k nepouziti, tak jsem ho vyhodil a tobolky proste ignoruji. Slysel jsem, ze lidi vlhci JEN destilovanou vodou ruznymi zpusoby. Obvykle namoci "hlinenny"kousek - muze byt i vyprany kousek noveho kvetinace, ci stresni tasky. To jsem ale nikdy nezkousel, ale verim, ze to funguje.
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod Návštěvník » 13 čer. 2005, 07:09

Kdysi tu někdo psal, že si nechal udělat piškoty s glazurou na jedné straně. Pokládal je k tabáku s glazurou, od tabáku bez glazury (nebo to bylo k lesu zády :?: :lol: ). To řešilo problém s obarvením a nasákáním čehokoliv.
Návštěvník
 

Příspěvekod Milos Cerman » 16 čer. 2005, 07:15

Celá tahle diskuze se začíná zvrhávat do nesmyslnýho směru.
Nejde tady přece o barvu piškotů anebo papírovýho kapesníku. Zabarvení papíru mě přesvědčuje o tom, že nějakej extrakt - je mi jedno jakej - tam vzniká, a udrží se uschovanej v tom piškotu, anebo kapesníku. Kapesník zahodím, a příště použiju čistej. Piškot dám příště do tabáku i s tím sajrajtem. Ten extrakt (abych nemusel používat znova slovo "sajrajt") jako každá organická látka může podlehnout mikrobiálnímu napadení. Nejsem přehnanej hygianik, ale zbytečně riskovat nemusím ! :smoke5:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků