Typ dymky - uplnej lama

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Návštěvník » 16 čer. 2005, 06:37

Dýmka dobrá, kouření Ti asi chutná - takže buď vítán :pipe1:
Návštěvník
 

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 08 črc. 2005, 12:25

burdal1 píše:
Vojtěch Regazzo píše:Tak potom dej vedet, jestli jsi nejakou krasku


Takze nakonec jsem koupil tuhle. Je na ni Stanislav Pipe studio. Koupil jsem ji za 399 v trafice na IP-ku v Praze. Podle meho lama pohledu je vyvrtana dobre. Nacpal jsem ji do pulky Krakonosovou smesi a dvema sirkama zapalil. Po asi 8 minutach mi zhasla, tak jsem pomalu odendaval shorely tabak az asi do pulky kde jsem narazil na neshorely zbytek. Ten jsem znovu zapalil a bez problemi do konce dokouril. Vypada to teda ze se ze me asi stane dymkar :-)


Tak jakpak pokračuješ v kouření dýmky ? Jazyk je asi už pěkně drsný, co ?
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod burdal1 » 08 črc. 2005, 16:17

Vojtěch Regazzo píše:Tak jakpak pokračuješ v kouření dýmky ? Jazyk je asi už pěkně drsný, co ?


No parada. Ac prednim nekurak, zvykat jsem si ani moc nemusel. Dokouril jsem Krakonose a vcera jsem nacal Sweet Vanilla Honeydew. Ten mi vyhovuje, protoze je pomerne slabej. Vyhovuje mi taky kourit pres filtry (Vauen). Jedinej problem byl s tim ze jsem to ze zacatku nejak moc rozbafal a trochu si opalil vrsek usti kanalku (takovy to u bend dymky nejdebilnejsi misto). Soudal to spravil perfektne a chutova zmena zadna.
Uživatelský avatar
burdal1
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 42
Registrován: 12 čer. 2005, 18:42
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Milan Zabloudil » 08 črc. 2005, 17:20

Já bych řek, že je to nejslabší místo a proto se opaluje, ale nemá to žádný vliv na funkci dýmky :)
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 09 črc. 2005, 20:29

burdal1 píše:
Vojtěch Regazzo píše:Tak jakpak pokračuješ v kouření dýmky ? Jazyk je asi už pěkně drsný, co ?


No parada. Ac prednim nekurak, zvykat jsem si ani moc nemusel. Dokouril jsem Krakonose a vcera jsem nacal Sweet Vanilla Honeydew. Ten mi vyhovuje, protoze je pomerne slabej. Vyhovuje mi taky kourit pres filtry (Vauen). Jedinej problem byl s tim ze jsem to ze zacatku nejak moc rozbafal a trochu si opalil vrsek usti kanalku (takovy to u bend dymky nejdebilnejsi misto). Soudal to spravil perfektne a chutova zmena zadna.


To je běžný problém npři seznamování s dýmkou. Jak je ale vidět, tak ses do toho už tedy pustil.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků