Typ dymky - uplnej lama

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 13 čer. 2005, 11:39

Ja si myslim, ze v Celetne je nesezenes. Levnejsi dymky seženeš dnes třeba v tabáku ve Šterboholech ( Interspar ) nebo v Carefouru na Smíchově.

burdal1 píše:Ok, takze pujdu do nejakyho BPKca. Nejlip Pot nebo Apple 1/4-1/2 Bent s filtrem. No jsem na to zvedavej.... V Baker Street by je mohli mit, nebo je to na ne moc low-cost?
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Fénix » 13 čer. 2005, 12:05

Vojtěch Regazzo píše:Ja si myslim, ze v Celetne je nesezenes. Levnejsi dymky seženeš dnes třeba v tabáku ve Šterboholech ( Interspar ) nebo v Carefouru na Smíchově.

burdal1 píše:Ok, takze pujdu do nejakyho BPKca. Nejlip Pot nebo Apple 1/4-1/2 Bent s filtrem. No jsem na to zvedavej.... V Baker Street by je mohli mit, nebo je to na ne moc low-cost?


Tak tak, BPK je spíš "trafiková" dýmka.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod burdal1 » 13 čer. 2005, 12:45

Tak tak, BPK je spíš "trafiková" dýmka.


Jo to je i muj pocit, ale zase vetsinou v ty trafice maj tak dva tri kousky... Zkusim nejaky ty nakupni centra, tam maj i vetsinou velky trafiky.
Uživatelský avatar
burdal1
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 42
Registrován: 12 čer. 2005, 18:42
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 13 čer. 2005, 12:49

Zkus se ještě podívat na www.janpipes.cz
I tam seženeš dýnky do 1000Kč a těm se dá věřit více než BPK.

burdal1 píše:
Tak tak, BPK je spíš "trafiková" dýmka.


Jo to je i muj pocit, ale zase vetsinou v ty trafice maj tak dva tri kousky... Zkusim nejaky ty nakupni centra, tam maj i vetsinou velky trafiky.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod bromden » 13 čer. 2005, 12:57

Slušný výběr BPK maj v trafice Valmont v Lazarské... mám od tam jednu moc pěknou za 350,-
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod burdal1 » 13 čer. 2005, 13:12

bromden píše:Slušný výběr BPK maj v trafice Valmont v Lazarské... mám od tam jednu moc pěknou za 350,-


Prima. To je presne tak nejak moje predstava.
Uživatelský avatar
burdal1
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 42
Registrován: 12 čer. 2005, 18:42
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 13 čer. 2005, 13:22

Tak potom dej vedet, jestli jsi nejakou krasku poridil

burdal1 píše:
bromden píše:Slušný výběr BPK maj v trafice Valmont v Lazarské... mám od tam jednu moc pěknou za 350,-


Prima. To je presne tak nejak moje predstava.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod burdal1 » 13 čer. 2005, 13:36

Vojtěch Regazzo píše:Tak potom dej vedet, jestli jsi nejakou krasku poridil

burdal1 píše:
bromden píše:Slušný výběr BPK maj v trafice Valmont v Lazarské... mám od tam jednu moc pěknou za 350,-


Prima. To je presne tak nejak moje predstava.


Jasny
Uživatelský avatar
burdal1
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 42
Registrován: 12 čer. 2005, 18:42
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Darkstar » 13 čer. 2005, 14:15

burdal1 píše:Ok, takze pujdu do nejakyho BPKca. Nejlip Pot nebo Apple 1/4-1/2 Bent s filtrem. No jsem na to zvedavej.... V Baker Street by je mohli mit, nebo je to na ne moc low-cost?


Cauko, urcite jsi to uz vyresil, ale nechce se mi cist cele vlakno, takze jen tolik. I ja jsem pred pul rokem zacinal, koupil jsem BPK - silne nespokojeny, ale zakouril jsem dymecku a pak jsem si v Baker Street objevil uplne nahodou obycejnou ceskou dymecku s napisem TBS ( nevim, zna nekdo tuto znacku ? ja teda ne ... ) Prodavacka rikala ze je ceska. Nic moc lak, pac mi hned popraskal, udelali se bubliny a bylo to v haji, ale z teto dymecky dnes strasne rad kourim. Zakouril jsem si ji znamenite a mohu jen doporucit. Stoji 590 Kc. Lehka, s mensim kotlikem, hladoucka biliardka - nadherny kousek, na kterou jsem pysny a taham ji vsude sebou a je to jedina dymka, kterou si zakourim nekdy i dva krat denne ;)

jeste pripojuji link :

http://mujweb.cz/www/pkeklak/Dymky/P5040012.jpg
http://mujweb.cz/www/pkeklak/Dymky/P5040013.jpg
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nevill » 13 čer. 2005, 14:55

Darkstar píše: a pak jsem si v Baker Street objevil uplne nahodou obycejnou ceskou dymecku s napisem TBS ( nevim, zna nekdo tuto znacku ? ja teda ne ... ) Prodavacka rikala ze je ceska.


To bude zřejmě nějaká série vyráběná speciálně pro Baker`s Street, TBS se jmenuje ta s.r.o., která tento obchod provozuje...
Naposledy upravil Nevill dne 13 čer. 2005, 16:03, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod bromden » 13 čer. 2005, 15:18

Nevill píše:
Darkstar píše: a pak jsem si v Baker Street objevil uplne nahodou obycejnou ceskou dymecku s napisem TBS ( nevim, zna nekdo tuto znacku ? ja teda ne ... ) Prodavacka rikala ze je ceska.

To bude zřejmě nějaká série vyráběná speciálně pro Baker`s Street, TBS se jmenuje ta s.r.o., která tento obchod provozuje...

Za 590, lakované dýmky prý od Chacom dělané přímo pro BS, a moc bych za to nedal esi je nakonec nedělá p.Klouček... btw.Fénix jednu má...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 13 čer. 2005, 15:23

bromden píše:
Nevill píše:
Darkstar píše: a pak jsem si v Baker Street objevil uplne nahodou obycejnou ceskou dymecku s napisem TBS ( nevim, zna nekdo tuto znacku ? ja teda ne ... ) Prodavacka rikala ze je ceska.


To bude zřejmě nějaká série vyráběná speciálně pro Baker`s Street, TBS se jmenuje ta s.r.o., která tento obchod provozuje...

Za 590, lakované dýmky prý od Chacom dělané přímo pro BS, a moc bych za to nedal esi je nakonec nedělá p.Klouček... btw.Fénix jednu má...


To nebude tahle řada, moje stála (myslím) 750 a je na ní Made by Chacom a na druhé straně Baker Street; a navíc ta moje je skvělá :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod burdal1 » 15 čer. 2005, 18:08

Vojtěch Regazzo píše:Tak potom dej vedet, jestli jsi nejakou krasku


Takze nakonec jsem koupil tuhle. Je na ni Stanislav Pipe studio. Koupil jsem ji za 399 v trafice na IP-ku v Praze. Podle meho lama pohledu je vyvrtana dobre. Nacpal jsem ji do pulky Krakonosovou smesi a dvema sirkama zapalil. Po asi 8 minutach mi zhasla, tak jsem pomalu odendaval shorely tabak az asi do pulky kde jsem narazil na neshorely zbytek. Ten jsem znovu zapalil a bez problemi do konce dokouril. Vypada to teda ze se ze me asi stane dymkar :-)
Uživatelský avatar
burdal1
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 42
Registrován: 12 čer. 2005, 18:42
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod burdal1 » 15 čer. 2005, 18:16

no a samozrejme jsem zapomel link http://flea.wz.cz/DSCN0191.JPG
Uživatelský avatar
burdal1
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 42
Registrován: 12 čer. 2005, 18:42
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Fénix » 15 čer. 2005, 18:25

burdal1 píše:
Vojtěch Regazzo píše:Tak potom dej vedet, jestli jsi nejakou krasku


Takze nakonec jsem koupil tuhle. Je na ni Stanislav Pipe studio. Koupil jsem ji za 399 v trafice na IP-ku v Praze. Podle meho lama pohledu je vyvrtana dobre. Nacpal jsem ji do pulky Krakonosovou smesi a dvema sirkama zapalil. Po asi 8 minutach mi zhasla, tak jsem pomalu odendaval shorely tabak az asi do pulky kde jsem narazil na neshorely zbytek. Ten jsem znovu zapalil a bez problemi do konce dokouril. Vypada to teda ze se ze me asi stane dymkar :-)


No super, gratuluju !! A dýmka taky nevypadá zle. Tak vítej mezi dýmkaři :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


cron