PC hry

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Hrajete PC hry?

Jasně - jako drak
69
29%
Občas
124
53%
Nehraju
42
18%
 
Celkem hlasů : 235

Re: PC hry

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 27 pro. 2011, 18:32

Mazec to tričko... Draku. :ok:

Vánoční slevy na STEAMu jsou opět mor...
Odolávám, ale i tak mi v knihovně přibylo pár kousků:
Total War: Shogun 2 (+DLC: Blood Pack; Hattori Clan Pack; Ikko Ikki; Rise of the Samurai campaign; Sengoku Jidai)
Company of Heroes: Tales of Valor
X mega pack (X: Beyond the Frontier; X-Tension; X2: The Threat; X3: Reuinon; X3: Terran Conflict; X3: Albion Prelude)
+ Portal a Portal 2, které jsem dostal darem od švagra.
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Re: PC hry

Příspěvekod bigdragon » 28 pro. 2011, 21:31

Gotrek_z_Agary píše:Mazec to tričko... Draku. :ok:

děkuji. Tak jsem dnes "nakoukl" do první třícítky scoutů a zítra, pokud bude čas to budu muset trošku upevnit. Je to o nějakých 63 spotů :mrgreen:
A to bude asi konečná, opravdu nemám čas odehrát denně cca 150 bitev (dnes to zabralo 6 hodin) se scouty abych se tam udržel :(
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: PC hry

Příspěvekod bigdragon » 04 led. 2012, 16:56

copak si tady kromě mě a Zdeňka nikdo nehraje? Tak se musím trošku pochlubit, když se mi ta číslička docela pěkně zakulatila zejména ten scout :mrgreen:

image_id: 12815

jinak průběžné pořadí mého scoutování je nyní 26
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: PC hry

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 05 led. 2012, 09:34

Ale já si hraju... ale ne s tanky... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Re: PC hry

Příspěvekod Mirik » 05 led. 2012, 11:45

Tiez mam teraz pauzu s tankami
Uživatelský avatar
Mirik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 290
Věk: 43
Registrován: 19 srp. 2011, 10:44
Bydliště: Newport,UK

Re: PC hry

Příspěvekod Namornik » 05 led. 2012, 13:45

Tak jsem si rozehrál starou RPG Ice wind dale II. Byla to chyba....už mnoho nocí se nemůžu utrhnout od obrazovky :palm: Miluju tyhle rpg. Je to tak krásně zdlouhavý, jako fajfka. :smoke5:
Uživatelský avatar
Namornik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1069
Věk: 35
Registrován: 04 říj. 2010, 19:37
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic

Re: PC hry

Příspěvekod Mirik » 05 led. 2012, 14:58

Namornik píše:Tak jsem si rozehrál starou RPG Ice wind dale II. Byla to chyba....už mnoho nocí se nemůžu utrhnout od obrazovky :palm: Miluju tyhle rpg. Je to tak krásně zdlouhavý, jako fajfka. :smoke5:


tak aspon mas fajn zabavicku .... a ked si to tak nacrtol ,tak to mozes dat dokopy s fajkou :puffy:
Uživatelský avatar
Mirik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 290
Věk: 43
Registrován: 19 srp. 2011, 10:44
Bydliště: Newport,UK

Re: PC hry

Příspěvekod Namornik » 05 led. 2012, 17:49

To ne...jsem do toho tak zažranej že i blbý cígo mi vysí na rtech a popel mi padá do klína :mryellow: navíc mám slabý zuby a potřebuju obě ruce. Už abych si u bassy vyzved věšák :ok:
Uživatelský avatar
Namornik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1069
Věk: 35
Registrován: 04 říj. 2010, 19:37
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic

Re: PC hry

Příspěvekod czumyl » 06 led. 2012, 12:47

Mno..me dohromady hrani a huleni moc nejde. Samotnou fajku v hube neumim bez ruky drzet, a na pareni typu Skyrim potrebuju obe ruce. Takze kourim prevazne pri trenovani kovariny(to tu hodku zabere) - btw uz mam skoro komplet daedrickou tezkou zbroj a do kazdy ruky jeden mec ... jen ty srdce kdyby se dali lip sehnat...
Uživatelský avatar
czumyl
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 335
Věk: 44
Registrován: 24 lis. 2011, 13:00

Re: PC hry

Příspěvekod Ubous » 06 led. 2012, 16:25

Namornik píše:Tak jsem si rozehrál starou RPG Ice wind dale II. Byla to chyba....už mnoho nocí se nemůžu utrhnout od obrazovky :palm: Miluju tyhle rpg. Je to tak krásně zdlouhavý, jako fajfka. :smoke5:

Já v úterý neinstaloval NeverwinterNight2 takový RPG mi poslední dobou chybělo :)
Hrál jsem ještě Sniper:Ghost warrior, ale docela mi tam chybělo pár prvků, navíc v některých sekcích celkem špatné hratelné, tak jsem to sejmul...
Uživatelský avatar
Ubous
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 337
Věk: 42
Registrován: 26 dub. 2011, 08:23
Bydliště: Chotěboř

Re: PC hry

Příspěvekod Namornik » 06 led. 2012, 16:57

Jó rpg nám plní dětské sny na rytíře,elfy, drsný barbary....u ICWD II. mi trochu zchází rozmanitost baldurů. Vyrůstal jsem na diablu na který se moooc těšim, ale je to více méně klikačka. ICWD II taky. Nejlepší rpg byly asi ty baldury u toho člověk musel makat i hlavou. Až dohraju ICWD II dám si baldury II (snad po 5tý). Jediná rpg co mě nebavila byl Fallout a gotik nebo jak se to jmenovalo.
Uživatelský avatar
Namornik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1069
Věk: 35
Registrován: 04 říj. 2010, 19:37
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic

Re: PC hry

Příspěvekod bigdragon » 06 led. 2012, 18:07

tak všechny francouzský tanky mě můžou políbit . . . no nic prodloužil jsem o půl roku prémiák a utratil expy za vynalezení všeho německého kromě dvou nejvyšších děl, a na uvolněné místo v garáži po francouzích dokoupil VK 3002 DB. A už jen 89 BH a budu mít Kayovu medaily I. třídy :mrgreen:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: PC hry

Příspěvekod McMad » 06 led. 2012, 18:44

:arrow: Namornik
Gothic 1 byl perfektní, dvojka se dala, s trojkou jsem byl značně nespokojený, ale když už jsem fanouškem prvních dvou, tak jsem ji taky dokončil. Trvalo mi to rok a půl :lol: Mě zas vůbec nebavilo Diablo.
Uživatelský avatar
McMad
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 202
Věk: 32
Registrován: 29 led. 2011, 23:17
Bydliště: Brno

Re: PC hry

Příspěvekod LUBO » 06 led. 2012, 19:00

som prave dohral Battlefield 3, celkom dobré, ale teraz bežím na Modern Warfare 3 a to je podľa mňa ešte väčšia paráda.
So Skyrimom sa mocem, lebo raz som išiel vytĺcť do podzemia skupinu upírov a hoci som to tam všetko vymastil,(Lýdiu som nechal pred dverami, lebo mi ju vždy zabili), tak ako som vyšiel, odvtedy som upír. A to už nie je ono, za dňa sa mi neobnovuje život, len v noci a to ma zase nebaví stále sa potĺkať po Skyrime len v noci v tme. Ale asi s tým nič nespravím a budem do konca upírom. Alebo mi vie niekto poradiť?
štartujem aj letecký simulátor Ace Combat - Assault Horizon, podobné, ako mám Hawx 2, len tá muzika, čo sa opakuje dokola, mi lezie na nervy. Domáca sieť mi teraz hapruje a mám prerušovaný kontakt PS3 na internet, tak ešte nehrám AC-Revelations, lebo mi to nedokáže naraz bez prerušenia natiahnuť balík 48 MB z internetu, tak čakám na nový router a potom ho rozbehnem.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Re: PC hry

Příspěvekod Alferi » 06 led. 2012, 20:12

LUBO píše:So Skyrimom sa mocem, lebo raz som išiel vytĺcť do podzemia skupinu upírov a hoci som to tam všetko vymastil,(Lýdiu som nechal pred dverami, lebo mi ju vždy zabili), tak ako som vyšiel, odvtedy som upír. A to už nie je ono, za dňa sa mi neobnovuje život, len v noci a to ma zase nebaví stále sa potĺkať po Skyrime len v noci v tme. Ale asi s tým nič nespravím a budem do konca upírom. Alebo mi vie niekto poradiť?


Mě žádnej nerafnul, takže jsem to nezkoušel, ale mělo by pomoct něco z tohoto:

Jak se vyléčit:
• Ihned po nakažení (většinou do 3 dnů), ještě než se stanete upírem, se lze vyléčit obyčejným lektvarem pro léčbu nemocí. (Popřípadě aktivací svatyně Talose)
• Zajděte do jakékoliv hospody, ze které vás potom pošlou do Morthalu, abyste si promluvili s někým jménem Falion. Zde začíná quest Rising at Dawn.
• Vyléčit vampirismus lze také tím, že se stanete vlkodlakem (v úkolové linii pro cech bojovníků). Ovšem s tím na sebe vezmete 100% odolnost proti nákaze a nemůžete se stát upírem znova, dokud se nevyléčíte z lykantropie.

http://www.skyrim.4fan.cz/Vampirismus_49
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Facebook [bot] a 41 návštevníků