Plug tabáky

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Simon » 05 pro. 2005, 12:27

dix píše:...skala druhov plug je unosna.Alebo postacujuca...co sa tyka englad aromatikov.Inak plug musi byt england aromatik.Nevim si predstavit napr. MB vanila pralina ako plug :twisted:
Ozaj predseda dako Ti vplivom casu stupla odolnost na nikotin :D
Aby som nebol OT ...plug sa fakt hodi na tabaky dymane prilezitostne nakolko vydrzia asi fakt dlho /a pri skladovani v skle/ ultra dlho v idealnom stave.


predseda jen s filtrem a u tech klasickej tabaku ti filtr vsechen nikotin ureze, schvalne sem to zkousel na samuel gawith tabacich, black xx, 1792 a fvf a s filtrem je to se silou uplne jinde .... bohuzel se silou mizi i chut ;)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Fénix » 05 pro. 2005, 12:39

Simon píše:predseda jen s filtrem a u tech klasickej tabaku ti filtr vsechen nikotin ureze, schvalne sem to zkousel na samuel gawith tabacich, black xx, 1792 a fvf a s filtrem je to se silou uplne jinde .... bohuzel se silou mizi i chut ;)


S tím bych nesouhlasil, Black XX a 1792 mě zabily i s filtrem , FVF nebo třeba Conniston a Eri mi potíže nečiní.

OT
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dix » 05 pro. 2005, 12:49

:lol:
s filtrom ci bez kazdemu ako mu to vyhovuje/osobne len bez/ ....ze.No ale fakt je ze pri takych tabakoch ako erinmore plug ci 1792 a uz vonkoncom nehovorim o FVF fiter slusne ostruha chutovy zazitok...ale nekedy je asi pre menej odolnych lepsie ostruhať ako vyvratit :P
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 05 pro. 2005, 12:55

Fénix píše:
Simon píše:predseda jen s filtrem a u tech klasickej tabaku ti filtr vsechen nikotin ureze, schvalne sem to zkousel na samuel gawith tabacich, black xx, 1792 a fvf a s filtrem je to se silou uplne jinde .... bohuzel se silou mizi i chut ;)


S tím bych nesouhlasil, Black XX a 1792 mě zabily i s filtrem , FVF nebo třeba Conniston a Eri mi potíže nečiní.

OT


s cim nesouhlasis? zkousels je i bez filtru?
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Simon » 05 pro. 2005, 12:56

dix píše::lol:
s filtrom ci bez kazdemu ako mu to vyhovuje/osobne len bez/ ....ze.No ale fakt je ze pri takych tabakoch ako erinmore plug ci 1792 a uz vonkoncom nehovorim o FVF fiter slusne ostruha chutovy zazitok...ale nekedy je asi pre menej odolnych lepsie ostruhať ako vyvratit :P


at si kazdej kouri jak chce ... jen by to ti filtraci meli specifikovat ze s tim kouri kdyz hodnoti silu a chut tabaku
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dh » 05 pro. 2005, 13:26

Simon píše:.... bohuzel se silou mizi i chut ;)


Já vím, že odbočuji od tématu, ale nedá mi to: Black XX má s uhlíkovým filtrem ještě pořád chuti dost a dost. Spíš se mně zdá, že bez filtru je ta chuť silou přehlušena.

Hudbu člověk také nevychutná lépe, když otočí knoflík zesilování na plné pecky a dá ucho k reproduktoru.
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod Simon » 05 pro. 2005, 13:27

dh píše:
Simon píše:.... bohuzel se silou mizi i chut ;)


Já vím, že odbočuji od tématu, ale nedá mi to: Black XX má s uhlíkovým filtrem ještě pořád chuti dost a dost. Spíš se mně zdá, že bez filtru je ta chuť silou přehlušena.

Hudbu člověk také nevychutná lépe, když otočí knoflík zesilování na plné pecky a dá ucho k reproduktoru.


hudbu clovek taky lip vychutna kdyz si ji pusti doma a ne kdyz ji posloucha skrz zed od sousedu ;)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Simon » 05 pro. 2005, 13:31

IMO je ten problem slozitejsi, moderni tabaky(evropa bez britanie) sou vetsinou delany pro filtry ... klasika ale nikoliv.

Cili tam kde u prvni skupiny filtr dostane tabak do pozic, ktere jeho vyrobce zamyslel, tam u druhe skupiny muze byt vysledek vicemene jakykoliv, pac vyrobce s filtrem nepocital
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 05 pro. 2005, 13:31

at si kazdej kouri jak chce ... jen by to ti filtraci meli specifikovat ze s tim kouri kdyz hodnoti silu a chut tabaku[/quote]

suhlasim simone..jasne...este by som dodal ze pri plug tabaku typu erin sa dost potlaci aj tak jemna chutova nuansa topingu.Co je fakt skoda jak brno...
off top ...co sa tyka tej hudby...zasadne pocuvam heavy metal z vreckoveho tranzistoraku zvezdocka
:twisted:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků


cron