Kde všude už jsem kouřil dýmku!

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Kde všude už jsem kouřil dýmku!

Příspěvekod country » 05 črc. 2005, 14:12

Pánové, jak si tak pročítám některý vaše výpovědi, občas mě zaujme, kam vás, některé, při vaší vášni život zavane. Napadlo mě, že by nebylo od věci probrat, na jakých kuriózních místech či v jakých nevšedních situacích jste se kde s dýmkou ocitli... Dobyvatel Antarktidy Shackleton, který, když odhazoval se svými muži veškerou přebytečnou zátěž při boji o přežití posádky, když jeho loď uvěznil led, pohřbil dýmky své v těch nehostinných končinách a totéž chtěl po svých podřízených - ten by hoši mohl vyprávět...kdyby mohl.Nemůže.
Ale mě osobně napadá jen vlastní paďourský pobafávání na palubě trajektu mezi ostrovy Tenerife a Gomera asi před šesti lety, který mě přišel nějakej snědej mariňák dost nekompromisně rozmluvit :lol: .
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 57
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvekod Graveir » 05 črc. 2005, 14:18

Noo...me napada to nejdivnejsi a to live koncert kabatu pred rokem, kde sem s davem zaplotem prozpevoval a pil pivo...a lisil se bafanim z fajecky.
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod LUBO » 05 črc. 2005, 15:05

ja ked v lete zoberiem moj batoh, 1,5 kilovy maly stan a idem hore do Alp, tak si pred spanim niekde pod vrcholom vzdy zapalim fajku. kedze sa tam neda ine robit, ako po zotmeni zaliezt do stanu, je to vlastne jedina vecerna zabava pred spanim. a kedze po zapade slnka sa tam hore rychlo ochladzuje, tak to ani nenapchavam nejak naplno, ale len na nejaku tristvrtehodinku. no a pocas dna, ked mam po ceste nejaku chatu, kde sa zastavim na jedno pivko ako odmenu dna, tak si k tomu tiez pripalim fajku. vtedy clovek oceni, ked ide cele dni sam, aku spolocnost mu fajka moze robit a aka odmena na koci dna to je.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 07 črc. 2005, 14:40

Já mám také 2 příspěvky z dovolených. V lonskem roce jsem kouřil dýmku v Egyptě pod Sfingou a před pár dny jsem se vratil z Djerby, kde jsem ji kouřil na hrbu velblouda.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Mathias Sandorf » 07 črc. 2005, 21:09

Tuhle se mi stala pěkná historka, když sem se šel projít do svého oblíbeného pašineckého údolí. Slunce pomalu začalo klesat a nádherně se odráželo na listech stromů - ten pravý čas najít si místo k dýmání a dumání. Inu vylezl jsem si trochu do stráně, několika neobratnými grify se dostal na buk a tiše jako myška pokuřoval. V tom slyším pod sebou kroky a praskání větviček - Nějakej chlápek si to rázoval s pilou k nedalekému listnáči, což mě v tu chvíli solidně dožralo - kolem se totiž válela spousta mrtvejch větví. Párkrát sem pořádně zabafal, hrobovým hlasem prohlásil: "Sáhneš na ten strom a zabiju tě" a pomalu se připravoval na držkobití, jehož nejsem ani zdaleka příznivcem, ale zdálo se nevyhnutelným. Jenže ten chlap, jak mě zmerčil v černym kabátu na stromě, zahalenýho v dýmu, šíleně se vylekal a vzal nohy na ramena - takhle rychle sem snad neviděl běžet ani atlety. Docela by mě zajímalo, co o tom pak vyprávěl kamarádům - asi neměl moc čistý svědomí :twisted:
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Příspěvekod piter » 07 črc. 2005, 21:42

:lol: :lol: :lol:

to je teda neco :lol: :twisted:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Šimi » 07 črc. 2005, 22:21

Tý vole, tož to je nářez :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Morten.W » 07 črc. 2005, 23:12

Heh, to je ako z rozpravky :lol: . Tiez by ma zaujimalo ako a ci to vobec opisal kamaratom :lol: .
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Příspěvekod dick » 08 črc. 2005, 05:28

To je jako z pohádky. :lol: :lol: :lol:
Je otázka jestli to ten druhej bude vůbec někomu vyprávět :oops:
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tomsoyer » 08 črc. 2005, 08:44

:lol: :lol: :lol:
Třeba bude vyprávět , že potkal nějakého tajemného strážce lesa asi ducha nebo tak něco a podle dýmky usoudil, že bude mít co dočinění s krakonošem a vzpoměl si, že by mohl dopadnout jako Trautumberg :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
tomsoyer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1024
Registrován: 22 čer. 2005, 16:19

Příspěvekod Fénix » 08 črc. 2005, 10:20

tomsoyer píše::lol: :lol: :lol:
Třeba bude vyprávět , že potkal nějakého tajemného strážce lesa asi ducha nebo tak něco a podle dýmky usoudil, že bude mít co dočinění s krakonošem a vzpoměl si, že by mohl dopadnout jako Trautumberg :lol: :lol: :lol: :lol:


No jistě, přesně takhle vznikají pohádky, v tomto případě o Krakonošovi :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod mycroft » 08 črc. 2005, 10:57

4 Mathias: Klobouk dolů, jen tak dál.

Za ty roky (dýmku kouřím s výkyvy kadence od patnácti) jsem už pobafával opravdu na různých místech a v různých situacích. Všechny už si asi nevybavím, ale k těm silnějším zážitkům určitě patřilo pobafávání zády opřenej o šutr kamennýho kruhu "Ring of Brodgar" na Orknejích. Nikde ani živáčka, jen vřes, já a ty kameny.
Obrázek

Pak určitě stojí za zmíňku pokuřování při západu a zároveň východu slunce asi ve tři ráno ponořenej do teplýho pramene v Landmannalaugar uprostřed Islandu. Opět v okruhu mnoha mil ani živáček.
Obrázek

Nebo jak jsem právě vyklepával na zápraží chajdy daleko v pustině na Špicberkách, když se na nás přišel podívat Isbjorn (Ursus Maritimus) a až škrtací petarda a střelba do vzduchu ho přesvědčila, že tři metry už je moc blízko na bezpečné kamarádíčkování. Kdybych byl býval věděl, že se okolo potlouká, asi bych si v takovém klidu nezakouřil. :)
Obrázek

Největší pohodu na pokouření přinesla ale oblíbená hospůdka An Droicead Beag v Dinglu v Irsku.
Obrázek

Tak, a dost už. Omlouvám se za vytahování. Nějak jsem se zasnil ve vzpomínkách.[/img]
Naposledy upravil mycroft dne 08 črc. 2005, 11:01, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 45
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 08 črc. 2005, 11:01

mycroft píše:Za ty roky (dýmku kouřím s výkyvy kadence od patnácti) jsem už pobafával opravdu na různých místech.


Tak to jsou krásné vzpomínky. Já jsem tu "pochlubil" že jsem kouřil dýmku u sfingy a na hřbetu velblouda, ale kam se na Tebe hrabu. To jsi byl všude na dovolených ???
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod mycroft » 08 črc. 2005, 11:04

Vojtěch Regazzo píše:Tak to jsou krásné vzpomínky. Já jsem tu "pochlubil" že jsem kouřil dýmku u sfingy a na hřbetu velblouda, ale kam se na Tebe hrabu. To jsi byl všude na dovolených ???

Spíš "na zkušených". Studiu jsem moc nedal a radši jsem se poflakoval. Chvíli někde něco dělal a zase popojel.
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 45
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Příspěvekod bigdragon » 08 črc. 2005, 11:50

no nejvíc je mi líto té hospody když už se tam nesmí kouřit :(
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


cron