Klouček, Háp a dýmkové povrchy

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Patricia » 12 črc. 2005, 14:56

Vdaka za radu. Na fore som novacik :oops: a na nete nemozem bruzdat toko kolko by som chcela :cry:
Uživatelský avatar
Patricia
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 185
Věk: 50
Registrován: 14 čer. 2005, 12:54
Bydliště: Košice SK

Příspěvekod Graveir » 12 črc. 2005, 21:46

body007 píše:
Graveir píše:Joo, savinelka se mi taku moooc libi...ale hadam ze ta byla tak za somicku...ma skvelou kresbu, tvar i barvu...

jinac ta hapovka je skvela...z jinejch pohledu jeste lepsi...to mi prave u hapovejch stranek vadi, ze treba u tmavych dymek nemas presny dojem o tvaru aspol, neb to splyva a ty obrazky jsou malicke...

A co to s tvou zenou..sem nepochopil...ze ma zakazano na ni sahat ? :) To bych chapal...


vzhlad stranok som aj ja Hapovi trochu vytkol a slubil mi, ze uz pripravuje novu stranku s viacerymi uhlami pohladov a budu tam nafotene aj hotove fajky, ktore si budes moct ihned kupit bez toho aby si na ne musel cakat... na a k tej zene, ked sa ide utierat prach vo vitrine s fajkami tak to si ich pekne sam vylozim von, ona to tam poutiera a ja si ich dam zase pekne sam dovnutra.... :lol: :lol: :lol:


he he he :)) Dobry system :)

Az se hapovy stranky trochu "pohapi" bude to jen fajni :)
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Graveir » 12 črc. 2005, 21:48

Patricia píše:Vdaka za radu. Na fore som novacik :oops: a na nete nemozem bruzdat toko kolko by som chcela :cry:


jinac material zatim nejsnaz od hooka, pokud nechces hoby blocky, ty radeji od krsky...
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků