Hleda se ..... Robert Knez

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Hleda se ..... Robert Knez

Příspěvekod jech » 29 črc. 2005, 09:35

Vazeni kuraci a kuracky.

cetl jsem na http://www.cigarclubmagazine.cz/ o Robertu Knezovi, ktery je clenem PC Podebrady (jestli se nepletu) a krome toho, ze je vasnivym kurakem, tak jako konicek vyrabi dymky pro sebe a sve pratele.

Rad bych se podival na jeho tvorbu, ale na internetu jsem zadnou jeho stranku nebo stranku o nem nenasel.

Kdyby me mohl nekdo dat odkaz, kontakt nebo nejake info o panu Knezovi, tak bych vam byl moc vdecny.

Jech.
Uživatelský avatar
jech
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 69
Věk: 50
Registrován: 23 bře. 2005, 21:45
Bydliště: Israel

Příspěvekod carolco » 29 črc. 2005, 09:43

v cigar & cocktail magazine cervenec/srpen 1998 je o nom pomerne obsiahly clanok, z ktoreho sa cerpalo aj pri tom clanku, ktory si cital. su tam navyse este nejake fotografie. nerobi sice skarede fajky, ale ze by mal z nich clovek nadsenim zosaliet, to asi nie...
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod LUBO » 29 črc. 2005, 10:02

robert chodi na sutaze, bol aj v olomouci a aj na majstrovstvach ceskej republiky v brne. urcite pride aj do trebica.
naposledy mi v brne ukazoval niekolko fajok, ktore mal rozrobene, jedna bola manta a la parks. ale robert nerobi fajky na predaj, len pre kamaratov a na vymenu. viaceri cakaju velmi dlho na jeho fajku, lebo je to len jeho konicek a neponahla sa. preto nema ani ziadnu web-stranku, kde by to prezentoval.
ale pokial sa dostanes k casopisu briar, tak tusim v 2 cisle od zaciatku vychadzania tohto casopisu je clanok o nom.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Fénix » 29 črc. 2005, 10:50

LUBO píše:ale pokial sa dostanes k casopisu briar, tak tusim v 2 cisle od zaciatku vychadzania tohto casopisu je clanok o nom.


Tak jsem koukal do Briaru, ve druhém čísle se píše o Janu Kopovi, ale o paneu Knězovi ne.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod LUBO » 29 črc. 2005, 10:57

tak to potom bude asi v trojke, nemam to tu, ale je tam na zaciatku celej viazanej knihy. viem to urcite.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Fénix » 29 črc. 2005, 11:07

LUBO píše:tak to potom bude asi v trojke, nemam to tu, ale je tam na zaciatku celej viazanej knihy. viem to urcite.


Už jsem to našel, je to hned v jedničce, díky.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha


Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků