Diskuse o politice II.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod bigdragon » 10 led. 2006, 13:47

Gris píše:Rekl bych to asi takhle:

Dejte mi slusnou pravicovou stranu, a ja ji budu volit dokud mne nezklame.


to je jako s tabákem doporučit Ti můžeme cokoli, ale vybrat si stejně musíš sám :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod bromden » 10 led. 2006, 13:48

Jana píše:...jsi-li antiODS, budeš chtít volit levici. Takže všem stejně bez ohledu na schopnosti, pracovitost a vzdělání...


Mimochodem, popravdě ODS budu volit čistě jen proto, že je to jediná protiváha levicových stran s potenciálem ve volbách alespoň částečně uspět...

Protože mimoto ODS není pravicová strana, pochybuju že se dokáže vymanit ze svého obvyklého přizdisráčství, a dokopat se k jakýmkoli reformám, o lidech ve vedení ani nemluvě... :roll: ...leč pořád radši než rudého bratra s prasetem bradavičnatým v holportu :evil:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Gris » 10 led. 2006, 13:48

No, ze si neco vynutis to bych rad videl, jak si to budes nutit.

jinak tyhle popisy jsou tim, co jste mne vytkli, papouskovanim hesel ODS.
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod Simon » 10 led. 2006, 13:49

bigdragon píše:na opačné straně ODS je levice tak si vyber :wink: tím nechci říct, že mám rád ODS


ods nema rad asi nikdo :)
... ale je to presne jak rikas, bud ods se vsema svejma chybama a vicemene obcas i zbytecne levicovyvm nazorem ... a nebo levice.
rozumnej clovek at chce nebo ne tu ods nakonec zvolit musi
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Simon » 10 led. 2006, 13:50

Gris píše:No, ze si neco vynutis to bych rad videl, jak si to budes nutit.

jinak tyhle popisy jsou tim, co jste mne vytkli, papouskovanim hesel ODS.


soudruhu, bud v klidu a nech to na me ;)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Gris » 10 led. 2006, 13:56

jsem v klidu, vcera Kometa vyhrala tak jsem emocne uspokojen. Jen mi to vynucovani prijde jako silacky reci, ktery nikdy nemuzes splnit. Ucitele si vyberes jen prestupem do jine skoly, a to je stejne kratkodobe reseni, ktere ma smysl jen pro nizsi stupen.
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod Bohemund » 10 led. 2006, 14:00

Myslím, že ODS dává minimálně jednu jistotu. Nepůjde NIKDY s komančeros. A to už něco znamená ne? :wink:
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod bromden » 10 led. 2006, 14:01

Gris píše:jsem v klidu, vcera Kometa vyhrala tak jsem emocne uspokojen. Jen mi to vynucovani prijde jako silacky reci, ktery nikdy nemuzes splnit. Ucitele si vyberes jen prestupem do jine skoly, a to je stejne kratkodobe reseni, ktere ma smysl jen pro nizsi stupen.


Pokud Simon do té doby zbohatne, jsou nejen státní školy...
... kde je úroveň IMO o dost vyšší...
(... vedl jsem debatu s žákem septimy jednoho (pravdaže poněkud elitního zahraničního) soukromého gymnázia a moc jsem se s ním nechytal - ani s vš titulem :wink: - řekl bych že se dají najít školy kde učí lidi myslet - i když to něco stojí... )
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Gris » 10 led. 2006, 14:02

Bohemund píše:Myslím, že ODS dává minimálně jednu jistotu. Nepůjde NIKDY s komančeros. A to už něco znamená ne? :wink:


kde beres tu jistotu? Pokud by se role otocily, a ODS by mohla protlacit svuj stezejni zakon pouze za pomoci komunistu, tak jako je tomu ted v pripade socanu?
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod bigdragon » 10 led. 2006, 14:04

čssd chce navrhnout rodičovský příspěvek ve výši 50% průměrné mzdy tj asi 9.5 tisíce :evil: jen do toho nahradíme kvalitu kvantitou, bandou nefachčenků a od 15 invalidních důchodců :evil: :evil:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Fénix » 10 led. 2006, 14:05

Simon píše:sem dostal napad, zkus jako budouci pravnik udelat neco uzitecnyho :D a prohrabni se v ramci treninku starejma zakonama a najdi jak se da vyhlasit nezavislost, treba se ti to zadari :)


To je otázka práva mezinárodního, podle našich právních předpisů to provést nelze :( :)
Ale pokud budeš mít obyvatelstvo se státní ideou, území a faktickou moc toto udržet, je dost velká šance že tě uzná mezinárodní společenství a nový stát bude na světě :D

btw pár takových rodícich se "nezávislých států" už na našem území je :idea: Minimálně o jednom se tak dvakrát do roka dokonce mluví ve zprávách (na Nově, místo zvířátek)
moc se jim nedaří :mrgreen:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Bohemund » 10 led. 2006, 14:08

Gris píše:
Bohemund píše:Myslím, že ODS dává minimálně jednu jistotu. Nepůjde NIKDY s komančeros. A to už něco znamená ne? :wink:


kde beres tu jistotu? Pokud by se role otocily, a ODS by mohla protlacit svuj stezejni zakon pouze za pomoci komunistu, tak jako je tomu ted v pripade socanu?


Tu otázku jsi nemyslel úplně vážně, že ne :?
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod Gris » 10 led. 2006, 14:09

bromden píše:
Gris píše:jsem v klidu, vcera Kometa vyhrala tak jsem emocne uspokojen. Jen mi to vynucovani prijde jako silacky reci, ktery nikdy nemuzes splnit. Ucitele si vyberes jen prestupem do jine skoly, a to je stejne kratkodobe reseni, ktere ma smysl jen pro nizsi stupen.


Pokud Simon do té doby zbohatne, jsou nejen státní školy...
... kde je úroveň IMO o dost vyšší...
(... vedl jsem debatu s žákem septimy jednoho (pravdaže poněkud elitního zahraničního) soukromého gymnázia a moc jsem se s ním nechytal - ani s vš titulem :wink: - řekl bych že se dají najít školy kde učí lidi myslet - i když to něco stojí... )


my jsme ale hovorily o zakladni skole, a ty uz jsi na univerzite :D
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod Simon » 10 led. 2006, 14:11

Fénix píše:
Simon píše:sem dostal napad, zkus jako budouci pravnik udelat neco uzitecnyho :D a prohrabni se v ramci treninku starejma zakonama a najdi jak se da vyhlasit nezavislost, treba se ti to zadari :)


To je otázka práva mezinárodního, podle našich právních předpisů to provést nelze :( :)
Ale pokud budeš mít obyvatelstvo se státní ideou, území a faktickou moc toto udržet, je dost velká šance že tě uzná mezinárodní společenství a nový stát bude na světě :D

btw pár takových rodícich se "nezávislých států" už na našem území je :idea: Minimálně o jednom se tak dvakrát do roka dokonce mluví ve zprávách (na Nově, místo zvířátek)
moc se jim nedaří :mrgreen:


no jedinej celkem uspesnej byl ten soumen co si kus od anglie v mezinarodnoch vodach koupil tu opustenou ropnou plosinu :), jemno ani detaily uz si nepamatuju, jen vim ze mel celkem zajimavou episodku s vysadkem navy seals ;)

... jinak ten expert co je na nove misto zviratek je celkem jedlej, uz sem ho tez zaznamanal :D
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod bigdragon » 10 led. 2006, 14:17

Bohemund píše:
Gris píše:
Bohemund píše:Myslím, že ODS dává minimálně jednu jistotu. Nepůjde NIKDY s komančeros. A to už něco znamená ne? :wink:


kde beres tu jistotu? Pokud by se role otocily, a ODS by mohla protlacit svuj stezejni zakon pouze za pomoci komunistu, tak jako je tomu ted v pripade socanu?


Tu otázku jsi nemyslel úplně vážně, že ne :?


no nechci se do toho moc míchat, ale pokud máte drobné zkušenosti s komunální politikou tak je to možné tedy prohlasování díky ODS KSČM, ale myslím že na parlamentní úrovni by k tomu asi nedošlo doufám :roll:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků