Konec dobrych tabaku v Cechach, Morave, Slezsku a SK

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Simon » 30 srp. 2004, 07:45

POGO píše:Pomě 1:1 je opravdu krásná věc.Ale kolik tabáků u Vás zůstane na vrcholu žebříčku?Mne se dost dlouho dařilo ten poměr zachovávat,ale najednou tabáku přibylo a dýmek ne.I když za mé krátké působnosti (cca 18 měsíců)jsem si jich pořídil devět a desátá je na cestě. :P


no u me tabaky bohuzel spis ubyvaji :(
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Qido » 30 srp. 2004, 08:13

Graveir píše:Ono je to kuprikladu problem, pokud stale hledate "Ten pravy tabak" a navic mate malo dymek/// :roll:


Přesně tak; jednou jsem kouřil nějakej aromatik z dýmky, v níž jsem předtím zkoušel Petersonovic Old Dublin, a ty chutě, co z toho lezly, teda nepřeju nikomu. Asi to známe všichni.

Jinak pochopitelně nic nového: 1:1 je ideál, nemíchání aromatiků a neutrálů nutnost.
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jana » 30 srp. 2004, 09:09

To je absolutně jasný. 1 dýmka = 1 tabák, max v krizi lze použít 1 dýmku na variantu tabák v mixture a flake nebo tak něco. Ale blend musí být shodný, jinak místo zážitku člověk zažívá zmatek. Proto jsem si pro recenze nechala kukuříčné dýmky a v normální dýmce je nezkouším.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Jirka » 30 srp. 2004, 11:07

Nemám zatím tolik dýmek (7), abych mohl praktikovat 1:1. Základní rozdělění ale dodržuju. Mám 2 s menší hlavičkou na latakie a v těch ostatních střídám. Je pravda, že bych měl rozdělit dýmky ještě pro aromatiky a neutrály.
Jirka
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: 24 črc. 2004, 16:27
Bydliště: Brno

Příspěvekod Simon » 30 srp. 2004, 11:15

Jirka píše:Nemám zatím tolik dýmek (7), abych mohl praktikovat 1:1. Základní rozdělění ale dodržuju. Mám 2 s menší hlavičkou na latakie a v těch ostatních střídám. Je pravda, že bych měl rozdělit dýmky ještě pro aromatiky a neutrály.

ja mam dymek 10 a spis resim co do nich nacpat aby nemusely zahalet ve stojanku :(
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Graveir » 30 srp. 2004, 17:14

Jana píše:To je absolutně jasný. 1 dýmka = 1 tabák, max v krizi lze použít 1 dýmku na variantu tabák v mixture a flake nebo tak něco. Ale blend musí být shodný, jinak místo zážitku člověk zažívá zmatek. Proto jsem si pro recenze nechala kukuříčné dýmky a v normální dýmce je nezkouším.


Akorat ze z kukuricek ten tabak chutna o dost jinak nez z poradnych briarovych dymek, takze potom to neni tak objektivni.
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod POGO » 30 srp. 2004, 20:39

Simon píše:
POGO píše:Pomě 1:1 je opravdu krásná věc.Ale kolik tabáků u Vás zůstane na vrcholu žebříčku?Mne se dost dlouho dařilo ten poměr zachovávat,ale najednou tabáku přibylo a dýmek ne.I když za mé krátké působnosti (cca 18 měsíců)jsem si jich pořídil devět a desátá je na cestě. :P


no u me tabaky bohuzel spis ubyvaji :(


On ten přísun nových tabáků se začíná zpomalovat.Zdá se chutě se vytřibují. :wink:
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod Simon » 30 srp. 2004, 20:49

POGO píše:
Simon píše:
POGO píše:Pomě 1:1 je opravdu krásná věc.Ale kolik tabáků u Vás zůstane na vrcholu žebříčku?Mne se dost dlouho dařilo ten poměr zachovávat,ale najednou tabáku přibylo a dýmek ne.I když za mé krátké působnosti (cca 18 měsíců)jsem si jich pořídil devět a desátá je na cestě. :P


no u me tabaky bohuzel spis ubyvaji :(


On ten přísun nových tabáků se začíná zpomalovat.Zdá se chutě se vytřibují. :wink:


mysleno tak, ze ty co mne chutnaji se prestavaji dovazet a nove se dovazi ty, co mne proste nechutnaji
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 30 srp. 2004, 20:54

co se tyce tabaku sdilam s Tebou jeden osud :?
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod piter » 30 srp. 2004, 21:04

tak tak, svata pravda, pripojuji se
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod POGO » 30 srp. 2004, 21:07

Simon píše:mysleno tak, ze ty co mne chutnaji se prestavaji dovazet a nove se dovazi ty, co mne proste nechutnaji


U mne je spíše tím že se nevrhám do často omylných pokusů,ale začínám si vybírat. :shock: Ale to ochuzení trhu mne taky začíná stašit. :(
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod Graveir » 30 srp. 2004, 21:27

POGO píše:
Simon píše:mysleno tak, ze ty co mne chutnaji se prestavaji dovazet a nove se dovazi ty, co mne proste nechutnaji


U mne je spíše tím že se nevrhám do často omylných pokusů,ale začínám si vybírat. :shock: Ale to ochuzení trhu mne taky začíná stašit. :(


Presne tak panstvo...kdyz ochutnam tabak z tech co koncej ci skoncili, tak me krakvapi kvalitou, jez se ve zbytku trhu vyskytuje jen ojedinele... :?
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod piter » 30 srp. 2004, 21:32

Graveir píše:
POGO píše:
Simon píše:mysleno tak, ze ty co mne chutnaji se prestavaji dovazet a nove se dovazi ty, co mne proste nechutnaji


U mne je spíše tím že se nevrhám do často omylných pokusů,ale začínám si vybírat. :shock: Ale to ochuzení trhu mne taky začíná stašit. :(


Presne tak panstvo...kdyz ochutnam tabak z tech co koncej ci skoncili, tak me krakvapi kvalitou, jez se ve zbytku trhu vyskytuje jen ojedinele... :?


tak tak, tohle me vzdycky pekne nas*** --ale co, moderuju to ja-- proste me to nasere :evil: :lol: Jedine co me ted trosku tesi je, ze mi prilis nezachutnal Erinmore, ktery je uz bohuzel taky minulosti :-( Ale plechovku mel peknou a zamrzi, ze nebude zkraslovat ceske tabakove prodejny, kde nakonec zustanou tak akorat dost nepovedene obaly od MB :roll:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod piter » 30 srp. 2004, 21:38

tak sem poprve rozdelil tema, trochu sem to s prispevky prehnal, no napoprve se nic dobre nepovede, prosim nekamenujte me . . . .

No proste sem si rek ze tema "Koncici tabaky" je dobry napad . . . tak a ted to du jeste omrknout co sem vsechno rozhazel :oops:

:lol: :lol:

A ted sem jeste pridal tema "Meerschaum" takze tema koureni jednoho tabaku z jedne dymky je opet ciste :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod dix » 31 srp. 2004, 09:44

Cervena kniha ohrozenych tabakov:co mi bude chybat..
erinmore.../paneboze dufam ze neee/...vsetky konciace dunhilly hlavne deluxenavyrolls a elizabethan nightcap royal yacht...escudo/dufam ze neee/ Kong Frederik IX..PO111.. vraj aj Premier cru flake :evil: Balkan...
Ja to proste nechapu :shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků