Dymky svetovych tvurcu

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

to tuton

Příspěvekod LUBO » 03 zář. 2004, 11:19

ja vidim dve v rakousku ve meste sankt polten, ale neni mezi nima devitka. tam stoji tesne pod 300euro, ale verim, ze ve vidni je to u ostermanna levnejsi, jak rika carolco
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Fénix » 03 zář. 2004, 11:25

Porsche: komu se líbí, mrkněte na http://www.porsche-design.com/ je tam nový výroční model V BARVĚ BRIARU.

Btw. viděl jsem je prodávat také v Innsbrucku u Nesslera.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

porsche devitka

Příspěvekod LUBO » 03 zář. 2004, 11:30

Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod carolco » 03 zář. 2004, 11:32

Fénix píše:Porsche: komu se líbí, mrkněte na http://www.porsche-design.com/ je tam nový výroční model V BARVĚ BRIARU.

Btw. viděl jsem je prodávat také v Innsbrucku u Nesslera.


proti gustu ziaden disputat, ale videl som nazivo aj tu 909-tku v briare, ale domnievam sa, ze k tomu futuristickemu tvaru viac pasuje cierna. iste, druhou vecou je, ze za ciernu fasadu sa da schovat plno nedokonalosti dreva:-( zatial som ale maximalne spokojny aj s ciernou, ma o cosi vacsie priemer kanaliku ako je zvykom a napriek tomu/vdaka tomu (nehodici se skrtte!:-) sa z nej fajci vyborne.
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 03 zář. 2004, 11:34

carolco píše:proti gustu ziaden disputat, ale videl som nazivo aj tu 909-tku v briare, ale domnievam sa, ze k tomu futuristickemu tvaru viac pasuje cierna. iste, druhou vecou je, ze za ciernu fasadu sa da schovat plno nedokonalosti dreva:-( zatial som ale maximalne spokojny aj s ciernou, ma o cosi vacsie priemer kanaliku ako je zvykom a napriek tomu/vdaka tomu (nehodici se skrtte!:-) sa z nej fajci vyborne.


mě se taky víc líbí černé provedení
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod LUBO » 03 zář. 2004, 11:45

aj mne pasuje cierna so striebornou k tomu tvaru, aj ked inac sa ciernym fajkam vyhybam, kedze sa za ne moze skryt gitovany kaz.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod LUBO » 03 zář. 2004, 11:50

to carolco.
inac co sa tyka sirsieho kanaliku, tak sa vedu diskusie, ci nejst az na 4mm, rainer barbi o tom pojednava v jednom zo svojich clankov a propaguje vacsi priemer, ktory ma potom dobry vplyv na fajcenie fajky.
(btw, ta yma, co si mi poslal, je samozrejme unikatna, neuveritelne schopnosti.)
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod carolco » 03 zář. 2004, 12:04

LUBO píše:to carolco.
inac co sa tyka sirsieho kanaliku, tak sa vedu diskusie, ci nejst az na 4mm, rainer barbi o tom pojednava v jednom zo svojich clankov a propaguje vacsi priemer, ktory ma potom dobry vplyv na fajcenie fajky.
(btw, ta yma, co si mi poslal, je samozrejme unikatna, neuveritelne schopnosti.)


ano, aj v tej knihe, co som ti slubil okopirovat sa o sirke kanalika dost pojednava, dokonca si ten autor nechava takto upravovat original fajky od ivarssona, nordha, atd... vyznie to sice brutalne, vrtat do takeho kusu, ale pokial je to v zaujme funkcnosti, tak preco nie. dokonca su tam aj zmienky o tom, ze samotni vyrobcovia takto ochotne upravia fajku, pokial su o to vyslovene poziadani. zial, vacsina ludi je zvyknuta na zabehane zvyky a zrejme o taketo upravy nie je az taky velky zaujem. nakolko vsak mam odskusane na vlastnych chutovych bunka, mozem len odporucat. som rad, ze yma sa pacila, mas napalene styri albumy, takze je na co sa tesit :-) btw na mail odpisem az ked dorazim domov, zatial pekny den.
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod LUBO » 03 zář. 2004, 12:08

to carolco,
co sa tyka kanaliku, barbi tvrdi, ze je to jednoznacne dobre na bezfiltrovkach, u filtroviek to vraj az taky zmysel nema. ked prelozim ten clanok a fenix to tu zverejni, mozme o tom vsetci v prislusnej diskusii hovorit.
dakujem, aj ja prajem tebe pekny vikend.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod carolco » 03 zář. 2004, 12:19

LUBO píše:to carolco,
co sa tyka kanaliku, barbi tvrdi, ze je to jednoznacne dobre na bezfiltrovkach, u filtroviek to vraj az taky zmysel nema. ked prelozim ten clanok a fenix to tu zverejni, mozme o tom vsetci v prislusnej diskusii hovorit.
dakujem, aj ja prajem tebe pekny vikend.


to LUBO:
hm, moze byt, ale z vlastnej skusenosti - ta 909-tka je robena na filter a navyse este aj s dost hrubo vrtanym kanalikom a ten rozdiel vo fajceni je oproti inym "filtrovkam" dost rozdielny. ale mozno je to aj nahodou alebo skratka nejakou "fajkovou magiou":-) ale kazdopadne, moze to mat zaujimavy vplyv na bezfiltrovky, ak sa raz odhodlam, skusim navrtat alebo niekomu dat navrtat nejaku moju bezfiltrovku a potom sa uvidi. pekne vikenduj aj ty.
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Jana » 12 zář. 2004, 15:37

V pátek jsem v DE viděla poprvý v životě Porsche dýmku. Musím říct, že na fotkách a na webu se mi fakt líbila ale v reálu - těžký zklamání. Prostě poměr cena výkon úplně mimo. A to byla ještě vevnitř taková divně zasajrajtovaná, prostě do toho nejdu a Porsche už si u mě neškrtne :evil: Měli tam asi 3 typy a všecko mimo mísu. Hnus.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam [Bot] a 41 návštevníků