Žvýkání...

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Žvýkáte dýmkový tabák?

Pravidelně a rád.
24
11%
Občas si dám...
26
12%
Výjimečně, spíš na ochutnání nového tabáku.
50
23%
Fuj, jak jen někdo může...
115
53%
 
Celkem hlasů : 215

Příspěvekod GtW » 03 srp. 2007, 12:01

Kurna lidi to je veda - obcas necitim skoro nic, obcas je to opravdu jak rana do bricha... Tehle veci asi na chut jen tak neprijdu;-) Nechcete nekdo kdyztak vzorek toho meho Red Mana? s rychlosti kterou mi ubyva ho budu mit jeste tak 5 let.
Uživatelský avatar
GtW
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 168
Registrován: 21 črc. 2004, 15:02
Bydliště: Val. Mezirici

snus

Příspěvekod jonny » 22 srp. 2007, 16:38

Kdyby někdo sháněl Švédský snus,tak sem na něj narazil před chvílí na
Aukru.Nabídka je více druhů za 130kč za kus.Stačí když do vyhledávače
zadáte snus.
Uživatelský avatar
jonny
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 13
Věk: 46
Registrován: 30 zář. 2006, 14:41
Bydliště: jičín

Příspěvekod Coureur des Bois » 24 srp. 2007, 10:11

Mno. Jedneho vecera som sa odhodlal navzdy skoncovat s cigaretami (pochopitelne bez uspechu) a povedal som si, ze ked mi dojde krabicka, tak poslednu cigaretu poriadne rozzujem aby uz ani ten tabak co potom vyplujem nemohol nikto dofajcit. :puke: fakt hnus. Ale o zuvacom tabaku som poslednu dobu rozmyslal ako o nahradu za cigarety, niekomu to vraj pomohlo, tak neviem. Zas, ale netusim kedy sa do toho pustim "ponevadz" mi ani tak nejde o ten surovy tabak ako o dym, ktory z neho stupa ked hori. Hm...no uvidim. :?
Uživatelský avatar
Coureur des Bois
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 210
Věk: 39
Registrován: 24 bře. 2007, 11:54
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod beda » 25 srp. 2007, 00:53

Taky jsem si myslel, že mi jde jen o dým, ale stačí vyzkoušet kvalitní žvýkací tabák a zjistíš, že jako náhrada je bezva. Když nekouřím žvýkám anebo šňupu, cigarety už jen velmi, velmi zřídka a vždycky mne dost zklamou.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod hovno » 13 říj. 2007, 10:41

prosim vas ja si asi budu kupovat zv. tabak a potrebuju vedet co se dela s tema ''portion snus" balickama...jestli se to ma jako rostrhnout a pote zvykat a nebo to proste zvykat i s tim balickem.......a este jen tak pro informaci je dobry zv.tabak lucky strike?............zatim dik
hovno
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 12 říj. 2007, 17:30

Příspěvekod Fénix » 13 říj. 2007, 11:09

hovno píše:prosim vas ja si asi budu kupovat zv. tabak a potrebuju vedet co se dela s tema ''portion snus" balickama...jestli se to ma jako rostrhnout a pote zvykat a nebo to proste zvykat i s tim balickem.......a este jen tak pro informaci je dobry zv.tabak lucky strike?............zatim dik


ty balíčky se netrhají. Co je ale nejdůležitější, on se tzv "žvýkací tabák" snus ve zkutečnosti nežvýká - to by porazilo i vola. Jen si ten sáček vlož pod horní ret a snaž se nepolykat sliny které se s ním dostanou do styku.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod hovno » 13 říj. 2007, 11:24

a co je lepsi ten portion snus nebo ten loose snus aprosim poradte mi neakou dobrou znacku nebo nejakou stranku dik a v cem je rozdil mezi white portion snus,mini portion snus a portion snus...zase dik
hovno
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 12 říj. 2007, 17:30

Příspěvekod Fénix » 13 říj. 2007, 12:23

hovno píše:a co je lepsi ten portion snus nebo ten loose snus aprosim poradte mi neakou dobrou znacku nebo nejakou stranku dik a v cem je rozdil mezi white portion snus,mini portion snus a portion snus...zase dik


obecně - pro začátečníka portion, na loose to chce trochu cviku

viz třeba http://www.swedish-snus.com/
http://en.wikipedia.org/wiki/Snus
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Mike Hill » 13 říj. 2007, 14:16

Fénix píše:ty balíčky se netrhají. Co je ale nejdůležitější, on se tzv "žvýkací tabák" snus ve zkutečnosti nežvýká - to by porazilo i vola. Jen si ten sáček vlož pod horní ret a snaž se nepolykat sliny které se s ním dostanou do styku.
...njn, na zraze... :twisted:

...loose snus sa mi rozliezol po celej ústnej dutine a všetky sliny som prehĺtal až kým som nebol totálne mimo... :roll:

...a portion snus som rozžul a keď už z neho nebolo nič cítiť, tak som ho skonzumoval... :P

...nabudúce už budem vedieť ako na to... :lol:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod hovno » 14 říj. 2007, 19:30

neznate nejakou nemeckou stranku na zv. tabaky?...dik
hovno
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 12 říj. 2007, 17:30

Příspěvekod pitrson » 14 říj. 2007, 20:23

Sem netusil, ze zvykani je u nas tak rozsirene :) btw. kdesi sem kdysi cetl, ze se do zvykacich tabaku pridava mlete sklo - to ma zranovat dasne a zlepsovat vstrebavani nikotinu. Nevadi vam to pomysleni? :wink:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Příspěvekod carolco » 14 říj. 2007, 21:14

pitrson píše: btw. kdesi sem kdysi cetl, ze se do zvykacich tabaku pridava mlete sklo - to ma zranovat dasne a zlepsovat vstrebavani nikotinu. Nevadi vam to pomysleni? :wink:


je to pomerne rozsireny blud, aj medzi samotnymi pouzivatelmi snusu. kedysi tato fama bezala myslim o snuse znacky goteborg (nie som si uplne isty, ci to nebola ina znacka...) , ale samotni vyrobcovia snusu to vyvracaju tym, ze nikdy ziadne sklo do snusu nepridavali, ale kedysi tento dojem mohli opticky budit nejake mensie krystalky soli, ktora sa do snusu bezne pridava.
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 14 říj. 2007, 22:27

hovno píše:neznate nejakou nemeckou stranku na zv. tabaky?...dik


něco např. zde - http://www.rajek.de/shop/index.php/cPath/124_16
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod beda » 14 říj. 2007, 23:36

To sklo si tam přidávají hráči amerického fotbalu, kteří stejně jako basebalisté žvýkají během hry tabák, aby jim jeho účinky pomohli k rychlejšímu a bystřejšímu vnímání.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod Mike Hill » 15 říj. 2007, 12:07

pitrson píše:Sem netusil, ze zvykani je u nas tak rozsirene :) btw. kdesi sem kdysi cetl, ze se do zvykacich tabaku pridava mlete sklo - to ma zranovat dasne a zlepsovat vstrebavani nikotinu. Nevadi vam to pomysleni? :wink:
...ja mám stejnak paradentózu jak hrom, ale aspoň viem teraz prečo to tak poriadne šlape... :twisted:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


cron