Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Fanys » 12 kvě. 2009, 17:27

bigdragon píše:buď vítán a místo ostychu bych doporučil využít nabídky pražské buňky (která určitě příjde) a zůčastnit se jejího dýchánku :ok:

Každé pondělí cca od 17 hod. jsi vítán "U strašného smradu". Jsme dole v podpalubí, ale to asi již najdeš po čuchu.
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod basa333 » 12 kvě. 2009, 18:12

hergot, to se tu urodilo nováčků (super :ok: :clamp: ) - buďte všichni srdečně vítáni!
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Fanys » 12 kvě. 2009, 18:27

basa333 píše:hergot, to se tu urodilo nováčků (super :ok: :clamp: ) - buďte všichni srdečně vítáni!

Třeba jednou budeme mocná organizace a prosadíme zrušení cla na tabák. :think:
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Fénix » 12 kvě. 2009, 22:25

Scott píše:Asi jako všichni účastníci tohoto fóra jsem před prvním přihlášením (registrací) napřed trochu zkoumal, pročítal a oťukával tyto rozkošatělé stránky.


Kéž by :roll: :) To tě šlechtí :puffy:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Scott » 13 kvě. 2009, 08:02

Fanýs píše:Každé pondělí cca od 17 hod. jsi vítán "U strašného smradu". Jsme dole v podpalubí, ale to asi již najdeš po čuchu.


Děkuji za pozvání! Zmiňovaný útulek samozřejmě znám, byť mi bylo do této chvíle utajeno, že je též azylem dýmkařů. Jsem sice trochu vlk samotář, ale určitě se dříve či později objevím a zápalnou oběť vykonám. :puffy: Možná je to trochu :ot: , ale jest třeba nějakých zvláštních propriet pro účast na tomto potlachu? Díky.
Uživatelský avatar
Scott
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1386
Věk: 46
Registrován: 12 kvě. 2009, 09:03
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Fanys » 13 kvě. 2009, 08:12

Scott píše:
Děkuji za pozvání! Zmiňovaný útulek samozřejmě znám, byť mi bylo do této chvíle utajeno, že je též azylem dýmkařů. Jsem sice trochu vlk samotář, ale určitě se dříve či později objevím a zápalnou oběť vykonám. :puffy: Možná je to trochu :ot: , ale jest třeba nějakých zvláštních propriet pro účast na tomto potlachu? Díky.

Nejlépe vzít s sebou nějakou dýmku. Pokud zapomeneš tabák, tak Ti určitě někdo rád nabídne.

Chceš-li však ochutnat něco určitého, tak nahlédni do baru a napiš SZ tomu, kdo vzorek nabízí.

Sorry, do baru asi nenahlédneš, nejdříve požádej Fénixe o členství. Zapomněl jsem, že bar je v uzavřené části.
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Pistacik » 13 kvě. 2009, 08:45

Fanýs píše:Sorry, do baru asi nenahlédneš, nejdříve požádej Fénixe o členství. Zapomněl jsem, že bar je v uzavřené části.

Viac info p pipE clube tu: http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?p=18408#p18408
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod kovářskej » 18 kvě. 2009, 17:44

Vítám nově příchozí :wink: a kéž se vám dýmky nejen líbí a dělají vám radost ale hlavně ať chutnají.Ať vám chutnají dobré tabáčky, třeba tak jako mně Dudák :mrgreen: :wink: :smoke1: :smoke1:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Jsem zacatecnik

Příspěvekod treska007 » 18 kvě. 2009, 18:25

Ahoj nejdrive bych chtel pozdravit jsem poprve na vasem foru.Asi po 25letech jsem prestal kourit ted jsem zacal s dymkou kourim asi mesic a kazdy den je lepsi alepsi chtel bych poradit ktery tabak ma nejvic vune ted mam borkum riff aje dobry ale chtel bych zkusit neco jineho ale v prodejne ti neporadi a do specialni se nedostanu diky ahoj
treska007
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 kvě. 2009, 18:00

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Hades » 18 kvě. 2009, 23:18

vítám všechny nově příchozí, nechť vám dýmka chutná

:arrow: treska007... koukni třeba sem. Je tu hodně recenzí na tabáky dostupné v Čr. Těžko radit, kařdý kouříme na svoji hubu a každému chutná něco jiného. Asi by bylo potřeba navštívit nějakou buňku, kde se ti dostane fajfky tabáku k ochutnání, pak máš na výběr....
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 65
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod basa333 » 19 kvě. 2009, 05:04

to treska: vítej a užívej chladného dýmu. ohledně tvé otázky po tabáku zkus nejprve něco najít třeba tady
viewtopic.php?f=2&t=1586
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Jsem zacatecnik

Příspěvekod Jtt » 19 kvě. 2009, 06:15

treska007 píše:Ahoj nejdrive bych chtel pozdravit jsem poprve na vasem foru.Asi po 25letech jsem prestal kourit ted jsem zacal s dymkou kourim asi mesic a kazdy den je lepsi alepsi chtel bych poradit ktery tabak ma nejvic vune ted mam borkum riff aje dobry ale chtel bych zkusit neco jineho ale v prodejne ti neporadi a do specialni se nedostanu diky ahoj



Tak vítej. A přeji ti, ať stále trvá trend, který jsi napsal.

Citace: "... a každý den je lepší a lepší ..."

Už to tu ostatní psali. Stačí se trochu více porozhlédnout po fóru a najdeš tolik inspirace, že nebudeš vědět co kouřit dříve (mě se něco podobného stalo na mém prvním sraze buňky). Dále doporučuji vyplnit svůj profil. Třeba se ti v okolí bydliště schází komunita dýmkařů o které ani nevíš.
Jtt
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2006, 13:32
Bydliště: Ostrava

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Copatej » 19 kvě. 2009, 09:41

:arrow: treska007

Vítej zde na fóru.
A jak už ti napsal Jtt vyplň lépe svůj profil a více rad bude nasnadě :wink:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Sobi » 21 kvě. 2009, 16:08

Ahoj, koukám že zde na foru je slušné se představit...

Tak můj nick je Sobi, Sobík, Sobík Karpatský... :-) Je mi 28let a pracuji jako Stavbyvedoucí, mojí specializací železobetonové monolitické konstrukce.
K dýmce jsem se dostal nedávno, na jednom trhu jsem viděl prodávat dýmkaře ( pak jsem zjistil že je to pan Krška ) a koupil jsem si jednu obyčejnou dýmku, pro mne je to novinka. Kdysi jsem hodně kouřil cigarety, pak 3 roky pauza a teď zase občas tabák cigaretový a poněvadž už mi to nějak nejede a kouř se mi líbí zkusím dýmku :-)

S tabákem jsem si nechal dozačátku poradit, tak teď tady budu trochu šmejdit a hledat informace :-) a zkusím brzo zakuřovat.

Tak chladný kouř! :-) Říká se to tu tak!?
Uživatelský avatar
Sobi
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 34
Věk: 43
Registrován: 20 kvě. 2009, 19:47
Bydliště: Praha, Ostrov, Železné hory...

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod kovářskej » 22 kvě. 2009, 08:49

Ahoj Sobi, vítám Tě, ano říká se to tady takhle :smoke1: Tož ať ti dýmka od pany Kršky dobře hoří a postupně si najdeš vyhovující tabáček. Každý z nás má jinou chuť a tudíž každý musíme nějakou dobu hledat a zkoušet co komu vyhovuje. Jak už Ti napsal Tom Basa - drž hlavičku dýmky v ruce - dokud bude vlažná či trochu teplá, je to v pohodě.Jakmile ji moc roztaháš, začne se hřát a to je pak dobré dýmku odložit, nechat vyhasnout a vychladnout a poté znovu zapálit a pokuřovat i když chuť znovuzapáleného tabáku nebývá už stejná jako zpočátku. Mnoho pěkných chvil s dýmkou přeju.
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


cron