Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Debata o fotbale

05 zář. 2009, 16:18

Vzhledem k tomu , že mě fotbalová hysterie trochu míjí , tak to bude večer , jako každý jiný . Jen jsem zjistil v novinách , že na obou stranách to bylo postaveno téměř jako státní úkol . Ať to dopadne jak chce , chleba ani tabák kvůli tomu levnější nebude.

Re: Debata o fotbale

05 zář. 2009, 16:24

Krhút píše:Vzhledem k tomu , že mě fotbalová hysterie trochu míjí , tak to bude večer , jako každý jiný . Jen jsem zjistil v novinách , že na obou stranách to bylo postaveno téměř jako státní úkol . Ať to dopadne jak chce , chleba ani tabák kvůli tomu levnější nebude.

Ja to tiež až tak moc nežeriem,ale je to dobrá zámienka ísť do krčmy,akože na futbal. :wink:

Re: Debata o fotbale

05 zář. 2009, 17:33

Krhút píše:Vzhledem k tomu , že mě fotbalová hysterie trochu míjí , tak to bude večer , jako každý jiný . Jen jsem zjistil v novinách , že na obou stranách to bylo postaveno téměř jako státní úkol . Ať to dopadne jak chce , chleba ani tabák kvůli tomu levnější nebude.

pepson píše: Ja to tiež až tak moc nežeriem,ale je to dobrá zámienka ísť do krčmy,akože na futbal. :wink:

Nejlépe někam, kde nemají TV, aby nerušila při pokuřování a popíjení. :think:

Re: Debata o fotbale

05 zář. 2009, 18:22

Já myslím že to bude opatrné víc než dost . Naši budou betonovat sto pro :D jak je známe a Jenda Koller to tam šoupne možná Milan do porodnice uvidíme . Nehraje dnes i Maďarsko ? :)

Re: Debata o fotbale

05 zář. 2009, 21:24

no, to se nám zase jednou něco podařilo
gratulace Slovákům, byli jste lepší

Re: Debata o fotbale

05 zář. 2009, 21:38

škoda přesto věřím v postup !! :smoke4:

MS 2010

24 čer. 2010, 17:10

blahopřeji Slovákům k vyřazení Itálie a k dalšímu postupu na MS...bravo :ok:

Re: MS 2010

24 čer. 2010, 19:38

To už zas Pišta někoho porazil? A já myslel, že bojoval proti Španělům... tak teď už i proti Italům?

Re: MS 2010

24 čer. 2010, 20:04

ale, ne, Scalexu, zde se jedná o mistrovství čutálistů daleko v Jižní Africe... :naughty:

Re: MS 2010

24 čer. 2010, 20:33

Mack píše:ale, ne, Scalexu, zde se jedná o mistrovství čutálistů daleko v Jižní Africe... :naughty:


čize v prdeli :wink:

Re: Debata o fotbale

26 led. 2012, 13:13

http://sportreport.lidovky.cz/myslim-ze ... i-liga_vrb

to jsou mi věci...tak Pelta dělá kariéru v plážovém fotbale a Ivánek "kamarád" Horník se vrací... :smoke5:

Re: Debata o fotbale

21 srp. 2012, 16:19

No fujtajbl. Na to se budu bát dívat.

http://sport.lidovky.cz/moderator-bouce ... mistru_vlh

Re: Debata o fotbale

22 srp. 2012, 19:45

ne že bych nějak musel fotbalové mudrlanty z ČT, ale ten Bouček, to se nedá :palm:

Re: Debata o fotbale

02 lis. 2013, 16:08

Ne že bych fandil Plzni, chraň mě ruka příroda. Že se jim nepodařilo překvapení s Bayernem škoda, přál bych jim to. Ale ten Bayern je opravdu
někde jinde, asi než celá naše liga. :think:
Ale ty chlísty co vedou, to mi hlava nebere, upozorňuji, že knížku od Horvátha jsem si pořídil.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rozhovor s trenérem Vrbou - "s trenérem v Teplicích zkousávat první podzimní prohru a pád na třetí příčku v tabulce. „Třeba v klubu nezůstanu, třeba mě vyhodí. Jsme v situaci, která je komplikovaná, protože každý chce, abychom hráli o nejvyšší příčky,“ uznával Vrba, jaké ironické situace dokáže fotbal nachystat."
Co Sparta Spartou je a Slávie to samé, tak všichni tohle po nich chtěli. Sparta zápas co zápas, každý chce jejich skalp, vždycky, celá léta! Každý se chtěl
vytáhnout a dal do zápasu proti Spartě všechno. Samozřejmě se to někdy povedlo, nedá se vyhrávat uplně všechno.
Ale co je tohle za výmluvu. :palm: A to se spekuluje o tom, že by měl dělat trenéra nároďáku. :roll:
Podle mě je Plzeň tam kde je souhrou několika šťastných se seběhnuvších situací. A ne Vrbou.
Neupírám mu zásluhy. Ale v Česku momentálně nemáme trenéra na nároďák, který by měl patřičnou autoritu a HLAVU. Za ty prachy co by dali
Vrbovi, si myslim že by sehnali venku někoho kvalitního.
Dneska další šplecht. Pro změnu od samotného kapitána.
"Proč kopeme tolik penalt? Nebojíme se jít do vápna, vysvětluje plzeňský kapitán Horváth"
Šmankote co to jéééé, od takovýho fotbalisty, :palm: dyk se tam každej útočník tlačí, v naději že bude faulovanej, co to je za blábol,
ať mi ukáže útočníka, co útočníka - fotbalistu, který se bojí jít do vápna?
--------------------------------------------------------------------------------------------
Tak, jsem si trochu ulevil, :cool: :D ještě fajfku a panáka a bude to dobrý. :puffy:

Re: Debata o fotbale

02 lis. 2013, 16:32

:D taky jsem nad tím trochu přemýšlel, ale (a nechci se fotbalistů a jiných sportovců zastávat) posloucháš jaký kecy mají Ti, co jsou za mluvené slovo placení, tedy komentátoři? To se přeci nedá poslouchat, jak z hlediska obsahu, tak z hlediska mluvnice. Například co je spojení slov ložená šance? Když si vezmu, kolikrát za žvot uhodí míč do hlavy takovýho fotbalistu :think: :think: :think: divim se, že nejsou všichni bytem v Anežce.
http://www.youtube.com/watch?v=bGe3aQ8nfSk
nakonec, něco musí říct, třeba takovej Lavička, to je megatlachal.
Odeslat odpověď