Bunka v Kosiciach ???

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Bunka v Kosiciach ???

Příspěvekod easy » 02 dub. 2011, 22:03

Baca píše: Slovaka si ziadna ceska skolka na babkove divadlo nevezme


Tak se dej na pantomimu :mryellow: :plaster: .
Uživatelský avatar
easy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 802
Věk: 50
Registrován: 08 led. 2010, 17:51
Bydliště: Valtice

Re: Bunka v Kosiciach ???

Příspěvekod Copatej » 02 dub. 2011, 22:08

:arrow: Baca
Možná by si to mohl pojmout jako vrácení slovenštiny zpět do Čech a to rovnou od malých dětí. Rozhodně by to nebylo na škodu. Ale to jsou jen mé představy o tom, co by bylo správné. Realita je asi jiná. I když můj syn chodil před 15 lety do školky, přišel mi jednou domů s brekem, že si tam nemá s kým povídat. Tak jsem šel druhý den do školky udělat pořádek a nestačil se divit...Japonec, Číňan, Fin, Nor, Angličan...ani jeden další Čech...pořádek jsem udělal a syna přehlásil do jiné školky.
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Bunka v Kosiciach ???

Příspěvekod Fénix » 02 dub. 2011, 22:36

Baca píše:Bunku v krcme :mryellow: :-D ako inak


:ok: jen se nenech od Fanýse blbnout, očůrávání předpisů má totiž v popisu práce :mrgreen:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Bunka v Kosiciach ???

Příspěvekod Baca » 02 dub. 2011, 23:19

:arrow: Copatej, bracha zije v Prahe uz par rokov a sam poznava ze slovencina je uz dost nezrozumitelny jazyk pre mladych. A navrat jazyka do povedomia moze prist jedine cez media a to je dost nepravdepodobne.
:arrow: easy, pantomimu som kedysi davno robil, ale teraz uz by som mohol predstavovat jedine cmeliaka a aj to by som na seba musel malovat pruhy aby to niekto poznal :mryellow:

:arrow: Fenix, Uz som to rozoznal. Fanys by vykecal aj z jalovej kravy tela :mryellow: :mryellow:
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Bunka v Kosiciach ???

Příspěvekod Copatej » 02 dub. 2011, 23:34

Baca píše:...dnes by som mohol predstavovat jedine cmeliaka a aj to by som na seba musel malovat pruhy aby to niekto poznal...


:lol: :lol: díky :ok: hezčí tečku na závěr dnešního dne by snad ani nikdo lepší nevymyslel :lol: :lol: mám poprskanej monitor a i ženě jsem to musel přečíst, společně se smějeme a odcházíme spát...díky :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Bunka v Kosiciach ???

Příspěvekod Baca » 03 dub. 2011, 19:04

Copatej píše:
:lol: :lol: díky :ok: hezčí tečku na závěr dnešního dne by snad ani nikdo lepší nevymyslel :lol: :lol: mám poprskanej monitor a i ženě jsem to musel přečíst, společně se smějeme a odcházíme spát...díky :puffy:

Spalo sa vam dobre ??? Alebo ste sa dobre vyspali ?? :mryellow: :mryellow: :mryellow:
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Bunka v Kosiciach ???

Příspěvekod Copatej » 04 dub. 2011, 08:44

Řekněme to takhle, nespalo se nám špatně :smoke5:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Bunka v Kosiciach ???

Příspěvekod Patejl » 30 dub. 2011, 16:18

Baca píše:NEda sa musim zostat na Slovensku. Slovaka si ziadna ceska skolka na babkove divadlo nevezme :( A tak dobre cesky neviem aby som si to mohol dovolit lajsnut :(


Proč by jsi měl měnit jazyk? Já jsem v LM už 23 let a pořád mluvím česky a nemám s tím žádný problém :) . Jediný problém je, že nemám tady kamarády dýmkaře. Hospůdku vlastním :ok:
Uživatelský avatar
Patejl
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 663
Věk: 69
Registrován: 03 bře. 2011, 18:36
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Předchozí

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků