Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

AL FAJKÁ

09 kvě. 2005, 14:46

Tymto by sme mohli zalozit radikalnu protiprotifajciarsku odnoz pipE-clubu Al Fajká.
Ako prvy hybatel a tym padom aj predseda by mal byt Simi. :D Ako vzor pre nas vsetkych by si mal nacpat fajku trinitrotoluenom, nabehnut do davu nefajciarov a zapalit si ju.
Budes tak prvy bojovnik Brigady Mucenikov Al Fajká!

Muhammad Ali Al Taurendil
Fajkáh agbar!


(hadam ospravedlni predseda vznik threadu, neskor moze byt zmazany... :D )

09 kvě. 2005, 15:03

Anebo, jak už jsem navrhoval ve vtipech, proč takhle nepřejmenovat celý PipE klub? S předsedou Fénixem bin Fajkinem :twisted:

09 kvě. 2005, 15:11

Alfik píše:Anebo, jak už jsem navrhoval ve vtipech, proč takhle nepřejmenovat celý PipE klub? S předsedou Fénixem bin Fajkinem :twisted:


To víš že jo, a nějakej šílenej amík si mě splete s Usámou a zastřelí :lol:

09 kvě. 2005, 15:16

Toho bych se nebál, to by musel být úplně slepej, aby nepostřehl, že nemáš turban :D A takhle slepej amík snad nemůže nikdy dostat do ruky bouchačku... I když.. :) u nich jeden nikdy neví. Když jí tam může mít každej gangsta... :lol:

Re: AL FAJKÁ

09 kvě. 2005, 15:18

Taurendil píše:nacpat fajku trinitrotoluenom, nabehnut do davu nefajciarov a zapalit si ju.

bojim se, ze by v tak malem mnozstvi nestacil od sirky vyvinout dostatecnou detonacni rychlost 8)
ale treba takhle.... ehm ehm :oops:

09 kvě. 2005, 15:23

Taurendil píše:nacpat fajku trinitrotoluenom, nabehnut do davu nefajciarov a zapalit si ju.


Jojo, vyhlásit dýmkový džihád :D Nevím tedy, co na to Bohemund :wink:, ale já bych byl pro (pokud bych ovšem nemusel být ten co běží do toho davu :twisted: :D)

09 kvě. 2005, 15:38

Al Fajka :lol:

09 kvě. 2005, 15:51

Alfik píše:
Taurendil píše:nacpat fajku trinitrotoluenom, nabehnut do davu nefajciarov a zapalit si ju.


Jojo, vyhlásit dýmkový džihád :D Nevím tedy, co na to Bohemund :wink:, ale já bych byl pro (pokud bych ovšem nemusel být ten co běží do toho davu :twisted: :D)


Tak tomu může říkat třeba křížová výprava... :P

09 kvě. 2005, 15:54

Já teda křížit fajfky nebudu :?

09 kvě. 2005, 15:55

jako sranda je to dost dobrý ale pokud uvažujeme o proniknutí do podvědomí široké veřejnosti doporučil bych s názvem neopouštět Česko-Moravsko-Slezko-Slovensko-Záhorácko-Východňárké nářečí :wink:

SDI spolek dýmkařských individualit
DPN dýmkaři proti nekuřákům
SBD světlá budoucnost dýmek

a tak všelijak podobně :)

09 kvě. 2005, 16:22

To už skoro zavání tvořením politických uskupení. Spíš bych to viděl tak, že prostě zůstaneme PipE klub, a vykašlem se na to, než se naše milé, dýmkařské uskupení zvrhne v něco strašlivého :)

Ale je to svým způsobem škoda. Být členem Al Fajká by nemuselo být zlé. Sice by nás asi pak nechtěli pouštět do USA, ale co už :wink: Třeba by jsme si tam mohli zaplatit nějaký kurz bafání pro tu akci s TNT v davu nekuřáků, a instruktorovi by bylo divný, že se učíme fajfku zapálit, ale už nás nijak nezajímá, jak jí čistit... Inu, terorismus na nejvyšší úrovni, jako Ti přičmoudlý piloti, co se učili lítat, ale nezajímalo je jak přistát :D Sakra, a to jsem si říkal, že můj stý příspěvek bude něco duchaplného.

Alfík, The Hundrt :lol:

Re: AL FAJKÁ

09 kvě. 2005, 17:17

Taurendil píše: Ako vzor pre nas vsetkych by si mal nacpat fajku trinitrotoluenom, nabehnut do davu nefajciarov a zapalit si ju.
Budes tak prvy bojovnik Brigady Mucenikov Al Fajká!


Mám lepší nápad. Dám si svoji specialitu FAZOLE ALA ŠIMI, a nebude třeba TNT.

AL FALKÁ Obrázek

09 kvě. 2005, 17:44

no a co nazvat AL FAJKA útočné uskupení které bude pipe klub vysílat na soutěže? :idea: :roll: :D

09 kvě. 2005, 18:00

to Bigdragon: Taky jsem pro vytvoreni utocne soutezni frakce pipE-clubu "Al Fajka" - uz jen to bude nahanet souperum strach ze ani nezapali, natoz aby udrzeli uhlik :lol: :twisted:

09 kvě. 2005, 18:04

Jako fór dobrý, ba výtečný, ale jsem proti tomu aplikovat tento název v praxi :wink:
Odeslat odpověď