Kde jsou, kde jen jsou?

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod Scalex » 02 dub. 2011, 09:21

Verš z písně Karla Plíhala se sice týká "našich velkolepých plánů", ale já ho tu píšu v jiné souvislosti. Tímhle fórem prošla spousta lidí a někteří, kteří byli dříve aktivní, se najednou odmlčeli. Nechci se šťourat lidem v soukromí, možná k tomu odchodu z fóra měli důvod, ale i tak si říkám: s těmi lidmi jsem nějaký ten čas komunikací strávil a nejsou mi úplně lhostejní. Nemusejí se vracet, nechtějí-li, ale rád bych alespoň věděl, jestli se jim vede dobře a jestli je dýmka nadále jejich zálibou.

Proto jsem se rozhodl založit tohle vlákno. Možná že někteří z aktivních členů jsou stále v kontaktu s těmi, kdo už sem nechodí. Možná že někoho dalšího také zajímá, kam se někteří dýmkanetníci poděli.

Pro začátek se zeptám na tři jména, která jsem zmínil v jiné diskusi. Třeba o nich někdo bude něco vědět.

Mike Hill - z fóra odešel velmi rychle a dramaticky. Doufám, že mu jeho životní styl nepřinesl větší komplikace a že je v pohodě. Jste s ním někdo v kontaktu?

mirek - někdejší admin tohoto fóra. Byl tu velmi aktivní, pak ale psal, že se kamsi stěhuje a že až se dostěhuje a zprovozní si net, tak se k fóru vrátí. Už se tak nestalo. Nevíte někdo, co s mirkem je?

ChorChe - kdysi nadšenec do výroby vlastních dýmek a dusátek - dnes už mu v řadách lidí z dýmka.net vyrostla pořádná konkurence. Měl v plánu výrobu klubových dusátek, ale patrně mu narození dcery trochu převrátilo život vzhůru nohama, protože krátce poté svoji přítomnost na fóru omezil, až se vytratil úplně. Chachaři, nemáte o něm zprávy?
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod Fénix » 02 dub. 2011, 09:32

Chorche normálně žije a funguje, teď se účastnil soutěže Valachů http://www.fajfklub.cz/staros_f2011.htm
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod midloch » 02 dub. 2011, 16:06

MikeHill:
Asi před tři čtvrtě rokem jsem mu psal na facebooku: odpověděl mi něco ve stylu, že dýmkaření pověsil na hřebík z osobních důvodů. Na svém profilu měl uvedeno (snad si to dobře pamatuju), že je v manželskom vztahu s Bohom... Bohužel zprávu už nevyhrabu, neb jsem facebook vypnul. Takže asi tak.
Uživatelský avatar
midloch
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1271
Věk: 38
Registrován: 14 srp. 2008, 05:51
Bydliště: Praha

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod Jackie sss » 02 dub. 2011, 16:14

Ten Skálův nápad se mi dost líbí. Měl jsem dojem, že když sem člověk přestane chodit, tak po něm ani pes neštěkne. Super :ok: :clamp:
Nikoho z těch pardů nepamatuji, ale vím od Džetra, že snad potkal Chorcheho na jejich koncertě v Opavě ( ale doufám, že jsem to nepopletl :smoke2: )
Uživatelský avatar
Jackie sss
ban
 
Příspěvky: 895
Věk: 54
Registrován: 28 zář. 2009, 15:01

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod jcp » 02 dub. 2011, 16:23

midloch píše: že je v manželskom vztahu s Bohom...

tak to už je druhej po bohemundovi :pray: .. že by to kouření dýmky fakt bylo škodlivý ? :think:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod Pavel.U » 02 dub. 2011, 16:45

jcp píše:tak to už je druhej po bohemundovi :pray: .. že by to kouření dýmky fakt bylo škodlivý ? :think:


Také mám blízký vztah k bohu. :mryellow: Ale svých 5 fajek denně se snažím poctivě dodržovat. :yum:
Uživatelský avatar
Pavel.U
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 171
Věk: 59
Registrován: 31 srp. 2010, 18:18
Bydliště: Bystrovany u Olomouce

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod Fanys » 02 dub. 2011, 20:39

Pavel.U píše:
Také mám blízký vztah k bohu. :mryellow: Ale svých 5 fajek denně se snažím poctivě dodržovat. :yum:

Některá božstva přímo kouření dýmky vyžadují. :ok:
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod easy » 02 dub. 2011, 21:49

„Než přišla dýmka, nic nebylo posvátné. Společnost nebyla nijak řízena a lidé pobíhali po prérii jako divá zvěř“

„... rituál symbolizující posvátné vazby a mezilidské vztahy, nastolující pořádek a povznášející životy lidí“

No není to krásné? :smoke5:

Omlouvám se za :ot:
Uživatelský avatar
easy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 802
Věk: 50
Registrován: 08 led. 2010, 17:51
Bydliště: Valtice

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod Old Bob » 02 dub. 2011, 23:43

jcp píše:tak to už je druhej po bohemundovi :pray: .. že by to kouření dýmky fakt bylo škodlivý ? :think:

Škodlivé určitě není :naughty: dýmka nutí ke klidu a rozjímání, už tím se člověk dostane do změněného stavu vědomí, nikotin jako neurostimulátor vyprovokuje vyšší tvorbu DMT a rázem je s ateisty hluboce věřící :smoke5:
a někteří kolegové zahodí dýmku a konzumují přímo DMT jak se ukázalo při poslední lustraci členů klubu :wink:
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod Juri » 05 dub. 2011, 21:10

S Mirkem jsme se setkali naposled na akci Ostravské buňky 17. 12. 2008, o té doby žádné info....už jsem to tu někde před časem řešilo...

image_id: 5232
Juri
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1540
Registrován: 26 kvě. 2008, 22:33

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod klasik51 » 06 dub. 2011, 20:03

midloch píše:MikeHill:
Asi před tři čtvrtě rokem jsem mu psal na facebooku: odpověděl mi něco ve stylu, že dýmkaření pověsil na hřebík z osobních důvodů. Na svém profilu měl uvedeno (snad si to dobře pamatuju), že je v manželskom vztahu s Bohom... Bohužel zprávu už nevyhrabu, neb jsem facebook vypnul. Takže asi tak.

To chápu, třeba se na mě bude někdo zlobit, ale vždycky mě připadal divnej. :?
A Mirka je škoda, že sem nechodí, na něj dost vzpomínám.
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod Breer » 06 dub. 2011, 20:27

klasik51 píše:To chápu, třeba se na mě bude někdo zlobit, ale vždycky mě připadal divnej. :?


Zdeňku nielen Tebe a mne :wink: :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod Fénix » 10 dub. 2011, 12:10

Mirek se nejprve někdy v roce 2008 stěhoval /to přestal chodit na forum/, a pak mi v roce 2009 psal, že mu všechny jeho internetové aktivity začaly přerůstat přes hlavu a tak je raději utlumil.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod Fénix » 17 kvě. 2011, 21:37

Dnes jsem mluvil s mirkem (zval jsem ho na Klání), je permanentně časově přetížený, tak to na účast moc nevidí, ale všechny vás pozdravuje :puffy:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Kde jsou, kde jen jsou?

Příspěvekod kovářskej » 22 zář. 2017, 07:28

No vidíš, Scalexi, ty jsi takové dumací vlákno založil a už tu taky vůbec nejsi. Ani na pokecu, ani s náma polabanama si nepřijdeš sednout na fajku tabáku i když se slejzáme povětšinou asi tak tři sta metrů od tvýho baráku. Kdo ví, jestli si vůbec ještě někdy nacpeš fajfku.... Inu co , život jsou všelijaký změny. Ale tabák je prostě tabák :puffy:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Další

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků