Výpadky fóra dymka.net

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Výpadky fóra dymka.net

Příspěvekod Jtt » 26 led. 2011, 07:53

No, tak dnes ráno je čtení fóra opravdu za trest. Vše načítá neskutečně pomalu. Není na zvážení změna hostingu, jak naznačuje v jiném vlákně Scalex?
Jtt
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2006, 13:32
Bydliště: Ostrava

Re: Výpadky fóra dymka.net

Příspěvekod Fénix » 26 led. 2011, 07:55

to už se zvažuje nějakou dobu ;)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Výpadky fóra dymka.net

Příspěvekod littlebull » 26 led. 2011, 09:09

Já bych tomu Generálu Erorovi dal BAN! Zase mi tu tapetoval.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Výpadky fóra dymka.net

Příspěvekod Scalex » 26 led. 2011, 10:30

Hosting Onebit.cz můžu ze zkušenosti vlastní i mých přátel jen doporučit. Měl jsem v rámci svých dřívějších zaměstnání zkušenost s banánem a s Active24 a myslel jsem si, že to bude všude tak plus mínus stejné. Když jsem viděl administrační rozhraní onebitu, spadla mi čelist. Prakticky vše, o co jsem se musel dřív doprošovat technické podpory a čekat několik hodin na vyřízení, jsem si najednou mohl pohodlně nastavit sám (s bohatou nápovědou, abych si něco nepohnojil pod rukama). Mám dojem, že ostatně i vyhráli cenu Webhosting roku, čemuž se nedivím. Mám u nich mimo jiné web, kde jsem pro potřeby redakčního systému potřeboval zvednout PHP memory limit nad standardních 32 MB - ostatní parametry hostingu mi ale vyhovovaly a přejít na vyšší typ s vyšším memory limitem by pro mě bylo drahé (a ty ostatní lepší parametry bych nevyužil). Zeptal jsem se, jestli je možné zvednout to z 32 na 38 a co by to stálo. Mail jsem poslal asi v devět večer. Za pět minut mi přišla odpověď, že je to nastavené, že mám vyzkoušet, jestli mi to takhle vyhovuje a dát jim jen vědět, jestli je všechno OK a jestli mi to funguje. Peníze navíc že za to žádné nechtějí.

Další pozitivní zkušenost - měl jsem doménu a u onebit.cz pro ni hosting. Rozhodl jsem se daný web v dalším období zrušit, doménu jsem nechal propadnout, ale zapomněl jsem nahlásit onebitu, aby hosting zrušili. Když mi přišla upomínka, že nemám zaplacenou fakturu za provoz hostingu v dalším období, napsal jsem jim, že mají hosting zrušit a zda mám zaplatit na další období. Už jednou se něco podobného stalo mému známému u jiné hostingové firmy a holt musel zaplatit hosting na celé období, i když ho pak nevyužil. U onebitu mi opět v řádu minut odepsali, že pochopitelně když na tom hostingu nic neběželo a jejich služby jsem nevyužíval, že pochopitelně nemám nic platit. A OMLUVILI SE MI (mně, debilovi, který udělal chybu), že si nevšimli, že ta doména už neexistuje (nebyla vedená u nich, čili to absolutně nebyla jejich povinnost si to zjišťovat).

Sorry za reklamu, ale já jsem zkrátka z jejich služeb a přístupu tak nadšený, že je doporučuju kudy chodím. Osobně v jejich byznysu nijak zainteresovaný nejsem, jen nadmíru spokojený zákazník.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: Výpadky fóra dymka.net

Příspěvekod Baca » 02 dub. 2011, 21:22

AK som :ot: tak pardon. Len som chcel upozornit na cas ktory sa zobrazuje v "zahlavi" stranky. Je o hodinu pozadu oproti letnemu casu. (netusim, ci sa v Cechach cas na letny menil)
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Výpadky fóra dymka.net

Příspěvekod Copatej » 02 dub. 2011, 21:25

Ale měnil, měnil, musíš i ho jen ty sám přehodit ve svém nastavení :wink:
V kolonce "platí letní čas" zaškrtnout "ano" :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Výpadky fóra dymka.net

Příspěvekod Baca » 04 dub. 2011, 10:49

Copatej píše:Ale měnil, měnil, musíš i ho jen ty sám přehodit ve svém nastavení :wink:
V kolonce "platí letní čas" zaškrtnout "ano" :puffy:

Ja mam v compe automatiku, ale pouzivam Chrome webbrowser, mozno on ma s tym problem. Preto mi vsetky casove zaznamy na Dymka.net ukazuje este v regulernom case.
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Výpadky fóra dymka.net

Příspěvekod Breer » 04 dub. 2011, 10:53

ach jo Baca :palm: vo svojom profile v nastaveni si daj letný čas :pray: :mryellow: :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: Výpadky fóra dymka.net

Příspěvekod Baca » 04 dub. 2011, 10:57

:arrow: Breer uz to mam, debilek si to po case uvedomil a nastavil :shock: :shock: :D
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Výpadky fóra dymka.net

Příspěvekod Jtt » 11 kvě. 2011, 05:42

Fénix píše:to už se zvažuje nějakou dobu ;)


Posledních pár dní je načítání fóra opět za trest. Co ta změna hostingu. Bude se něco dít?
Jtt
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2006, 13:32
Bydliště: Ostrava

Re: Výpadky fóra dymka.net

Příspěvekod midloch » 11 kvě. 2011, 07:08

já jsem tedy krom jednoho včerejšího generála errora, žádný problém v posledních dnech nezaregistroval
Uživatelský avatar
midloch
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1271
Věk: 38
Registrován: 14 srp. 2008, 05:51
Bydliště: Praha

Re: Výpadky fóra dymka.net

Příspěvekod Dýmák » 11 kvě. 2011, 07:28

U mně taky dobré :puffy:
Uživatelský avatar
Dýmák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2635
Věk: 56
Registrován: 26 čer. 2008, 20:39
Bydliště: Praha 5 Motol

Re: Výpadky fóra dymka.net

Příspěvekod Jtt » 11 kvě. 2011, 07:51

midloch píše:já jsem tedy krom jednoho včerejšího generála errora, žádný problém v posledních dnech nezaregistroval


:D A to ti nestačí.

Ne, teď vážně. Chápu, těžko Vám budu nějak dokazovat, že mi fórum nabíhá pomalu, ale prostě mi musíte věřit. S jinými, mnou navštěvovanými stránkami problém nemám.
Jtt
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2006, 13:32
Bydliště: Ostrava

Re: Výpadky fóra dymka.net

Příspěvekod Fénix » 11 kvě. 2011, 07:59

Jtt: taky mám poslední týden problémy, takže žádná stíhá na tvé straně :mryellow:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Výpadky fóra dymka.net

Příspěvekod Fanys » 11 kvě. 2011, 08:00

Webhosting mám na Czechii. Všechno si nastavuji sám, pokud to nezvládnu, tak napíšu mail nebo zavolám a v reálném čase mi to udělají.
Když jsem na jedné doméně zrušil webhosting v půlce již zaplaceného období, tak mi k mému překvapení poslali dobropis a peníze.
http://www.czechia.com/
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


cron