Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Bába » 25 črc. 2011, 12:12

Ahoj,
kamarádi mi říkají hodně dlouho Bába. Mám pět vnoučat, jednoho pravnuka a ještě nastarosti nepořádnýho manžela.
Kouřit dýmku skouším přes tři roky, ale zatím stále jen tak jednou za čas. Zato cigarety kouřím něco přes 30 let.
I když jsem vašich akcí již zůčastnila, tak teprve letos, při návštěvě výkrmny u Schimmrovky jsem se rozhodla přihlásit na dymku.net.
Uživatelský avatar
Bába
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 16
Věk: 79
Registrován: 25 črc. 2011, 11:58
Bydliště: Vysočina

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Šimi » 25 črc. 2011, 14:01

Hele Bábo, neznáme se tak trochu? :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Bába » 25 črc. 2011, 15:55

Šimi píše:Hele Bábo, neznáme se tak trochu? :lol:

Máš pravdu :ok:
Uživatelský avatar
Bába
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 16
Věk: 79
Registrován: 25 črc. 2011, 11:58
Bydliště: Vysočina

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Zayfyrus » 25 črc. 2011, 17:25

Zdravím všechny na Dymka.net z Havlíčkova Brodu.

Jmenuji se Mirek Karas a jsem v dýmání opravdový a nefalšovaný začátečník - zkrátka jsem ji ještě nezkusil.

Sem tam si zakouřím cigaretu, ale už to není, co bývalo, přestávají mi nějak chutnat. Dýmkaři a jejich dýmky přitahují moji pozornost už nějaký ten rok, takže přišlo "jedno ze zásadních rozhodnutí v životě muže" - koupit si dýmku. :-) Nějaké informace k dýmkám jsem načerpal během posledního měsíce zde na opravdu pěkně obsáhlém fóru, důkladně pročetl "Život s dýmkou", kterou jsem našel online a podíval se na všemožné weby o dýmkách. A po nocích strávených nad radami zkušenějších a nabídkami dýmek jsem se rozhodl - objednal jsem si z etrafika.cz dýmku Big Ben Art 360 a pro začátek tabák Samuel Gawith Grousemoor + samozřejmě nějaké to dusátko, filtry Stanwell a kónické čističe Mostex... Nejsem si tedy moc jistý, zda jsem pro sebe na začátek zvolil ten nejvhodnější tabák, ale uvidíme. Mám trochu strach z nakouření nové dýmky, zdá se mi, že všude doporučují trochu jiné postupy a odmítají ty ostatní, ale nějak to určitě dopadne, a než mi dýmka přijde, zkusím se zeptat na vlákně pro začátečníky :-)

Snad mi ten prvotní náboj vydrží a pozvolna se později dopracuji i k nějaké účasti na společné akci. Začínám poznávat nový svět, držte mi palce... :-)
Uživatelský avatar
Zayfyrus
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Věk: 43
Registrován: 25 črc. 2011, 15:26
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Krhút » 25 črc. 2011, 21:48

Bábo , nejsi ty tak trošičku z Vídně ? :smoke5:
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 55
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Old Bob » 26 črc. 2011, 08:28

:arrow: Zayfyrus
Vítej, ať se ti tu a dýmání líbí :smoke5:
Zayfyrus píše:Zdravím všechny na Dymka.net z Havlíčkova Brodu.

Pro začátečníky je přímo ideální pokud mají v okolí pár dýmkařů kteří poradí a nabídnou vzorek tabáku, tak je zkus kontaktovat.
Dýmkařský klub Meršánka
Havlíčkův Brod
klubmersanka.webnode.cz

Zayfyrus píše:- objednal jsem si z etrafika.cz dýmku Big Ben Art 360 a pro začátek tabák Samuel Gawith Grousemoor. Nejsem si tedy moc jistý, zda jsem pro sebe na začátek zvolil ten nejvhodnější tabák, ale uvidíme.
S dýmkou budeš jistě spokojen a jistotu zda ti bude tabák chutnat nemáš nikdy když kupuješ něco co jsi ještě nekouřil :wink:

Zayfyrus píše:Snad mi ten prvotní náboj vydrží. Začínám poznávat nový svět, držte mi palce... :-)
:ok:
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Šimi » 26 črc. 2011, 08:59

Krhút píše:Bábo , nejsi ty tak trošičku z Vídně ? :smoke5:


Beztak že jo :lol: , já to poznal podle toho "nepořádného manžela" :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod TomR » 26 črc. 2011, 14:05

No, já taky myslím že KB bude na začátek vhodnej, už kvůli jeho všeobecnému doporučování vůkol.......
A filtr bude každopádně.........
Určitě napíšu i svůj první pocit......
TomR
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 46
Registrován: 21 črc. 2011, 13:04
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Athopic » 26 črc. 2011, 14:43

Zdravím! Tak jsem se včera zaregistroval, že se jenom na něco zeptám, ale jenom co jsem založil první téma, tak mě hezky přivítaly, vyzvali mě ať se představím, vyplním profil a nezdá se mi to jako automat, což oceňuji! Takže kdo jsem? Jsem mladý středoškolák z Ústí nad Labem a jsem silný kuřák cigaret (s kterýma chci přestat) a rozhodl jsem se dýmat. Zatím jsem pouze v předdýmacím stádiu, kdy o dýmce přemýšlím, ale včera mi nedala spát, dýmku si chci rozhodně pořídit, ale zatím pouze kukuřičnou (škoda že si nemůžu napsat ježíškovy o pořádnou, rodiče mě v kouření moc nepodporují), ale v pracovním věku chci být plnohodnotný dýmkař. Kouření mám velice rád, asi už mi to prostě přirostlo k srdci a tak není divu že čím dál více zvyšuji nároky. Nejdřív kusovky, potom krabičky, pak jsem si koupil doutníček a u Javaanse Jongens to zatím končí, ale plánuju pokračovat, právě v dýmce, akorát nevím co bude potom xD

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
Athopic
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 31
Registrován: 25 črc. 2011, 22:01

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Nevill » 26 črc. 2011, 15:57

Athopic píše:Zdravím! Tak jsem se včera zaregistroval, že se jenom na něco zeptám, ale jenom co jsem založil první téma, tak mě hezky přivítaly, vyzvali mě ať se představím, vyplním profil a nezdá se mi to jako automat, což oceňuji!


Kdepak, uvítací info-zprávu posílám já nebo další z moderáorů. Tak vítej mezi námi! :smoke5:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod stepan » 27 črc. 2011, 13:25

Všechny vás tu zdravím, zaregistroval jsem se sice asi před týdnem, ale zatím nebyl čas, abych se tu představil. Nyní to chci napravit.
Já již svou první dýmku mám, ale jen asi 2 měsíce. Nikdy jsem nekouřil nic, cigarety nesnáším. K dýmkám jsem se dostal přes kamaráda, který se tomu věnuje asi 2 roky a po návštěvě Království dýmek jsem si hned odnesl svou první dýmku Angelo. Zatím mne to baví, o čemž mluví i fakt, že včera jsem si odnesl od p.Hingara již svou druhou dýmku, tentokrát značky Peterson. Tabák jsem zatím zkoušel jen MB 7Seas Gold Blend a do nové Petersonky jsem pořídil MB Mixture Scottish Blend. Teď tedy již víte, že jsem naprostý začátečník, ale doufám, že se budu postupně rozvíjet :)
Mým největším koníčkem je cestování na motocyklu, k čemuž se dýmka také náramně hodí. Je to takový krásný relax po celodenním ježdění, člověk má pocit, že si to tak nějak zasloužil :)

Tyto stránky se mi líbí, je tu opravdu hodně potřebných informací, něco podobného máme i v naší motocyklové komunitě.
stepan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 7
Věk: 46
Registrován: 20 črc. 2011, 09:36
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Danny » 29 črc. 2011, 11:27

Zdravím všetkých,
Pretože som sa rozhodol registrovať, pokladám za príjemnú povinnosť napísať pár viet o sebe.
Začínal som ako asi väčšina s cigaretami. Po 15-tich rokoch mi už cigarety neprinášali žiaden extra pôžitok, tak prišlo na to, že pol roka som bez nich /zatiaľ najdlhšie/. Čo čert nechcel, pri upratovaní som našiel starú fajku po dedovi, ktorú som kedysi skúšal fajčiť, len si už nepamätám akým „senom“. Takže vtedy z toho rýchlo zišlo. Teraz som si povedal, že dám fajkám ešte jednu príležitosť a dal sa hladať informácie z internetu a pravdu povediac po objavení tohto fóra som na všetky svoje otázky našiel aj odpovede. Vyzbrojený čerstvými znalosťami som si kúpil moju prvú fajku, k tomu čističe, dusátko a svoj prvý tabak MB vanilla choice. Po tejto kombinácií som sa nestačil diviť aké vône a chute je možné cítiť. Momentálne si najčastejšie pochutnám na Old Dublin od Petersona. Trochu ťažké srdce mám na trafiky v okolí / NMnV / kde sú v lepšom prípade 3-4 MB, a inak nič. Pokusy o objednanie iného tabaku /aj od MB/ buď zlyhajú hneď s tým, že majú len tento sortiment, alebo sú ochotnejšie a aspoň slúbia.... a zasa nič :) Takže zatiaľ teda toľko.
Uživatelský avatar
Danny
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 49
Věk: 46
Registrován: 18 kvě. 2011, 06:45
Bydliště: Lubina

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Sobpeta » 30 črc. 2011, 13:45

:arrow: Danny

Vítej. Se sháněním kvalitního tabáku v běžných trafikách samozřejmě problém je...
Obrať se na http://www.etrafika.sk, tam už si určitě vybereš.
Hodně zdaru!
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Maigret » 30 črc. 2011, 14:37

:oops: :oops: :oops:
Naposledy upravil Maigret dne 30 črc. 2011, 15:06, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Maigret
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 493
Věk: 53
Registrován: 14 úno. 2008, 17:31
Bydliště: Prostějovsko

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Sobpeta » 30 črc. 2011, 14:53

píšu sz
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků