Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod basa333 » 07 zář. 2011, 11:18

iggy: ahoj a vítej. tabák rosebud neznám, ale jeho výrobce obecně kvalitními tabáky nijak neproslul. možná se porozhlédni (až se trochu rozkoukáš) po něčem lepším, aby sis nezkazil chuť. chladný dým přeje basa
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Volodus » 07 zář. 2011, 20:06

Zdravim,
hlasim do sluzby svoju malickost :)
Som taky fajkar zaciatocnik, aj ked fajcim cca 2 roky (cca tak dlho pasivne sledujem toto forum) tak mam len 2 fajky (Peterson XL26, a nejaka Francesco?) nakolko mi na moje 2-3x do mesiaca fajcenie bohato stacia. Vzdy radsej uprednostnim cigaru (cca 5xtyzdenne) ktora mi chuti viac :plaster: , mozno preto ze som este nenasiel ten svoj tabacik :)
Zatial mam odskusane Peterson Old Dublin (ten mi asi chutil najviac), Sherlock Holmes, Deluxe Mixture, MB Vanila a nejake hroznove cudo ktore uz hodne dlho sedi na policke nedofajcene.
Kazdopadne som rad ze som objavil caro 1-2 hodinkoveho sedenia na terase a rozmyslania nad vsetkym nepodstatnym.
Dosfajcenia :smoke1:
Volodus
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 39
Registrován: 07 zář. 2011, 11:53
Bydliště: Bratislava

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Kahan » 07 zář. 2011, 20:12

Zdravím všechny tabákové nadšence a fandy pohodového posezení u kvalitního tabáku.Kdybych se měl stručně představit, tak musím napsat, že je mi 28 a po 12 letech jsem seknul s cigaretama, začal jsem zkoušet doutníky a ty mě přivedly až sem.Ihned jsem si vzpomněl na svého dědu jak si při mariáši na chatě pokuřoval.Dýmku zatím nekouřím, ale jsem člověk velmi zvědavý a vzhledem k mé náklonnosti k neřestem...Každopádně mi přijde, že doutník i dýmka mají společnou jednu důležitou věc: člověk se naučí v tomhle uspěchaném světě zastavit a vychutnat si okamžik pohody a odpočinku.Každopádně se těším,že zde najdu spoustu zajímavého čtiva a naučím se něco o tom, co provozovali už naši pra- pra- pra- rodičové.
Kahan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 06 zář. 2011, 01:21

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod danielBN » 07 zář. 2011, 20:31

aj ked patrim k novacikom,tak vsetkych po mne prichodzich zdravim a zelam dobre citanie a inspiraciu pri bafkani... :clamp:
Uživatelský avatar
danielBN
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 29
Věk: 63
Registrován: 24 srp. 2011, 17:56
Bydliště: Banovce n.Bebravou, SK

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Old Bob » 07 zář. 2011, 20:33

Vítám všechny nováčky :clamp: a že je vás dost :wink: tady najdete vše co potřebujete k životu :joy: tak ať se vám tu líbí :smoke5:
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Asperka » 10 zář. 2011, 11:47

Zdravim, jsem tu nova a celkem nezkusena, co se tyce vedomosti o doutnicich a jejich opecovavani. Rada bych se tu k necemu priucila, nebot mi byl sveren priteluv novy humidor, po dobu co tu neni. (On sam s tim nema zadne zkusenosti. Dostal k narozeninam doutniky a koupil si humidor a odjel na pul roku pryc. Humidor jsem zprovoznila, ale ma dost vysokou vlhkost a udelala se mi tam plisen, tak jen doufam, ze diky vasim radam dam vse doporadku, nez se vrati :wink: ) Prtohlizela jsem si tu vase diskuze a musim priznat, ze tema koureni ( dymek, doutniku) je velice zajimave. Ja sama jsem kurak cigaret a vodni dymky.
Tak to je asi tak vsechno o me, mejte krasny den, Asperka.
Uživatelský avatar
Asperka
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 10 zář. 2011, 00:08
Bydliště: Bonn, Nemecko

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Dym » 11 zář. 2011, 22:14

Tak ja Vás pekne zdravím páni..a aby som nezabudol ako vidím, tak aj dámy. Moja skúsenosť s tabákom je už roky dozadu. Forma : cigarety, cigárka a zakotvil som na fajkách. Pravda je, že užívam všetky druhy dymu. Prečo som tu? Snáď len preto, že sa tu človek čo to dozvie a možno chcem prispieť kvapkou do mora aj ja. A prečo fajka? Nikdy som nemal rád dobu s názvom "Na nič nemám čas". Chladný dym z fajky túto dobu pre mňa aspoň na chviľu mení. Ale pravda je, že samotná fajka je umelecké dielo a chuť tabáku ako sladká odmena. Takže tak.
Uživatelský avatar
Dym
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 53
Věk: 50
Registrován: 10 zář. 2011, 17:04

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Byšek » 12 zář. 2011, 21:15

Ahoj, pěkně vítám a přeju všem novým ať se jim na fóru líbí a je pro ně stejně přínosné jako pro mě :ok:
Dym :arrow: s tímhle avatrem si Tě možná budu plést s uživatelem About 76 :) měl ho donedávna také
Uživatelský avatar
Byšek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 127
Věk: 45
Registrován: 09 dub. 2010, 07:13
Bydliště: Litoměřice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Schimmrovka » 13 zář. 2011, 02:01

basa333 píše:iggy: ahoj a vítej. tabák rosebud neznám, ale jeho výrobce obecně kvalitními tabáky nijak neproslul. možná se porozhlédni (až se trochu rozkoukáš) po něčem lepším, aby sis nezkazil chuť. chladný dým přeje basa

Musím souhlasit s basou-jsou lepší tabáčky-nechala jsem si poradit od mistrů-A stojí to za to :smoke5: Dobrá rada nad zlato :ok: A nad dobré bafání :smoke1:Jinak vítejte všichni co propadli kouzlu dýmky.Schimmrovka
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod iggy » 13 zář. 2011, 12:40

jasne, uz som sa tu docital vselico zaujimave, takze dalsi tabak ktory ochutnam bude urcite kvalitnejsi.
Uživatelský avatar
iggy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 11
Věk: 39
Registrován: 05 zář. 2011, 18:09
Bydliště: Nové Zámky

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Plachtař » 13 zář. 2011, 18:11

Ahoj,
k dýmkařině jsem přičuchl tehdy jako malý (7-8 letý) klučina od jednoho pána se kterým jsem hrál. Nedávno jsme seděli s kamarády a Lukáš najednou vytáhl dýmku, lidi se mu smáli, ale mě přišla docela zajímá. Nejlepší na tom je, že když si člověk vezme dýmku do ruky je v jiném světě, byť ji jen čistí nebo plní... Čas s dýmkou plyne pomaleji a příjemněji, proto jsem se rozhodl, že to také zkusím. Lukáš mi dýmku zapůjčil a jak jsem již popisoval naprosto mě to uchvátilo...
Plachtař
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 101
Věk: 31
Registrován: 12 zář. 2011, 17:55
Bydliště: Rakovník/Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Dym » 13 zář. 2011, 20:43

Byšek tak potom zmena. A vďaka za info a privítanie.
Uživatelský avatar
Dym
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 53
Věk: 50
Registrován: 10 zář. 2011, 17:04

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod minex » 16 zář. 2011, 13:14

Všem přeji dobrý den
Zde na fóru jsem nováček, dýmku kouřím asi půl roku, i když kdysi před dvaceti lety jsem už dýmku nějaký čas kouřil. O tomto fóru jsem se dozvěděl nedávno a moc se mi líbí tak jsem neodolal a zaregistroval se. Už jsem se tu dozvěděl mnoho pro mě užitečných informací a určitě ji ještě mnoho bude.
Hezký den.
Uživatelský avatar
minex
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 59
Registrován: 14 zář. 2011, 15:16
Bydliště: Praha

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod Dalibor » 16 zář. 2011, 17:34

Tak ahoj a nech sa Ti darí spoločne s Fórom dymka.net objavovať krásy fajčenia fajky
Dalibor
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 212
Registrován: 03 čer. 2005, 17:19
Bydliště: Myjava SR

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra II.

Příspěvekod bcika » 19 zář. 2011, 19:09

ahoj jmenuju se Milan a nedávno sem začal kouřit dýmku už delší dobu kouřím doutníky tak sem si řekl že bych mohl zkusit dýmku a zachutnala mi, zatím mám jenom jednu a to Jirsa Rustik Brown 03 a tábák virginie, na fóru sem zatím chvíli ale vypadáto tady jako parta lidí kteři vědí co je dobry tak se mějte Milan
bcika
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 3
Věk: 31
Registrován: 30 srp. 2011, 17:22
Bydliště: Olomouc

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků