BMI Index

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Jaký je BMI kuřáka dýmky?

BMI pod 18,5 - podvýživa
4
3%
BMI 18,5 až 25 - normální hmotnost
53
40%
BMI nad 25 do 30 - nadváha
47
35%
BMI nad 30 - obezita
30
22%
 
Celkem hlasů : 134

Re: BMI Index

Příspěvekod Schimmrovka » 18 srp. 2011, 23:41

Sobpeta píše:
Samozřejmě nepochybuji o Tvém kulinářském umění (Miloš referoval dostatečně), ale obávám se, že tohle by se Ti nepodařilo. Holt už mám takový geny asi... :lol:
Pro představu. Před lety jsem ležel doma dva měsíce s úrazem. Nedělal jsem nic, jen jsem se ládoval, chlastal pivo(a to docela dost)-podařilo se mi nabrat za ty dva měsíce cca 4 kila. Po neschopence jsem šel do práce a během 14 dní byla ta nabraná "nadváha" zase dole. Tak já nevím... :think:

Bože ,ach,jak já ti závidím :oops: :? :( .To je sen snad každý ženský :shock: (ale zase- naskýtá se otázka-"čím "se láduješ :mrgreen: ????)
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: BMI Index

Příspěvekod zungar » 14 lis. 2011, 08:50

Schimmrovka píše:Hele kdes byl tak 18lety-to sem hledala "Chlapa" ka mě(pravda je,že jsem se tenkrát hádala s jezdekým bičíkem,kdo je šŤíhlejší :mrgreen: a pravda někdy jsem to i vyhrála :mryellow:-a taky podle toho dopadla :think: )HALE u chalpa je vuršt kolit váží,hlavně,aby nebyl lemra a nebál se práce,taky oželím u manžela bříško a věkovej rozdíl.Ve svém věku můj muž ,může strčit do kapsy i leckerýho 40letitýho maníka co tady zastane.-Váhu neřeš a nežer pečivo ,knedle,veškeré přílohy vyhech na půl roku a shodíš pár kil a nebudeš ani vědět(vše nahrazuj zeleninou-zaplácneš duši a hlavně to můžeš dlabat bez o mezení-zeleninu-ale né luštěniny,ty jen ve velmi malé množstvý.když už je budeš(né plnej talíř čočky-jen - na tvou váhu-170g/jedna menší naběračka)


Jak se tady mluví o zelenině, že se může v jakým koli množství a že člověk zhubne, a co taková trojka - slon, nosorožec a hroch? Ti se ládujou jenom zeleným a moc štíhle nevypadají? tak nevím jak to s tou zeleninou opravdu je?
Uživatelský avatar
zungar
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 188
Věk: 62
Registrován: 31 říj. 2009, 13:11
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: BMI Index

Příspěvekod kulitschka » 27 led. 2013, 21:17

Já teda koukám, co je to tu za topic :pray:
Nic sem psát nebudu, protože to bude vypadat, že jsem někoho omylem snědla :twisted:
Uživatelský avatar
kulitschka
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 133
Věk: 36
Registrován: 24 led. 2013, 23:07
Bydliště: München

Re: BMI Index

Příspěvekod Sobpeta » 30 led. 2013, 19:50

kulitschka píše:Já teda koukám, co je to tu za topic :pray:
Nic sem psát nebudu, protože to bude vypadat, že jsem někoho omylem snědla :twisted:


Mně přijde, že tohle tvrdí skoro každá ženská... :think:


No ač to nechápu, tak se mi povedlo za poslední rok přibrat cca 8 kilo a nevypadá, že by se to mělo nějak drasticky snižovat. Jelikož jsem se samozřejmě nezmenšil tak se mi povedlo BMI index mírně vylepšit a začínám konečně vypadat jako normální člověk a ne jako trestanec, kterej se právě vrátil ze zajateckýho tábora.... :joy:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: BMI Index

Příspěvekod kulitschka » 30 led. 2013, 19:52

Každá to tvrdit může, ale já jsem si jistá, že mám pravdu :lol:
Uživatelský avatar
kulitschka
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 133
Věk: 36
Registrován: 24 led. 2013, 23:07
Bydliště: München

Re: BMI Index

Příspěvekod Copatej » 31 led. 2013, 00:43

Máš-li chuť a odvahu s tím něco udělat, určitě to půjde...trošku vím, o čem píšu :wink: Za poslední rok se mi podařilo zhubnout 35 Kg a věř mi, že Petrovi bych to rád přenechal i zadarmo...ale dřina to byla převeliká :oops: :smile: ...
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: BMI Index

Příspěvekod kulitschka » 31 led. 2013, 01:24

Copak Tě motivovalo? Láska? Zrcadlo? Nebylo na jídlo? :lol: Ono není zas tak přísné zhubnout jako si to udržet, kdesi jsem slyšela, že tukové buňky se nevstřebou čtyři roky..snad je to drb, ale hodně sil přeju :roll:

S hubnutím nemám problém, naopak..už jsem kdysi z metráčku dost ztratila, naopak při dietce i bez cvičení ztrácím až moc rychle (25 za 4 měsíce) a posledně jsem skončila s ledvinama ve špitále. Šuškalo se, že jsem anorektička, to bylo krásný :clamp:
Je blbý, že někdo je hubenej jak žebř a někdo je kus, ale vevnitř jsme přece všichni krásné bytosti :mryellow:

:idea: Mimochodem, neexistuje nadváha, ale podvýška. Totéž opačně.
Uživatelský avatar
kulitschka
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 133
Věk: 36
Registrován: 24 led. 2013, 23:07
Bydliště: München

Re: BMI Index

Příspěvekod Ubous » 31 led. 2013, 06:21

Já minulý rok také trochu odstranil vanu - rozchody jsou dobrá redukční dieta. Bylo to období, kdy jsem přestal žrát a začal jsem normálně jíst :)
Ale už dostávám strach, že se to vrací jak píšeš...musím zařadit víc pohybu. Možná by ještě neškodilo přestat lemtat o víkendech (alespoň pivo), ale to už nevím co bych si počal :D
Uživatelský avatar
Ubous
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 337
Věk: 42
Registrován: 26 dub. 2011, 08:23
Bydliště: Chotěboř

Re: BMI Index

Příspěvekod Copatej » 31 led. 2013, 07:24

kulitschka píše:Copak Tě motivovalo? Láska? Zrcadlo? Nebylo na jídlo?

Ani jedno z toho co píšeš. Zkrátka plnej šatník 4 různých velikostí - to jak jsem hrdinně tloustnul - a hlavně jsem se necítil dobře

kulitschka píše:S hubnutím nemám problém, naopak..

No tak co řešíš - zhubni a udrž váhu :wink:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: BMI Index

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 31 led. 2013, 08:25

Jojo... kalorie jsou malé svině, které bydlí ve skříni a celou noc přešívají oblečení na menší velikost...
:mrgreen:

Mimochodem Copatej, jak se Ti to podařilo? Taky bych dokázal ledaskomu věnovat 30 kilo, ale nikdo nemá zájem.
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Re: BMI Index

Příspěvekod bigdragon » 31 led. 2013, 09:03

moje BMI je 27,23 což podle kalkulačky odpovídá 25,0 - 29,9 nadváha nízká až lehce vyšší, takže seru na nějaké hubnutí a budu se snažit si udržet svých krásných 110 Kg :mrgreen:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: BMI Index

Příspěvekod Dýmák » 31 led. 2013, 09:05

Obrázek
Uživatelský avatar
Dýmák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2635
Věk: 56
Registrován: 26 čer. 2008, 20:39
Bydliště: Praha 5 Motol

Re: BMI Index

Příspěvekod Copatej » 31 led. 2013, 09:48

Gotrek_z_Agary píše:Mimochodem Copatej, jak se Ti to podařilo? Taky bych dokázal ledaskomu věnovat 30 kilo, ale nikdo nemá zájem.


Mám sedavé zaměstnání a to od pondělí do pátku každý den od 07:00 - 23:00 a jen 2x v týdnu končím ve 20:00 a to pak ještě většinou do půlnoci dodělávám resty. No žádná sláva, ale živí mě to, tak si nestěžuju. O víkendech se věnuji rodině a ostatním zálibám. Na nějaké cvičení nemám čas a popravdě ani chuť. Naučil jsem se jíst jen jedno jídlo denně a hlavně už nežrat v noci když skončím. Celou "dietu" jsem nastartoval jen zeleninou a volským okem jednou denně. To jsem žral prvních 5 měsíců (výběr zeleniny je poměrně bohatý, takže se mi to nepřejídalo, navíc když chci, nejsem nijak vybíravej). Pak jsem postupně začal "normálně" obědvat, co žena vaří zbytku rodiny, žádné obr porce a váha šla dolů. Dneska jsem na 97 kilech a ještě mám v plánu těch sedm. Jde to už hodně pomalu, víceméně se to drží déle na stejné váze, ale tak těch půl kila za měsíc to stále klesá. Nechlastám pivo (které jsem miloval a mám rád doteď), jen vyjímečně si jedno, dvě dám. Piju čistou vodu, kafe a Ferneta (toho tedy dost). Jakékoliv teorie hubnutí to asi bude popírat, nicméně na mě to takhle zafungovalo a funguje dál. Není to z mé strany rada ostatním, je to jen odpověď na Tvou otázku.
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: BMI Index

Příspěvekod Dýmák » 31 led. 2013, 10:09

Ty resty obyčejně vyjdou na pondělí u Smradu :lol:
Uživatelský avatar
Dýmák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2635
Věk: 56
Registrován: 26 čer. 2008, 20:39
Bydliště: Praha 5 Motol

Re: BMI Index

Příspěvekod kulitschka » 31 led. 2013, 14:25

Copatej píše:Celou "dietu" jsem nastartoval jen zeleninou a volským okem jednou denně.

A neměls tendence sežrat cestou do/z práce nějakou nevinnou bytost nebo zdivo? :shock:

Já neřeším nic, normálně konstatuju, že jsem tlustá, ne že potřebuju hubnout :wink: Nějaký to kilo dolů by jakože zdravotně neškodilo, ale nebrání mi to v ničem, tak co se stresovat :cool: Vsadila jsem se s bratrem, že na jeho maturitní ples budu vážit, co on (75kg), ale on rupnul, takže mám zase času.. :lol:
Uživatelský avatar
kulitschka
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 133
Věk: 36
Registrován: 24 led. 2013, 23:07
Bydliště: München

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


cron