NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Re: Dýmka.net - návrhy

29 bře. 2013, 13:57

:ot: :arrow: Přemek
Děkuji za opravu, leč: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.p ... chronismus :wink:

Re: Dýmka.net - návrhy

30 bře. 2013, 18:40

pitrson píše:Ja to pochopil tak, ze cilem je co nejvic zneprijemnit nakup/prodej na foru.
Ok, jen se pak nesmite divit, ze zajimavy faje (Hapovky, klubovky atd..) hodej clenove rovnou radsi na Aukro, nez aby je nabidli tady.. :puffy:

Dovolim si oponovat, s timhle problém nemám. Řešim zde na fóru v průměru tři až pět SZ denně. Odpovědi mám hotové
dřív, než bych vyplnil jeden prodej na Aukru. A když bych prodával klubovku, tak už ze svého vnitřního pocitu bych jí nabídl
tady. I kdyby to bylo sebevíc složité. A to neni.

Re: Dýmka.net - návrhy

30 bře. 2013, 18:50

Ač nerad, ale plně souhlasím s tím, kdo tyto řádky vypustil ze své klávesnice :clamp: :ok:

Re: Dýmka.net - návrhy

30 bře. 2013, 19:27

klasik51 píše: A když bych prodával klubovku, tak už ze svého vnitřního pocitu bych jí nabídl
tady. I kdyby to bylo sebevíc složité. A to neni.


:ok: :clamp:

Re: Dýmka.net - návrhy

30 bře. 2013, 19:36

klasik51 píše:Dovolim si oponovat, s timhle problém nemám. Řešim zde na fóru v průměru tři až pět SZ denně. Odpovědi mám hotové
dřív, než bych vyplnil jeden prodej na Aukru. A když bych prodával klubovku, tak už ze svého vnitřního pocitu bych jí nabídl
tady. I kdyby to bylo sebevíc složité. A to neni.

Klubovku asi ano , ale workshopová dvojčata se ke mě dostala přes aukro ( a Sobpetu) :twisted:

Re: Dýmka.net - návrhy

01 dub. 2013, 09:49

Vůbec nechápu, co má společného klubovka s mejma ostatníma dýmkama. :shock:
Nikdy jsem se netajil s tim, že prodávám na aukru a prodávat budu. A zrovna tak kupuji.
Já jsem reagoval na Pítovu poznámku o klubovkách a jinejch zajímavejch dýmkách. :idea:
To by jsi mohl také po mě chtít, abych neprodával na Aukru ani lampičku, nebo starší kolo. :think:

Re: Dýmka.net - návrhy

01 dub. 2013, 16:25

klasik51 píše:Dovolim si oponovat,...

Ale jo, ty muzes vsechno (skoro). I protestovat, ci nesouhlasit. To je tak vsechno, co s tim nadelas... :plaster:

Re: Dýmka.net - návrhy

06 dub. 2013, 19:33

Zdeňku , ty prodáváš lampičky mimo dýmku.net ? To je ale hrozně , ale opravdu hrozně dobře :D
Nicméně by mi bylo milejší , zahlédnout třeba přespočetnou dýmku od "místňáka" tady , než pátrat na aukru ( i když je určitě všechny nekoupím ,v současné době asi vůbec žádnou). :D

Re: Dýmka.net - návrhy

29 srp. 2013, 10:53

Já bych měl takový návrh... Založit takový " GURU " projekt. Že vybraní jedinci by byli označeni jako guru a bylo by možné je jednoducho kontaktovat s nějakým problémem, či otázkou. Vím, že vše už je rozmístněné různě po fóru, ale jen dle mého názoru by to nebylo na škodu.

Re: Dýmka.net - návrhy

03 zář. 2013, 07:38

Výborný nápad! Práve si bol vybraný za NOVÉHO GURU fóra. Vážení, čo máte nejaký problém, obracajte sa prosím na Horkera.

:twisted:

PS: tradičný "GURU" fóra je Šimi, takže táto funkcia musí byť premenovaná.

Re: Dýmka.net - návrhy

03 zář. 2013, 07:48

Mám problém s funkcí Guru, nechápu jeho význam :think: :mrgreen: :plaster:

Re: Dýmka.net - návrhy

03 zář. 2013, 07:52

A čo "Na slovo vzatý odborník"? :twisted: :plaster:

Re: Dýmka.net - návrhy

03 zář. 2013, 07:56

Jako odborník na všechno? Takový tu jeden je,myslím má v názvu padesátjedničku :mryellow: :plaster:
Naposledy upravil Bob76 dne 03 zář. 2013, 08:03, celkově upraveno 1

Re: Dýmka.net - návrhy

03 zář. 2013, 07:57

Muehehe, tento vývoj som nečakal.
:rofl:

Re: Dýmka.net - návrhy

03 zář. 2013, 08:14

Dejmal píše:Mám problém s funkcí Guru, nechápu jeho význam :think: :mrgreen: :plaster:


Vysvětlím Ti to na příkladu.
Odeslat odpověď