Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

28 lis. 2013, 15:33

inu,teď jsem byl pár dní ve špitále a tam na záchodě jsem si dával pár šluků z etrubičky. Cígo nešlo, neboť tam měli nějaká čidla na kouř. Pro pocit z doplnění nikotinu to bylo příjemné rozptýlení z nemocniční nudy :lol:

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

28 lis. 2013, 19:27

RottenFox píše:Ja bych rekl, ze nechapu, na co a koho se klasik ptá. :think:

Nech to bejt. :palm: Ten co mě volal měl pravdu. :ok: :roll:

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

28 lis. 2013, 19:48

Děkuju náčelníku, že ses mi zastal.
silně :ot:

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

07 dub. 2014, 17:44

Ale pánové!
Chtělo by to trochu víc tolerance.Jsem taky kuřák dýmky, ale přez to si zapálím i cigaretu, a v práci i elektronickou dýmku.Sám jsem si pro sebe spravil dvě a v nouzi to není tak nejhorší, zvlášť tam kde se kouřit nesmí.Liqvid se dá namíchat, že z toho máte i Ligerosku.Poznám i zarputilé kuřáky, kteří ze zdravotních důvodů ani jinou možnost nemají. Je to opravdu jen o té toleranci.

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

13 dub. 2014, 17:23

Není to o toleranci, ekouření a ekouření mají společné jediné a to dostávání nikotinu do těla, jinak je to úplně jiná disciplína :smile:

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

13 dub. 2014, 18:06

Soutěžíte v pomalém kouření e-dýmky, jó? :rofl:
(nic ve zlém ;) )

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

16 led. 2015, 08:53

beda píše:Tak to doufám, že já ji nebudu čudit ani tehdy, až na něj Ty budeš chodit zas :mryellow:

:D JJ..myslím,že do nočníku už nebudu a ani nikdo z nás. Max do mísy,jako např, v nemocnici,což jsem již po úrazu
absolvoval. Pokut to pude budu čudit to své.... :D :smoke5: http://www.epipeforum.org/forum/index.php?board=13.0
https://www.youtube.com/watch?v=U5kJsarmYTM
Naposledy upravil PumaDedek dne 16 led. 2015, 13:38, celkově upraveno 2

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

16 led. 2015, 09:30

Tak jsem zkoukl to vídeo a připomělo mi to aplikaci insekticidů pomocí aerosolu, jako nosič se používá kerosen, pak se podívám odkud, že to jsi a čtu "Ropák Vimperk" :palm: :smoke5:

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

16 led. 2015, 13:10

Ropák? :shock: :palm: :D

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

21 led. 2015, 11:14

Tohle téma mi připomělo - jsem začátečník a tak mi dýmka ještě pořád zhasíná. Mám enormní spotřebu zápalek a pořád spálené prsty. Tak to kamarád komentoval tím, že by bylo fajn, kdyby existovala nějaká samozapalovací dýmka. Jako že by po stěnách měla něco podobnýho, jako je ten zapalovač na cigarety do auta. Je to hrozná blbost, ale celkem mně to rozsmálo :lol:

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

21 led. 2015, 14:44

Nepěchuj tolik tabák a hořet to bude. Většina průšvihů z hořením je utažený tabák. Počet sirek neřeš.
A jsem tu trochu :offtopic1:

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

21 led. 2015, 15:13

Ono kdyby se při dýmání tolik nepracovalo s dechem, tak to neni ono. Ta snaha udržet to při životě je podstatnou součástí toho rituálu :wink:

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

20 úno. 2017, 12:54

Jsem se tak zkusmo byl podívat v obchoďáku na Butovicích co tam mají za e-dýmky, bylo tam dokonce několik různých modelů, ale všechny bohužel měly takový ten divný kulatý náústek, u té jedné by se to možná ještě nějak dalo držet mezi zuby, ale u těch dalších byl ten "náústek" poměrně silný, že by se to jen dalo přiložit k ústům a trochu potáhnout. Paní tam teda hrabala v šuplících, ale žádný normální fishtail k tomu neměli. Hádám že určitě to někdo musí vyrábět... :think:

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

20 úno. 2017, 13:16

Jasně že to "někdo" vyrabí, ale strašně u toho trpí... http://rxpipes.blogspot.cz/search/label/e-%20pipe

Re: E-dýmka, E-cigareta (a jiné zločiny proti tabáku)

20 úno. 2017, 13:27

DragonSoul píše:Jasně že to "někdo" vyrabí, ale strašně u toho trpí... http://rxpipes.blogspot.cz/search/label/e-%20pipe


Podívejme... :smoke6:

No zeptám se, třeba mě s tím Radek nepošle do oněch míst... :smoke3: :lol:
Odeslat odpověď