Dotaz:Vysypáváte??

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Příspěvekod Milos Cerman » 02 led. 2005, 21:15

Já prostě neodsypávám popel. Není to nutné, a já bych si připadal, jako kuřák cigaret, kterej se bez popelníku neobejde.
Soutěžní kouření - to je něco jiného, tam to může hrát svoji roli, ale kouření na výdrž - to není moje hoby. To bych se musel na dýmku na můj vkus příliš soustředit, nemůžu se u toho vykecávat, a ani dělat nic jinýho.
A to není ono.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod bromden » 04 led. 2005, 11:57

Já vcelku vyjímečně jo. Jednak v případě zhnusení chuti, když nepomůže foukání do dýmky (zpátečka :) ), jednak v případě, kdy mi to zhasne u konce a fakt nevim jestli tam ještě je... speciálně u jedné z dýmek, která má pro mne neodhadnutelnou hloubku (vzhledem k úzhému profilu ani dusátkem...)
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Šimi » 24 bře. 2005, 17:32

Já vysypávám tehdy, když se mi přes popel nedaří zapálit vyhaslou dýmku.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Hoka » 24 bře. 2005, 19:27

Simi píše:Já vysypávám tehdy, když se mi přes popel nedaří zapálit vyhaslou dýmku.

Přesně tak 8)
Uživatelský avatar
Hoka
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 112
Registrován: 16 srp. 2004, 19:35
Bydliště: Bílovec

Příspěvekod Návštěvník » 25 bře. 2005, 09:28

Dost, když mi to zhasne po půlce. Pak v poho dokouřim.
Návštěvník
 

Příspěvekod Nevill » 25 bře. 2005, 10:55

Hoka píše:
Simi píše:Já vysypávám tehdy, když se mi přes popel nedaří zapálit vyhaslou dýmku.

Přesně tak 8)


no vida, to dělám taky... já jsem víceméně takový dýmkař samouk, ale ono se na většinu věcí dá celkem instinktivně přijít... :O)
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Darkstar » 20 črc. 2005, 10:47

Ja neodsypavam. Kourim az do konce, pokud zhasne tesne pred dokourenim tabaku, uz nanovo nezapaluji, ale promicham, pockam 5 minut a vysypu, i kdyz by tam jeste trochu tabaku bylo. Kdyz vyhasne v pulce, tak jemne bodcem rozrusim vrchni vrstvu popela az na uhlik a velmi opatrne vysypu, znova opatrne zapalim. Kdyz se mi stane, ze vysypu i tabak, nevadi, opatrne ho seberu, oddelim spalenou vrstvu od nespalene a vlozim do dymky zpet, potom ho jemne promicham, udusam a znova zapalim, velmi opatrne, abych nenapalil hlavicku dymky.
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod body007 » 22 črc. 2005, 08:29

Darkstar píše:Ja neodsypavam. Kourim az do konce, pokud zhasne tesne pred dokourenim tabaku, uz nanovo nezapaluji, ale promicham, pockam 5 minut a vysypu, i kdyz by tam jeste trochu tabaku bylo. Kdyz vyhasne v pulce, tak jemne bodcem rozrusim vrchni vrstvu popela az na uhlik a velmi opatrne vysypu, znova opatrne zapalim. Kdyz se mi stane, ze vysypu i tabak, nevadi, opatrne ho seberu, oddelim spalenou vrstvu od nespalene a vlozim do dymky zpet, potom ho jemne promicham, udusam a znova zapalim, velmi opatrne, abych nenapalil hlavicku dymky.


ja neodsypavam nikdy, ked je popola vela a fajka zhasne, urobim v popole krater lyzickou a potom to uz ide zapalit, urovnam povrch a fajcim dalej :smoke1:
Uživatelský avatar
body007
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 312
Věk: 49
Registrován: 17 zář. 2004, 07:48
Bydliště: Zilina

Příspěvekod Milos Cerman » 22 črc. 2005, 08:35

Nejen že nevysypávám, ale jsem spokojenej, když mám hodně popela.
To proto, že nakonec popel promíchám, a on mi vysaje spoustu močky.Dýmka potom líp vysychá :smoke5:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod LUBO » 22 črc. 2005, 08:42

tak je.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod body007 » 22 črc. 2005, 08:43

Milos Cerman píše:Nejen že nevysypávám, ale jsem spokojenej, když mám hodně popela.
To proto, že nakonec popel promíchám, a on mi vysaje spoustu močky.Dýmka potom líp vysychá :smoke5:


presne preto to robim aj ja, cim viac suceho popola, tym viac mocky nasaje a manzelka ma potom este aj hnojivo na kvety, potom uz len povie, ktoremu to treba nasypat :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
body007
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 312
Věk: 49
Registrován: 17 zář. 2004, 07:48
Bydliště: Zilina

Příspěvekod Patricia » 22 črc. 2005, 09:10

body007 píše:
Milos Cerman píše:Nejen že nevysypávám, ale jsem spokojenej, když mám hodně popela.
To proto, že nakonec popel promíchám, a on mi vysaje spoustu močky.Dýmka potom líp vysychá :smoke5:


presne preto to robim aj ja, cim viac suceho popola, tym viac mocky nasaje a manzelka ma potom este aj hnojivo na kvety, potom uz len povie, ktoremu to treba nasypat :lol: :lol: :lol:


To je 100% pravda, aj mne zacala palmicka pekne rast :lol: a priatel pravidelne popolcek sype k ruziam v predzahradke nasej pani domacej 8)
Uživatelský avatar
Patricia
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 185
Věk: 50
Registrován: 14 čer. 2005, 12:54
Bydliště: Košice SK

Příspěvekod Mathias Sandorf » 22 črc. 2005, 09:50

No sakra, to mě ještě nenapadlo a to mám v pokoji kytky! :idea: Hustý, díky.

Jináč během kouření taky nevysypávám...no, sem tam nedobrovolně :oops:
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Příspěvekod body007 » 22 črc. 2005, 09:56

Mathias Sandorf píše:No sakra, to mě ještě nenapadlo a to mám v pokoji kytky! :idea: Hustý, díky.

Jináč během kouření taky nevysypávám...no, sem tam nedobrovolně :oops:


len pozor na silne aromatiky, to by sa tie kytky mohli :puke: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
body007
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 312
Věk: 49
Registrován: 17 zář. 2004, 07:48
Bydliště: Zilina

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 22 črc. 2005, 10:02

Milos Cerman píše:Nejen že nevysypávám, ale jsem spokojenej, když mám hodně popela.
To proto, že nakonec popel promíchám, a on mi vysaje spoustu močky.Dýmka potom líp vysychá :smoke5:


Uplne souhlasim z Milosem. Nikdy jsem neresil problem s popilkem a nikdy mi v dymce nevadil. Ba naopak. Az dymka vyhasne, proste popel promicham a necham par minut stat a ano to alespon vysusi spodek dymkove hlavicky.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků