Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Cornell & Diehl.

06 dub. 2016, 20:48

Já Opening Night kdysi piksličku měl. Nekuřte to, ztráta času, co máte tak mi nechte, já vás toho zbavím :smoke3:
Ne, vážně - světlejší Va max. střední síly, sladší, ani příliš komplikovaná ani příliš jednoduchá, pro mě allday smoke. Flaky se docela snadno rozpadají. Kdyby byl běžně k dostání, tak ho doporučím každému včetně začátečníků (bezúdržbový a bezproblémový) a budu ho pravidelně kupovat. Neutrál tak, jak mě baví. Porovnání s Flakem od Dunhillu by mě zajímalo, k tomu jsem se nějak zatím nedostal :think:

Re: Cornell & Diehl.

07 dub. 2016, 07:52

:arrow: Peťák :ok: :clamp:
:arrow: Klasik - aké ukecanie, proste som mal dobrý nápad a Peťák to uznal :D .
:arrow: Mrcos, vďaka za info, nakoniec som dopátral, že už si o tom písal vo vlákne GLP :ok: .

Re: Cornell & Diehl.

07 dub. 2016, 19:02

OK, jsi mě ukecal :smoke5:

Re: Cornell & Diehl.

29 črc. 2016, 16:28

Kluci dá se u nás sehnat někde Autumn Evening? Případně mohu legálně objednat v rámci EU? moc se v tom neorientuji

Re: Cornell & Diehl.

29 črc. 2016, 19:20

Bohužel, :naughty: jediná možnost nechat dovézt nějakou dobrou duší buď z jůesej nebo švajcu :think:

Re: Cornell & Diehl.

29 črc. 2016, 21:07

Hmmm, jako dárek je to průchodné poštou?

Re: Cornell & Diehl.

29 črc. 2016, 21:20

Jo, jako gift od soukromé osoby 50 g nic víc.

Re: Cornell & Diehl.

29 črc. 2016, 22:00

díky za informace, rozhodím tedy sítě

Re: Cornell & Diehl.

30 črc. 2016, 19:36

Ještě pozor na to, že amíci mají naprosto debilní míry a tudíž klasická plechovka u nich má 2 unce, čiliže 57 g, pokud se nepletu. A celníci jsou poslední dobou prý dost důslední. Plus mám takový pocit, že to celník může stopnout i kvůli tomu, že to nemá kolek některé ze zemí EU. Prostě pokud to někdo nepoveze osobně, tak je to spíš zbytečná snaha, se mi zdá :evil:

Re: Cornell & Diehl.

30 črc. 2016, 19:57

Tuhle kauzu znám odtud z fóra, myslel jsem , že to je jen z eshopů to pruzení. To se fakt týká i dárku od soukromé osoby?

Re: Cornell & Diehl.

01 srp. 2016, 07:29

Pokud je to od soukromé osoby a vidí na monitoru jednu pixli tak nezjišťují jestli je to 50 g nebo 2 OZ a balík neotvírají.

Re: Cornell & Diehl.

01 srp. 2016, 08:32

Coz bohuzel neni uplne pravda, neb zalezi na celnikovi a jeho rozhodnuti. Pokud narazis na kokota, muze ti bohorovne zabavit i darek, pokud prekroci zminenych 50 g.

Je to loterie :evil:

Re: Cornell & Diehl.

06 srp. 2016, 19:19

Kluci asi mám dětinský dotaz. Manželka má kamarádku momentálně v Dalasu a ta je ochotná mi Autumn Evening koupit. Prý ho ale nemůže sehnat. Jak je to v USA s prodejem tabáku? Trafiky, benzínky nebo jak to tam mají? Kam jí mám směrovat?

Re: Cornell & Diehl.

06 srp. 2016, 19:25

A co takhle podivat se sem http://www.cornellanddiehl.com/Retailers.cfm a mrknout na prodejce v Texasu ? A jinak je to stejne jak u nas, na benzinkach a trafikach je stejny vyber (tudiz zadny) a musis se podivat do cigar shopu.

Re: Cornell & Diehl.

07 srp. 2016, 08:58

Noo tak to asi neklapne, je tam pouze na týden na nějakém školení. Zítra odlétá. Každopádně dík za vysvětlení
Odeslat odpověď