Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

Příspěvekod JaN » 07 lis. 2016, 14:23

http://www.drevenyvlk.cz/ jako obvykle od 17:00.
Uživatelský avatar
JaN
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 523
Věk: 40
Registrován: 01 čer. 2010, 11:51
Bydliště: Brno

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

Příspěvekod Vítek » 07 lis. 2016, 15:48

Ja bohužel hraju v Metru s kapelou:(
Uživatelský avatar
Vítek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 297
Věk: 46
Registrován: 11 bře. 2016, 21:45
Bydliště: Modřice

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

Příspěvekod Biftek » 25 pro. 2016, 20:57

Dobrý sváteční večer přeji.
Na popud pana Klečky ODMÍTÁM! Vyrobit klubové dýmky pro váš klub z vyjadřování pana Klečky je naprosto zřejmé, že i já vyrábím dýmky z podřadných materiálů. Pan Klečka vám jistě zajistí mnohem kvalitnější klubové dýmky. Nehodlám kvůli dýmkám za 1200kč být rozmazáván internetem! I když je toto rozhodnutí dětinské a podlé, prosím, poděkujte panu Klečkovi. Jeho společnosti a výrobě dýmek do jeho společnosti se musím vyhnout.
ROZHODNUTÍ JE KONEČNÉ A DÁLE NEHODLÁM REAGOVAT!
Uživatelský avatar
Biftek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 466
Věk: 33
Registrován: 19 pro. 2015, 11:18
Bydliště: Bor (u Tachova)

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

Příspěvekod Soulfish » 25 pro. 2016, 21:43

Copak se přihodilo?
Uživatelský avatar
Soulfish
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 204
Věk: 37
Registrován: 10 kvě. 2008, 11:00
Bydliště: Moravský Krumlov/Brno

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

Příspěvekod JaN » 25 pro. 2016, 21:49

Řešení je jednoduché - vyrobit dýmky pro všechny kromě Todíka. Jak prosté :). Věř mi, že o dýmky od Tebe skutečně stojíme. Ne nadarmo jsem byl otcem té myšlenky já. Nicméně se nebudeme vnucovat.

Ještě mě napadá jedna možnost. Objednáme si jednotlivě třeba deset dýmek :). Todíkův názor není mezi námi majoritní, dokonce si troufám tvrdit, že je se svým názorem osamocený.
Uživatelský avatar
JaN
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 523
Věk: 40
Registrován: 01 čer. 2010, 11:51
Bydliště: Brno

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

Příspěvekod Soulfish » 25 pro. 2016, 21:51

JaN píše:Řešení je jednoduché - vyrobit dýmky pro všechny kromě Todíka. Jak prosté :). Věř mi, že o dýmky od Tebe skutečně stojíme. Ne nadarmo jsem byl otcem té myšlenky já. Nicméně se nebudeme vnucovat.

Ještě mě napadá jedna možnost. Objednáme si jednotlivě třeba deset dýmek :). Todíkův názor není mezi námi majoritní, dokonce si troufám tvrdit, že je se svým názorem osamocený.



:ok: :mrgreen: tak tak
Uživatelský avatar
Soulfish
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 204
Věk: 37
Registrován: 10 kvě. 2008, 11:00
Bydliště: Moravský Krumlov/Brno

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

Příspěvekod Juraj1 » 25 pro. 2016, 21:52

Bifteku, o Tve dymky stojime, nad Tvymi mortami uz slintam notnou dobu a tesim se na ni jak maly. Honza navrhnul prijatelne reseni, dle meho nazoru.
Juraj1
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 40
Věk: 29
Registrován: 14 zář. 2013, 18:42
Bydliště: Prez tyden Brno, o vikendu Havirov

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

Příspěvekod Todík » 26 pro. 2016, 00:26

Soulfish píše:Copak se přihodilo?


V internetové diskuzi jsme měl s panem Maczkem rozdílný názor na ebonitové náústky. Prakticky o nic závažného nešlo. Pan Maczek jiný názor neunesl, nazval mne lhářem a sebestředným. Toť vše. Já jej nijak nedehonestoval, jen se divím jeho reakci. Nikdy jsem nikde neuvedl, že by pan Maczek vyráběl dýmky z podřadných materiálů. Jako skaut zásadně nelžu. To si prostě pan Maczek vymyslel a já naprosto nechápu proč. Ostatně si celou diskuzi může každý přečíst sám a posoudit, zda reakce pana Maczka je adekvátní nebo přehnaně hysterická: https://www.facebook.com/groups/1511707 ... 5297765067
Mstít se kvůli rozdílnému názoru na ostatních dýmkařích to opravdu něco vypovídá o charakteru člověka.

Jsem opravdu zvědavý, jak se k tomu klub postaví.
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

Příspěvekod Ragaz » 26 pro. 2016, 01:06

Jestli dělat z někoho vola, že nejezdí po světových výstavách a nemůže znát světové trendy není dehonestace...nevím...podle mne to dehonestace (sice kultivovaná) je.
Uživatelský avatar
Ragaz
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 704
Věk: 48
Registrován: 11 úno. 2015, 10:11
Bydliště: Třemošnice

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

Příspěvekod Biftek » 26 pro. 2016, 02:38

V první řadě. Oslovení Maczek mne až uráží! Debata, pokud máte paměť krátkou začala již na youtube v den předešlý, haněním Martinovo (C pipes) práce. S Martinem blízce spolupracuji a objednáváme materiály společně, z čehož plyne, že pokud Martin dělá z podřadného dřeva, dělám z něj i já. Ano jsem stále v začátcích, ovšem jelikož mne dýmkaření již několik měsíců živí, dnem i nocí se snažíme ovládnout materiály, technologie a inovace. Že vlastníte pár dýmek a hrdě hlásáte názory, které jsou naprosto zcestné a pevně si za nima stojíte a nenecháte si věc osvětlit??? Jsem mladý, dělám to chvilku, snažím se o co nejlepší práci a pokud mi někdo práci haní a shazuje mne kvůli svým "pravdám" které si sám pojmenuje a prohlašuje tyto termíny za odborné názvy. Opět mám problém. A pane Klečko, že se všude vnutíte z vás nedělá odborníka, já se lidem vyhýbám jak to jen jde, malé hloučky snesu, davy ovšem ne. Proto, jak jsem již psal se nebojevuji na dýmkařských akcích. Myslím si, že ne jen já jsem vám napsal negativní názor na vaše "pravdy", rád poznávám majitele svých výrobků a u vás by tomu tal nebylo, navíc se vším a stále máte problém. Ano bylo by nefér i po zde zveřejněných reakcích klubové dýmky neudělat. Ale vy ji nečekejte.
Pokud chcete diskutovat na téma dřevo, ano má vliv na kouření a ano zjišťujeme, že je to řez, kresba, hustota. Ale jaké to jsou vy jistě víte. Prosím nedělejte ze sebe ublíženého, naše potyčky jsou veřejné. Sám sobě si nich odporujete!
Svou ignoraci k vaší osobě jsem dal jasně najevo. Vy máte názor a já mám názor. Už mne prosím vynechte z vašich debat!
Ještě dodatkem: vaše rady sleduji delší dobu, ovšem po útoku na kolegu na médiu youtube, jsem již nemohl nereagovat!
Vyhazujte ebonité náustky, čistěte si dýmky stlačeným vzduchem, údržbu nechávejte jen placeným "odborníkům" kteří vlastní speciélní výhrubní nástroje a nezasvěcení, chraň bůh do toho nejrabejte, v žádném případě nečistěte alkoholem a pak protahujte náustky lihem a matlejte si po dýmkách med. A ano,rozhodujte velice "zkušeně" co je a není jaký shape! Víc takových zkušených zcestovalých odborníků!!!! Nevidíte si zřejmě ani na špičku nosu, natož nestačíte sledovat příspěvky které splodíte a pak jim odporujete! ABSOLUTNĚ JSOU MI PROTI SRSTI LIDÉ JAKOVY! A trvalo dlouho než jsem se ozval!
Jsou zde odborníci, které ctím, vy jím nejste ani náhodou! A že nejste sebestředný? Hrdě přispěcháte ke každému novačkovi a poradíte mu blbost, jak jsem si stačil všimnout, již vás svévolně označují v bezmoci. Ovšem s vašima radama, dýmkaření spíše zahubíte!
Uživatelský avatar
Biftek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 466
Věk: 33
Registrován: 19 pro. 2015, 11:18
Bydliště: Bor (u Tachova)

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

Příspěvekod Todík » 26 pro. 2016, 09:49

V pětadvaceti letech po pár měsících praxe a pár vyrobených dýmkách být odborníkem, který může urážet člověka, který se cca půl století zabývá dýmkami a dýmkařením, že prý radí blbosti, to chce opravdu nadměrně silné ego. Promiňte, že jsem se hodnocením briaru v minulé diskuzi dotknul Vaší osobnosti. Nejsem introvert s mindrákem a tak se lidem vyhýbat nebudu, protože je mám rád a dál budu říkat co si myslím a jaké mám zkušenosti. Pravda se totiž ukřičet nedá. Slovy jednoho nezapomenutelného výtvarníka a národního umělce: "..a je mi jedno, že vás to svědí".

Ragaz píše:Jestli dělat z někoho vola, že nejezdí po světových výstavách a nemůže znát světové trendy není dehonestace...nevím...podle mne to dehonestace (sice kultivovaná) je.

Jen si to znovu přečtěte. To že občas jezdím na soutěže a výstavy byla jen reakce na koment pana Maczka, že neznám "dýmkařskou scénu".
Nebo jak jsem na to měl odepsat?
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

Příspěvekod Soulfish » 26 pro. 2016, 12:10

Nutno říct, že jsme slepenec lidí, kteří jsou i nejsou členy pipe clubu, několik lidí z našeho kruhu jsou "jen" aktivní uživatelé. Tedy bych do toho klub vůbec netahal.
Uživatelský avatar
Soulfish
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 204
Věk: 37
Registrován: 10 kvě. 2008, 11:00
Bydliště: Moravský Krumlov/Brno

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

Příspěvekod Biftek » 26 pro. 2016, 12:36

Tak ještě jednou pane Klečko! Nezkoušejte hrát na věk! A nezkoušejte hrát na zkušenosti! NIKDY!!! Opakuji NIKDY! jsem ze sebe neudělal odborníka, ovšem některým, bohužel selský rozum nestačí a tam se okamžitě dostavujete vy a Váš přítel pan Novák! Pokud si myslíte, že běžnou praxí je mít doma v obývacím pokoji kompresor, že na dýmky může sáhnout odborník a doma si člověk dýmku ani nevyčistí, pokud radíte části dýmek vyhazovat, pokud soupeřům v diskuzi mlátíte o čumák vaší nezměrnou zkušeností a pokud dokážete dýmky hodnotit pouze z fotografií, zřejmě jste Vy samozvaným odborníkem.
Pohaníte práci kterou jste neviděl, lidem kteří vám nepadnou noty. U jednoho je ebonit špatný, u druhého jste nikdy neřekl podobnou věc a ebonit je dobrá volba... je toho spousta a nebaví mě to stále opakovat! Jste sebestředný samozvaný odborník!
Myslím si, že vám bylo dáno jasně najevo, že co si o vás myslím já, sdílí více lidí! A je snad zřejmé, že se snažím dělat jak nejlépe umím, lidi jsem se nikdy nesnažil obrat, naopak se snažím lidem vyjít vstříc a nepos*ru se z jednoho člověka co si myslí že je středem vesmíru a jasně dává ostatním sežrat, že má prachy! Dělám to pro lidi, ne pro sebestředné snoby!
Jste morálním odpadem společnosti pane Klečko!
A když jsme u věku, prosím, aspoň si atůjte za svým názorem anesnažte se pak věci obracet, je to dětinské!


Chtěl bych se omluvit ostatním členům Brňenské buňky za přehnanou reakci ke klubovým dýmkám. Po diskuzi s Honzou, dýmky vyrobím za stejných podmínek jak bylo domluveno, krom jedné dýmky.
OMLOUVÁM SE za svou přehnanou reakci, za vším ostatním co jsem napsal, si pevně stojím.
Uživatelský avatar
Biftek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 466
Věk: 33
Registrován: 19 pro. 2015, 11:18
Bydliště: Bor (u Tachova)

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

Příspěvekod JaN » 26 pro. 2016, 21:07

Můžu Tě ubezpečit, že se na Tebe nikdo nezlobí. Naopak někteří obdivují Tvůj odhad charakteru určitých lidí :D :!:
Uživatelský avatar
JaN
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 523
Věk: 40
Registrován: 01 čer. 2010, 11:51
Bydliště: Brno

Re: Na scuka v Brnisku (Brněnská restaurační turistika) II.

Příspěvekod Asdachiel » 16 led. 2017, 21:15

Zdravím, vážení, kde zítra?
Uživatelský avatar
Asdachiel
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Věk: 30
Registrován: 08 kvě. 2012, 23:31
Bydliště: Kroměříž

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků