Muttnchop Piper - YouTube

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Xcriss » 07 led. 2017, 15:05

Zdravicko pratele,

jelikoz jsem na foru nikde nenasel o tomto zminku, dovolim si sem postnout YT kanal jednoho bafajiciho amika :smoke5:
Ve svych videich poklidne rozmlouva o vsem moznem i nemoznem, co se tyka dymek (a obcas i neco malo mimo).
Dobre se mi to posloucha a jsou tam i zajimave postrehy, rady a tipy.

Nepotrebujete nikterak pokrocilou anglictinu, protoze pan mluvi velice zretelne a rozvazne. Myslim, ze je to i zajimavy material k dymani samotnemu. :puffy:
Toz tak.
Uživatelský avatar
Xcriss
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 49
Věk: 33
Registrován: 16 črc. 2016, 01:14
Bydliště: Praha/Ostrava

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Kili » 07 led. 2017, 18:10

Postni :wink:
Uživatelský avatar
Kili
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 289
Věk: 32
Registrován: 31 říj. 2014, 18:48
Bydliště: Praha 6

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod MBO » 07 led. 2017, 18:40

Stačí na YouTube vyhledat Muttnchop Piper. Jinak tady https://www.youtube.com/channel/UCJVGbsrZAfvvFCvMOqXrLDw/videos
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2006
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Xcriss » 07 led. 2017, 19:02

Jeezis to nejdulezitejsi jsem nepripojil :mrgreen: Dekuji MBO za doplneni :ok:
Uživatelský avatar
Xcriss
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 49
Věk: 33
Registrován: 16 črc. 2016, 01:14
Bydliště: Praha/Ostrava

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod MBO » 08 led. 2017, 09:06

Taky jsem se díval na jeho videa a taky se mi líbila, hlavně to přání na konci. :smile:
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2006
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Plha » 08 led. 2017, 09:34

Jo, je to prijemny a ma tam i zajimavy postrehy a poucny navody, obzvlast pro anglictinou vladnouci zacatecniky to muze byt prijemna pomoc. Mluvi opravdu srozumitelnou anglictinou. Mne se libi Tobacco Cabinet, takovej az fasistickej poradek taky preferuju :-o
A napriklad reportaz z trafiky v Indianopolis, to je lahudka. Takova by se mi taky libila :)
https://youtu.be/4qBH7xIiFIc
Uživatelský avatar
Plha
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 258
Věk: 46
Registrován: 16 lis. 2015, 17:54
Bydliště: Čeminy (Plzeň-sever)

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod jetam » 08 led. 2017, 11:42

:arrow: Plha - jo, ten stezejni moment s tou zasadni polickou jsem nasel rychle :shock:
Jinak s prominutim stejna nuda jako vsechny dymkarsky videa (coz je vec nazoru, nekoho na to ocividne bavi koukat)
Naposledy upravil jetam dne 27 led. 2017, 10:59, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 08 led. 2017, 16:11

jetam píše:...Jinak s prominutim stejna nuda jako vsechny dymkarsky videa (coz je vec nazoru, nekoho na to icividne bavi koukat)


souhlas, také mi to nejde. pro hardcore fanoušky je tu ještě německý https://www.youtube.com/results?search_ ... lligruftie, sorry, že to dávám sem, nechci otvírat nové vlákno. ten člověk myslím opravdu dokáže žvanit hodiny o ničem, a to s velkým zápalem. možná pro němčináře mezi námi...
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod MBO » 08 led. 2017, 16:28

S tím nesouhlasím. Muttnchop třeba udělá video o slavných lidech, kteří kouřili dýmku, a snaží se zjistit, jaký tabák kouřili, což je mimochodem velice těžké. Nebo video o tom, jak správně dusat, jak dělat etikety, které nahradí parte, jak si udělat regál na sklenice s tabákem atd. Udělá video o dýmkařském veletrhu, o zdravotních stránkách kouření, o relativitě recenzí tabáku atd. Natočí jich desítky a dá si s tím evidentně dost práce. Na konci vždycky říká "I hope you learned something" a pak Ti ještě popřeje spokojené bafání. Pro někoho je to nuda. Pak ale nevím, o čem už by dýmkařské video na YouTube mělo být.
Naposledy upravil MBO dne 08 led. 2017, 16:55, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2006
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod mrcos » 08 led. 2017, 16:41

Když už se to tu rozebírá... Taky to nechápu, taky mě to nebaví. Jediné, u čeho chápu videa, jsou praktické ukázky např. nacpání a přípravy (různých forem) tabáku. Jinak je to informačně o ničem, třeba nevím, proč bych měl 10 - 15 minut čučet na chlapíka, jak kouří a přitom rozvlekle hodnotí tabák. Kdyby radši sepsal recenzi, množství informací stejné a pro mě v desetině času. Nu což, proti gustu...
:offtopic1:
Uživatelský avatar
mrcos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1892
Věk: 37
Registrován: 29 črc. 2008, 14:52
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 08 led. 2017, 16:55

mrcos píše:... třeba nevím, proč bych měl 10 - 15 minut čučet na chlapíka, jak kouří a přitom rozvlekle hodnotí tabák. Kdyby radši sepsal recenzi, množství informací stejné a pro mě v desetině času. Nu což, proti gustu...
:offtopic1:


ano, s tím přesně souhlasím.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod MBO » 08 led. 2017, 17:09

Tak na něj nečuč, nikdo Tě přece nenutí. :wink:
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2006
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Plha » 08 led. 2017, 19:03

No, je to dle naturelu, jako ostatne vse. Bavi - nebavi, chutna - nechutna... Neco je na obojim vyse napsanem.
Me napriklad Cabinet a trafika v Indianopolis prislo dobre videt. Pak je tam samozrejme spousta veci, ktery jsou pro me ztrata casu. Ale zase pro nekoho, kdo tape, cas ma a nuda mu to neprijde, to muze byt vybornym partakem na dymkarske ceste a naopak usetri mnoho a mnoho casu, nez kdyby jel systemem pokus - omyl (z vlasni zkusenosti). I kdyz se mu stejne uplne nevyhne (co jsem nevyzkousel, o tom muzou ostatni plkat jak chteji), je to celkem fajn zkratka.
Uživatelský avatar
Plha
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 258
Věk: 46
Registrován: 16 lis. 2015, 17:54
Bydliště: Čeminy (Plzeň-sever)

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 09 led. 2017, 05:45

Plha píše:... Ale zase pro nekoho, kdo tape, cas ma a nuda mu to neprijde, to muze byt vybornym partakem na dymkarske ceste a naopak usetri mnoho a mnoho casu, nez kdyby jel systemem pokus - omyl (z vlasni zkusenosti). I kdyz se mu stejne uplne nevyhne (co jsem nevyzkousel, o tom muzou ostatni plkat jak chteji), je to celkem fajn zkratka.


já ti nevím... :think: - když to vezmu podle mé zkušenosti, tak nevím, jak bych se měl nechat ovlivňovat někým, kdo na videu zabafá a řekne "to je fakt skvělý tabák", nebo "tohle je prima způsob nacpávání" nebo "dnes bych vám chtěl představit dýmku od xxxxxxx, kterou jsem si vzal k ohni na večírek u jardy minulý pátek". má to pro mě asi tak stejnou vypovídací hodnotu jako doporučení prodavačky z první trafiky, na kterou padnu v horní dolní (a to bych ještě řekl, že ta bude mít alespoň trochu přehled v tom, kolik toho tabáku nebo dýmek se reálně prodalo). podle mě to všechno jsou tabákoví onanéři a exhibicionisti, kteří si mastí ego na tom, že by rádi byli slavní jako dýmkoví youtubeři a jim podobní (toliko můj názor).
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod petr459 » 09 led. 2017, 08:34

Mám stejný názor
petr459
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 563
Věk: 49
Registrován: 27 lis. 2014, 23:55
Bydliště: Praha 13

Další

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků