Muttnchop Piper - YouTube

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod OldToby » 25 led. 2017, 16:59

Uznávám, že ten konec byl asi podpásovka, nehodící se do diskuze gentlemanů, nicméně inteligentní odpovědi nějak nerezonovali a postupně tady ta úroveň fakt začala upadat. Situace je vážně jednoduchá, nelíbí se mi, jdu prič... Trochu mi v tomhletom ohledu pánové připomínáte nekuřáky. Tak se vám něco nelíbí, budiž ale necpěte to všem.
Uživatelský avatar
OldToby
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 205
Věk: 34
Registrován: 20 pro. 2014, 23:10
Bydliště: Šumavské louky a Žitno-ostrovská step

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Gimli » 25 led. 2017, 19:29

Protože je móda youtuberů, tak se rozhodně nebudu nutit koukat na videa která mě nebaví. Radši čtu, jsem asi konzerva. Jestli to má někdo podobně jako já a umí si z tý módy udělat legraci, s chutí se tomu zasměju :smoke5: .
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod OldToby » 25 led. 2017, 19:45

Je rozdíl smát se s někým, a někomu...
Uživatelský avatar
OldToby
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 205
Věk: 34
Registrován: 20 pro. 2014, 23:10
Bydliště: Šumavské louky a Žitno-ostrovská step

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Gimli » 25 led. 2017, 19:58

Já se umím smát i něčemu a dokonce i sám sobě :wink:
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Cmunda » 25 led. 2017, 21:48

Tak ti nevím, ale pokud někdo dá své video na trubku, tak musí počítat i s tím, že se mu lidé vysmějí. A jestli to neumí přejít s humorem, tak ta Basova charakteristika o exhibicionistech je docela trefná.
Uživatelský avatar
Cmunda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1244
Věk: 45
Registrován: 18 črc. 2012, 08:57
Bydliště: Znojmo

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Breer » 25 led. 2017, 22:14

:arrow: Ricchie
hm dlho si písal a veľa :think: , ale videá kto chce nech pozerá, kto chce nech naberá vedomosti tu , alebo príde na všetko sám metódou pokus-omyl (trial and error in english) a nejde tu o poplácavání po zádech ako si napísal, konkrétne Bassu - s ním sme krvavá záda pili :ok: :twisted: a to bol velký kopec srandy, zajebaný a zalepený celý od vodky s griotkou ale smiali sme sa na tom ešte rok potom, čo rok, stále keď si na tie akcie spomeniem- vlastne aj teraz :palm: to Ti nejake videá na youtube nedajú, že si budeš púštať nejakého Ferka či Jožka čo exhibuje ci onanuje pri nejakej novej fajke a tabaku a za 10 minút už točí niečo iné :puke: spomienky, tie ostanú ...ale,som už asi stará konzerva tak si tu len tak píšem a je mi jedno čo si o tom budeš myslieť, my vieme svoje :wink:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod OldToby » 25 led. 2017, 22:51

nechápem súvislosť medzi zajebaním sa vodkou a sledovaním videí... to je ako keby som tvrdil že nemáš čítať pretože ja som sa náramne bavil keď sme sa boli korčuľovať.
Uživatelský avatar
OldToby
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 205
Věk: 34
Registrován: 20 pro. 2014, 23:10
Bydliště: Šumavské louky a Žitno-ostrovská step

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Copatej » 26 led. 2017, 03:27

...a Tvoja bábka umí korčuľovať? :D ...jen to chci odlehčit...teď vážně...moja áno :palm: :ok: :smoke5: :smoke5: :smoke5:
Hlavně žádné nesváry...sleduju to tady od začátku...je mi u "zadnice" kdo a co točí na "trubce" a hlavně, kdo je cílovej posluchač :smoke5: ...
Souhlasím s Basou a na druhou stranu dokážu i když blbě pochopit "mladší kolegy" :smoke1: ...je to složitý, ale pochpitelný :puffy: ...Kamenujte se v názorech, to sedí a patří to k diskuzi fóra, ale hlavně prosím bez urážek!!! Nemáme to zapotřebí :smoke5:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 26 led. 2017, 06:30

Ricchie píše::arrow: jetam

Nevím, jestli to se svou reakcí na OldTobyho teďka zase nepřeháníš trochu ty :o

OldToby to myslím napsal celkem trefně (až na tu onanii) - nezapomeň, že to byl basa, který tu první začal s exhibicionisty a onanéry. A když se ukázalo, že ho tu ne všichni velebí a plácají po zádech (obrazně řečeno), tak postupně začne psát o chování s respektem a vycouvá (stop hňahňání). To mi taky přijde trochu poslabší. Ono umět uznat, že jsem třeba v něčem přestřelil, to přece není žádná hanba, naopak bych řekl, že je to známka mužné zralosti :-)
S tím přestřelením nemyslím teď názor na videa (ten může mít jakýkoliv), ale spíše volbu výrazových prostředků... Od toho to přece všechno začalo.


Ricchie: prosím přestaň směšovat jablka s hruškami. když jsem hovořil o exhibicionistech a onanérech, hovořil jsem o vblogařích na youtube, konkrétně o muttnchopovi a ralligruftiemu, kteří prezentují z mého pohledu nekonečné řady nekonečných vblogů o ničem (na tom stále trvám a nemyslím, že bych nějak přestřelil). netýkalo se to nikoho konkrétního z tohoto fóra, netýkalo se to nikoho osobně, nikoho konkrétního jsem tím nechtěl urazit, čímž jsem doufám dostatečně reagoval na tvou narážku s respektem. zároveň jsem nikoho nežádal o to, aby mě plácal po zádech. pokud máš pocit, že jsi u vblogerů našel tvůj nový a zajímavý pestrý svět, který ti vyplní zbytek života, je přece všechno v pořádku. a následně se do toho velice angažovaně pustil errol, který se patrně cítil velice napadený...

Errol píše:Tak si to shrneme... Někoho baví natáčet videa, jiné lidi to baví sledovat a... tobě to vadí? Vadí ti taky, že se někdo dívá na fotbal? Že někdo poslouchá nějaký konkrétní hudební žánr? Mě třeba třeba nebaví ten fotbal, ale kvůli tomu nelezu do vlákna o fotbale, abych všem řekl, že fotbalisti jsou "balónoví onanéři"... Možná by to chtělo špetku tolerance a hlavně nedělat vědu z něčeho, co žádná věda není :wink:

Errol píše:...

A k tomu obsahu videí. Padla tu slova jako "informační hodnota"... Proč by muselo mít video informační hodnotu? Nejsme dokumentaristé, ani encyklopedisté. Jsme (a toto slovo používám s obrovskou rezervou) baviči. A zábava je (jak známo) velice subjektivní. Každého baví něco jiného. Nemusíte to chápat, nemusí se vám to líbil, ale není důvod to nijak hanit.


a slon
slon píše:Je mi smutno z toho, jak zde tolerantnost stříká proudem... Ať si každý sleduje co chce a chodí kam chce... Zatím ještě můžete... Svobodu zapálit si v hospodě u piva jste pros.ali. Hádat se, kdo a co na čem sleduje mi přijde dětinské... Vidím, že bolševický moloch je nesmrtelný... Chladný kouř všem. :smoke1:

a kili
Kili píše:Označovat někoho za onanéra je taková esence chování se s respektem... :clamp:


a durisek
Durisek píše:Ono i chtít někomu vyhodit notebook z okna jenom proto, že má v uchu 5 cm náušnici je chování s respektem zřejmě :ok:


pokud budeme chtít dál diskutovat o kvalitách vblogů, jsem samozřejmě rád k dispozici, myslel jsem tím hňahňáním jen to, že já osobně už do diskuze asi ničím novým nebudu umět přispět.

kili a durisek: snad je legální vyjádřit s nadsázkou svůj názor - doufám, že mi věříte, že nepojedu k ralligruftiemu domů a nevyhodím mu notebook z okna i s tou jeho přiblblou náušnicí.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod RottenFox » 26 led. 2017, 07:14

basa333 píše:...doufám, že mi věříte, že nepojedu k ralligruftiemu domů a nevyhodím mu notebook z okna i s tou jeho přiblblou náušnicí.

No ale zase by z toho byly zajímavý záběry. :think:
"Toho večera byl basa poněkud neklidný...."
Úplně vidím tu scénu, jak se tam v obraze najednou za ním vynořuješ ze stínu, kývaje se ze strany na stranu....
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod jirkab » 26 led. 2017, 07:18

A nebo tak :)
image_id: 25025
Uživatelský avatar
jirkab
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 796
Věk: 59
Registrován: 29 kvě. 2014, 12:24
Bydliště: Praha

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Dejmal » 26 led. 2017, 07:57

:think: hmm, tak to jsem teda buzerant, jsem zvědav jak to vysvětlím manželce a dětem :mryellow:
Naušnici mám od 16-17 let
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5812
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod jirkab » 26 led. 2017, 09:07

A mám po dýmce :D Když jsem to vkládal, tak jsem si vzpomněl fakt na tebe a doufal, že ty to číst nebudeš, ale nedalo mi to... Radku, ty jsi jasný pirát i bez lodi (vlastně na plachetnici jezdíš, tak to je jasný) :)
Uživatelský avatar
jirkab
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 796
Věk: 59
Registrován: 29 kvě. 2014, 12:24
Bydliště: Praha

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Kili » 26 led. 2017, 09:20

Basa: O legalitě vyjadřování názoru tu snad nikdo nepochybuje, o smyslu navštěvování vláken o tématu, které mě nezajímá, jen proto, abych tam sdělil, že mě nezajímá, by se dalo pochybovat spíš, ale v Requiem za Balkán jsem si všiml, že zřejmě považuješ za důležité nás informovat o všem, co tě nezajímá, a předpokládám, že ti v tom tady nikdo bránit nebude. ;)
Uživatelský avatar
Kili
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 289
Věk: 32
Registrován: 31 říj. 2014, 18:48
Bydliště: Praha 6

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 26 led. 2017, 09:43

je vtipné, jak to podáváš. zrovna tak bych se mohl vozit na tvém příspěvku v Requiem za Balkán. doufám, že pořádně sprdneš i ostatní, kteří se v tom vlákně nějak opovážlivě vyjádřili. vidím, že budeme mít brzy nového cenzora názorů.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ahrefs [Crawler] a 14 návštevníků


cron