Etuje na Dýmku

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Etuje na Dýmku

Příspěvekod droboss » 17 srp. 2005, 10:16

Svou dýmku s příslušenstvím nosím v plechovém obalu od sušenek, ale už mě přestava bavit jak se mě v hospodě pořád ptají proč si nosím k pivu sladkosti. Bohužel etuje přimo určené na dýmku a přislušenství jsou celkem drahé (okolo tisícovky). Můžete mi poradit co by se dalo použit jako důstojna nahrada ?
díky
droboss
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 srp. 2005, 10:03

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod rour » 17 srp. 2005, 10:20

Mám pěkný obal na dvě dýmky, původně sloužil jako pouzdro na palm Psion. Stál něco kolem tisícovky :)

Tím chci říci - levná bude tak ta krabice od sušenek...
Uživatelský avatar
rour
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 62
Registrován: 29 črc. 2004, 12:43
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod bigdragon » 17 srp. 2005, 10:26

No já nosím své dýmky v dětském kufříku z Kazeta a tam Šimi objevil nádhernou variaci na téma přenosné dýmkoviště :D :smoke1:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Nevill » 17 srp. 2005, 10:28

No viděl jsem, že se dají jako pouzdro na dýmky použít některé taštičky na hygienu nebo vůbec takové ty příruční kožené tašky nebo váčky...

Já teda mám tohle pouzdro, materiál je nějaké umělé vlákno, barva taková tmavě zelená, vejdou se mi tam tři dýmky, nějaký ten tabák, dusátka, filtry, čističe dřevěný skládací stojánek (pod pytlík s tabákem)... Nezabere to moc místa, všechno sedí tam kde má, dýmky jsou v bezpečí...můžu vřele doporučit! Cena teda asi byla kolem tisícovky, netuším, dostal jsem od Ježíška... :P

image_id: 293
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod tomsoyer » 17 srp. 2005, 10:48

přesně něco takového scháním klidně i na 4 dýmky, ale de mi o to, aby nebylo vyrobené z kůže :!:
A ty píšeš, že je z umělého vlákna to je přesně ono od kud ho máš :?:
Já ho marně scháním všude mají jen kožený :cry: :evil: :puke:
Uživatelský avatar
tomsoyer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1024
Registrován: 22 čer. 2005, 16:19

Příspěvekod Nevill » 17 srp. 2005, 10:59

Bylo to koupeno v prodejně Sherlock Holmes ve Vodičkově ulici, ale myslím že by to měli mít i jinde... Ty tři dýmky se tam vejdou (teda pochopitelně ne zrovna každé tři, ale dá se to nějak poskládat, já v tom mívám dvě bentky a vedle nich jednu rovnější). Viděl jsem to samé ve větším provedení na 5 dýmek, ale to už mi přišlo na každodenní nošení příliš velké...
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod carolco » 17 srp. 2005, 11:04

prave vcera som rozmyslal nad tym, ze by sa fajky dali nosit aj nejakom mensom aluminiovom kufriku. bolo by to fajn hlavne na vacsie mnozstvo fajok, t.j. na pat a viac. neviete mi niekto poradit. kde by sa dal taky kufrik zohnat?
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Darkstar » 17 srp. 2005, 11:36

bigdragon píše:No já nosím své dýmky v dětském kufříku z Kazeta a tam Šimi objevil nádhernou variaci na téma přenosné dýmkoviště :D :smoke1:


Draku, tak to prenosne dymkoviste vypada velmi dobre :-) Jinak ten tucnak uvnitr v kufriku je bombasticky :-) Sorry, ale mam velmi kladny vztah k Antarktide ;)
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1220
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod bromden » 17 srp. 2005, 11:51

carolco píše:prave vcera som rozmyslal nad tym, ze by sa fajky dali nosit aj nejakom mensom aluminiovom kufriku. bolo by to fajn hlavne na vacsie mnozstvo fajok, t.j. na pat a viac. neviete mi niekto poradit. kde by sa dal taky kufrik zohnat?

Kterýkoli baumax, bauhaus a podobné, řekl bych...

K té etuji - asi před rokem jsem koupil koupil jako čundrový pouzdro na dýmky jedno koženkový, má přihládky na dvě dýmky, na čističe a dusátko, kapsu na tabák, zip. kapsičku na filtry a podobně a stojí cca 190 Kč... :wink:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 17 srp. 2005, 12:03

droboss píše:Svou dýmku s příslušenstvím nosím v plechovém obalu od sušenek, ale už mě přestava bavit jak se mě v hospodě pořád ptají proč si nosím k pivu sladkosti. Bohužel etuje přimo určené na dýmku a přislušenství jsou celkem drahé (okolo tisícovky). Můžete mi poradit co by se dalo použit jako důstojna nahrada ?
díky


Tak ja jiz leta nosim dymky podobnou etui ( jen je barevna ):
http://www.velko.cz/fotky/Srp19.jpg

Posledni cca rok ale nosim pri sobe hodne dymek i tabaku a tak je nosim sice ne v kufriku ( ten ma Milan ), ale v male vyztužené tašce.
O kufriku take premyslim.
Jsou tam dymky lepe chraneny.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod malinkej.dablik » 17 srp. 2005, 12:17

ja nosim kozene vacky a mam takovy penal na tuzky vejdou se tam tri dymky a vse potrebne je to z umeleho vlakna a vyhovuje mi to akorat je treba mit dymky zabaleny v tom original sacku
Uživatelský avatar
malinkej.dablik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 321
Věk: 44
Registrován: 05 srp. 2005, 20:52
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Fénix » 17 srp. 2005, 12:19

btw dá se nakoupit i pod 1000
http://www.etrafika.cz/doplnky/pouzdra_ ... .php?items[itemid]=477
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 17 srp. 2005, 12:36

Me osobne se vice libi tato taska.
Ovsem stoji uz ponekud vice.
http://www.smokingpipes.com/images/prod ... 9-0117.jpg
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Šimi » 17 srp. 2005, 13:11

bigdragon píše:No já nosím své dýmky v dětském kufříku z Kazeta a tam Šimi objevil nádhernou variaci na téma přenosné dýmkoviště :D :smoke1:

http://www.kazeto.cz/images/fullsize/detska-33.jpg


Ale to je kufřík na přenos až 8 dýmek a až 10 tabáčků s příslušenstvím. To není futrálek na cestu do hospody :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod bromden » 17 srp. 2005, 13:15

Vojtěch Regazzo píše:
Dik za nabidku :wink:
Za 2-3 tisioce si radeji koupim kvalitni maly kufrik a predelam ho na dymkarsky.


No oproti kufříku má tahle taška řekl bych o 100% větší šmrnc... za stejnou cenu bych asi bral určitě tu tašku...
Osobně ji ale nepotřebuju - mám koženou kazetu od Hingara (cca za 800) na tři dýmky a ta mne v současné době plně uspokojuje, navíc ještě to pouzdro na další dvě dýmky... nějak si nepředstavím, že bych jich s sebou nosil víc...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Další

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ahrefs [Crawler] a 19 návštevníků


cron