Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

16 srp. 2017, 19:28

Dneska jsem zakoupil červenou Amphoru, abych tchánovi navodil trochu nostalgie. (kouřil ji jeho otec) Dneska kouřená prvně a tak v polovině kotle jsem si začal zvykat. Jsem na ní zvědavej až jí zakouřim do dýmky.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

18 srp. 2017, 10:37

Ja mel dnes ten samy napad jako Venca. Rano jsem koupil cervenou Amphoru a prave jsem dal prvni kotel. Prvni dojem pozitivni. Uvidime az se trochu usadi v dymce, kterou jsem na ni pouzil. :wink:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

19 srp. 2017, 18:56

Ráno, na procházce městem, dvakrát Mac Baren 7 Seas Royal, teď GH Ennerdale.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

20 srp. 2017, 10:50

Včerejší odpoledne jsem si pošmaknul na blendu by Musico- tedy od Hanse-Nyala(dekuju za vzorek Matějovi ) na Skotských hrách na Sychrově. O to víc mě potěšilo, že jsem tam potkal další dva dýmkaře :smoke5:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

22 srp. 2017, 18:44

Na Youtube koukám na dokument BBC s mojí oblíbenou Lucy Worsley a k tomu 7 Seas Royal.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

24 srp. 2017, 14:02

Pták z Kentucky, asi nejtabákovější věc z běžnýho konzumu, hodně burley, hnědýho cukru až melasy, lékořice a ty květy budou nejspíš taky tabákový, definitivně žádná růže. Na odpo mám do putyky nacpanou Golden Ambrosii, nebyla víc jak dva měsíce, tak jsem zvědav.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

24 srp. 2017, 15:53

Vcera opet Star of the East od Cornell and Diehl. Genialni tabak :smoke6:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

24 srp. 2017, 16:08

Já teď jedu Bentley thé classic one. Chtěl jsem si ji pošetřit na oslavu sedmdesátin, ale nemusím se toho dožít a ani bych nechutnal. Takže bych nevěděl, že to je skutečná jednička. Škoda, že ho nemám aspoň kilo. :smoke3:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

24 srp. 2017, 16:15

Někdo tu zmiňoval Skandinavik Mixture. Nikdy jsem ho nekouřil, zašel jsem do trafiky a koupil. Tak ho teď zkouším a dobrý. :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

24 srp. 2017, 17:49

beda píše:Pták z Kentucky, asi nejtabákovější věc z běžnýho konzumu, hodně burley, hnědýho cukru až melasy, lékořice a ty květy budou nejspíš taky tabákový, definitivně žádná růže. Na odpo mám do putyky nacpanou Golden Ambrosii, nebyla víc jak dva měsíce, tak jsem zvědav.


ty jsi stejně démon. takhle si užít tyhle tabáky, k tomu musí mít člověk zvláštní vztah.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

24 srp. 2017, 18:13

Uznávam, že beda je veľký guru pred Hospodinom pokiaľ ide o tabak a iné rastliny. Ale som šťatstný, že ma jeho sugestívne plantofilné názory a rady nezasiahli v mojich začiatkoch - bol by som svoje prvé fajky vyhodil s mrzkou kliatbou do koša a vrátil sa s úľavou k cigaretám. :D :pray:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

24 srp. 2017, 20:36

Golden Ambrosia dobrá, takovej Golden Blend na půl s jejich BC z Va. Docela sofistikovaná záležitost. Asi koupim zas. Jinak každýmu co jeho jest, anobrž proti gustu žádnej dišputát a každej kouří na vlastní hubu :joy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

24 srp. 2017, 22:02

Z rána Bruna 2x pokaždé z jinak velké dýmky, chutnalo to stejně dobře. Teď borůvka lano a zábava krásná síla a zjemňuje chuť borůvka :smoke5:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

25 srp. 2017, 20:44

Dnes dva kotlíky kvalitního kuřiva. Chuť na sladké jsem zahnal AE, poté zahnaná chuť na uzené frog mortonem cellar. Jo holt žiju zdravě dieta je dieta

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

29 srp. 2017, 16:18

Poslouchám bootleg U2 z roku 1983 a k němu si bafám Skandinavik Mixture. Obé mi chutná.
Odeslat odpověď