Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Petr1964 » 17 říj. 2017, 19:21

Jméno: Petr, ročník narození 1964, ale lidé mi hádají o rok méně.

Bydliště: město Kroměřiť (ž)

Povolání: Rentiér. Zvláštní povolání, ale mě baví.

Manželka: Nevím,jak to napsat. Měl jsem a pořád mám jednu. Tak nemohu porovnávat.
Ale kamarádi říkali,že je dobrá….

Děti : Kluci se vyvedli,asi nebudou moji. Jeden pracuje v Německu jako konstruktér, druhý v USA
jako technik. Snad se o mě v důchodu nikotinově postarají.

Mé koníčky: Dříve - hokej, fotbal, potápění, windsurfing, lyžování, vodáctví a rafting, čundry…….
Nyní - cyklistika, vaření, wellness, kouření dýmky v dobré společnosti, výroba cideru, koňaků a jiných
dobrot…..moje další touha je naučit se vyrábět dýmky.

Zdravotní stav: Pokud nemám dostatek alkoholu a nikotinu v krvi tak trpím depresemi.


Dýmku kouřím od roku 1999, ale stále se považuje za věčného začínajícího začátečníka. Dýmky jsem kouřil nepravidelně a tabáků vyzkoušel jen pár. Byl jsem líný objevovat nové druhy a v trafice nic extra neměli...prý to nikdo nekupuje. Nyní s příchodem internetu je situace opačná…..člověk neví co vyzkoušet dříve. Však nevadí, nechystám se zítra umřít.

Rada pro začátečníky jak snadno, rychle a levně se naučit kouřit dýmku???? Tak to taky nevím…….
Uživatelský avatar
Petr1964
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 105
Věk: 60
Registrován: 07 říj. 2017, 16:35
Bydliště: Kroměříž

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Natovr » 19 říj. 2017, 15:16

Ahoj dýmkaři!
Mé jméno je Radek, dýmku kouřím zhruba dva roky. Ze začátku jen zřídka, ale poslední půlrok jsem tomu úplně propadl a kouřím snad každý den jednu, no asi je teď hodně příležitostí. :smile: Jinak bydlím ve Stříbře a studuju elektrofakultu v Plzni. Rád rybařím, lyžuju, prozkoumávám nová místa.

Mé dýmky (od nejoblíbenější): Butz Choquin Brumaire Brune

Angelo (má první dýmka)

Tahle měla být BPK, ale nějak se mi to nezdá, je to jiný materiál (o dost lepší) a místo loga BPK má: MT ve štítu. Jestli někdo víte co to
je za značku, napište prosím.

Buldok od BPK

Nej tabáky: CH flake
Old Dublin
Early morning pipe

Přeji Vám všem dlouhý a chladný dým :puffy:
Uživatelský avatar
Natovr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 14
Věk: 27
Registrován: 24 zář. 2017, 18:57
Bydliště: Stříbro

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Ragaz » 20 říj. 2017, 08:50

To bude BPK, oni to značej všelijak.
Uživatelský avatar
Ragaz
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 704
Věk: 48
Registrován: 11 úno. 2015, 10:11
Bydliště: Třemošnice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod gejb » 10 lis. 2017, 20:11

Zdar, sílu a chladný kouř!

je slušností se představit, tak to činím. Liberečák, 33 let stár, jméno Petr.
Dýmám bratru dva měsíce a doufám, že mě to nepřestane bavit a velitelka to přežije. Jako obyvatel paneláku se řadím do čeledi kuřáků balkonových, v současném počasí zkřehlých až zmrzlých.
Zatím mám v arsenálu šest dýmek a nestačí mi, vždycky mi jeden tabák přebývá, a když jdu pro dýmku tak se vrátím i s dalším tabákem. Stává se vám to taky? :wink:

Nachází-li se zde někdo z LBC, nechť se ozve, rád se nechám poučit ve věcech dýmkařských.
Uživatelský avatar
gejb
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 31
Věk: 40
Registrován: 08 lis. 2017, 15:30
Bydliště: Liberec

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod klasik51 » 11 lis. 2017, 09:57

Z LBC nejsem, ale vítám Tě tady a jak to tak čtu, tak jsi našel to správné fórum. :puffy:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod žabař » 20 lis. 2017, 22:39

Ahoj, přátelé fajkaři.
Už tady poměrně dlouho očumuju a sbírám rozumy, a přemýšlím, jak se co nejlépe představit...
A myslím, že jsem na to přišel, jsem ten v tom pruhovaným triku:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1sHKd6y3lDs&feature=youtu.be[/youtube]
(neumím vložit video, tak se tam musíte dostat sami...)
Uživatelský avatar
žabař
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 45
Věk: 64
Registrován: 21 črc. 2016, 19:50
Bydliště: Opava

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod MBO » 21 lis. 2017, 08:18

gejb píše:Zdar, sílu a chladný kouř!

je slušností se představit, tak to činím. Liberečák, 33 let stár, jméno Petr.
Dýmám bratru dva měsíce a doufám, že mě to nepřestane bavit a velitelka to přežije. Jako obyvatel paneláku se řadím do čeledi kuřáků balkonových, v současném počasí zkřehlých až zmrzlých.
Zatím mám v arsenálu šest dýmek a nestačí mi, vždycky mi jeden tabák přebývá, a když jdu pro dýmku tak se vrátím i s dalším tabákem. Stává se vám to taky? :wink:

Nachází-li se zde někdo z LBC, nechť se ozve, rád se nechám poučit ve věcech dýmkařských.


Ahoj, nejsem z Liberce, ale taky jsem z čeledi balkónovitých. Doporučuju termosku s čajem, zimní bundu, čepici, rukavice bez prstů, křesílko s něčím teplým pod zadek a deku na zabalení. Ještě nějaké světlo a knížku nebo rádio. Zasklený balkon je lepší, protože na tebe tolik nefouká. Kolem nuly žádný problém. Dá se tak do -5, pak už to začíná být dobrodružnější. Dnešní doba (a moje manželka) dýmkařům nepřeje. Už mi na tom balkoně i zamyká, aby "to nešlo dovnitř". Nechci vidět, až usne u televize. I když zase musím uznat, že poslední dobou mě na ten balkon skoro vyhání. Aby byl obrázek úplný, musím dodat, že večernímu vysedávání na balkoně předchází aspoň hodina pohybu, většinou kolo nebo chůze. Dýmka je pak "za odměnu".
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2006
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod kovářskej » 21 lis. 2017, 10:08

Sice taky máme něco jako balkon, ale tam se nedá bejt, hrozně tam fouká z polí. V baráku nehulím nikde, ani v kotelně :plaster: i když stále tvrdím že dýmka voní, stejně mají ženský řeči že to naleze do záclon a závěsů a že všecko pak smrdí jak nevětraná hospoda po ránu. Tož chodím kouřit do kovárny :ok: anebo když je už teď zima tak do letní kuchyně kde si zatopím v kamnech (líp se ta malá místnost vytopí než kovárna).

Žabař - dobrý vídělo, sestry v triku nemaj chybu :-) to se zařadíš určitě mezi místní houbolovce - amatéry :puffy: ať se ti tu u nás na pokecu kolem fajek a tabáků líbí stále víc a víc :smoke1:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod MBO » 21 lis. 2017, 10:59

Žabař - fakt dobrý video. Takové představení tady ještě nepamatuju. Vítej na fóru.
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2006
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Artax » 24 lis. 2017, 21:44

Taktéž zdravím,

s dýmkou jsem znova začal po dlooooouhe pauze (asi tak 18 let) a tentokrát na to jdu snad chytřeji než tenkrát. Mám to jako odpočinkovou aktivitu, protože jinak si prostě tu volnou chvilku neudělám a zatím vstřebávám informace od zkušenějších. Dřív jsem kouřil Tilbury (asi ne moc dobře) s přibývajícím věkem preferuju spíš lehčí věci i s ohledem na okolí. Zatím mám od Planty Holger Danske a od Petersonu Connoisseur's Choice, tak uvidíme, určitě přijdu pro nějaký moudra a rady.

Hezkej večer
Artax
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24 lis. 2017, 21:30

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Bel » 29 lis. 2017, 15:20

Ahojte priatelia chladného dymu,

Volám sa Miro, mám 27 rokov a pochádzam z východu Slovenska - z Prešova.

K fajčeniu som sa dostal už na strednej škole a stal sa aktívnym fajčiarom. V roku 2009 som si na silvestra dal predsavzatie, že s fajčením skončím, čo sa mi darí plniť doteraz a k cigarete by ma už nedonutilo nič. Z toho zrejme pramenilo aj moje počiatočné veľké sklamanie z prvej fajky (Peterson Sherlock Holmes). Dal som ale na Vaše rady a fajke dal ešte šancu :joy:

Momentálne vlastním len jednu Stanislawku a 2x Missouri Corn Cob, to mi zatiaľ stačí, aj keď so mnou mnoho užívateľov súhlasiť nebude. Zatiaľ bojujem so správnym spôsobom natlačenia fajky a fajčenia, kde mávam problémy so zhasínaním.. Z tabakov mám Peterson Sherlock Holmes, Amphora zelená a SG Christmas Mixture (ktorý mi práve prišiel a vonia fantasticky). Takisto som vyskúšal Peterson Old Dublin a latakia mi rozhodne vyhovuje. Momentálne sa ale chcem venovať aromatikom, keďže som gurmán a mám rád sladké :yum:

Mám rád dobré knihy (prevažne fantasy a dobrodružnú klasiku), dobrý film, hudbu a výlety do prírody. Všeobecne som veľmi pokojný človek, ktorý má rád chvíle pohody a k nim mi odjakživa pasovala aj fajka.

Dúfam, že sa mi podarí nájsť nejakých východniarov, ideálne z Prešova a blízkeho okolia, ktorí by ma naučili čo a ako :)

Prajem pekný deň a dlhý chladný dym :smoke1:
Uživatelský avatar
Bel
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 35
Věk: 33
Registrován: 31 črc. 2017, 23:04
Bydliště: Prešov

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod klasik51 » 01 pro. 2017, 19:31

Všechny Vás tady vítám. Petr1964 - hezké představení :ok: :smoke5:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Aglenoth » 05 pro. 2017, 13:35

Dobrý den pánové, rád bych se vám představil.

Je mi 18 let a pocházím z Teplic.

Nikdy jsem předtím nekouřil ať už šlo o cigarety (kterým se mám v plánu celý zbytek života vyhýbat) či dýmku,
k dýmce jsem se dostal asi převážně přes Tolkienovu literaturu a se zbytkem mi pomáhala youtube scéna, jak česká tak i zahraniční.

Studuji programování, vývoj aplikací a správu sítě.

Miluji hudbu, fantasy literaturu, a rád se hrabu v technice jak nové tak i staré.

Doufám že vás moje strohé představení nijak neodradí, děkuji a přeji hezký den.

S pozdravem,
Aglenoth
Aglenoth
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 pro. 2017, 15:03

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Rog » 05 pro. 2017, 13:46

Páni, vitajte a cíťte sa tu fajn :smoke5: .
Aglenoth - ten nick je novotvar, alebo prevzaté z Tolkiena?
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Aglenoth » 05 pro. 2017, 14:04

Novotvar , vymýšlel jsem do online hry jméno a tohle mě napadlo a tak jsem Aglenoth :)
Aglenoth
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 pro. 2017, 15:03

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků